آسیا امروز: چین هشدار استرالیا کاوشگر ممکن است تنظیم کردن واکنش

بانکوک (AP) — چین سفیر این گزارش هشدار داده است دولت استرالیا پیگیری coronavirus پرس و جو می تواند مجموعه ای خاموش تحریم توسط مصرف کنندگان چینی که ممکن است دیگر سفر و تحصیل در استرالیا و یا خرید عمده صادرات از جمله گوشت و شراب.

سفیر چنگ Jingye گفت: بررسی های مالی استرالیا در مصاحبه منتشر شده در روز دوشنبه که استرالیا فشار برای پرس و جو شد “خطرناک” و پیش بینی آن را خواهد شکست و به دست آوردن کشش.

“توسل به سوء ظن اتهام و یا تقسیم در چنین زمان بحرانی می تواند تنها تضعیف تلاش جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر” چنگ گفت.

استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: تحقیقات مستقل در منافع استرالیا و جهان است.

“ما دیده ایم 3 میلیون نفر آلوده و بیش از 200 ، 000 زندگی از دست رفته پس از دوره وجود دارد به یک بررسی مستقل” شکار گفت: Australian Broadcasting Corp.

“به یک عمده جهانی رویداد زمین شناسی و نه به نقد و بررسی آن را به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب و بسیار عجیب و غریب و بنابراین در نهایت ما را به این مراحل است که نه فقط منافع استرالیا اما در منافع مشترک بشریت” شکار اضافه شده است.

دولت استرالیا به نام برای پرس و جو به ویروس تنفسی و تغییرات در سازمان بهداشت جهانی به دلیل اتهام کاستی در دست زدن به این بیماری همه گیر.

آموزش و پرورش استرالیا سومین صادرات صنعت و چین بزرگترین منبع از دانش آموزان مشغول به تحصیل در استرالیا. چین نیز استرالیا بزرگترین شریک تجاری.

چینی سفارت بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد مقاله روزنامه.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— نیوزیلند: نیوزیلند گزارش شده پنج جدید کروناویروس موارد به عنوان کشور آماده می شود به سهولت آن سخت مستند از نیمه شب. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت وجود نداشته است گسترده جامعه انتقال این ویروس و این کشور تا کنون موفق به جلوگیری از بدترین حالات برای شیوع. او گفت: آن را ادامه خواهد داد برای شکار کردن گذشته چند مورد. از نیمه شب, کسب و کار خاص مثل ساخت و ساز می تواند بازگشایی اما با اجتماعی فاصله. Protocol wine studio گفت: ملت بود و باز کردن اقتصاد نیست اما مردم در زندگی اجتماعی.

— ژاپن اضافه کردن کشورها برای ورود بان کی مون: ژاپن است که با اضافه کردن 14 بیشتر کشورها از جمله روسیه و پرو و عربستان سعودی به آن ورود بان کی مون به عنوان آن را کنترل مرز در حالی که آن شیوع کروناویروس رشد می کند. ژاپن در حال حاضر ورود ممنوع از بیش از 70 کشور دیگر ممنوع خارجی با سوابق بازدید از این کشورها در دو هفته گذشته در حالی که بی اعتباری ویزا برای بقیه جهان است. شینزو آبه گفت: گسترش و توسعه خواهد اثر را روز شنبه. ورود ممنوعیت و محدودیت های ویزا گذشته از طریق ممکن است. ژاپن 13,385 تایید موارد با 364 مرگ و میر. آن را تحت یک وضعیت اضطراری تا مه 6 و یک پسوند است که در نظر گرفته شود.

— استرالیا دانلود برنامه: بیش از 1 میلیون نفر در استرالیا, دانلود برنامه طراحی شده برای سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی. دولت می گوید: حداقل 40 درصد از استرالیا 26 میلیون نفر نیاز به استفاده از COVIDsafe برنامه برای آن موثر باشد. رئیس بهداشت افسر Damian مورفی گفت که او “واقعا هیجان زده” توسط برنامه زود محبوبیت است. مقامات دولتی قصد تصویب قانونی برای رسیدگی به نگرانی های حریم خصوصی. اگر یک کاربر تشخیص داده می شود این برنامه با این نسخهها کار برای شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر در گذشته سه هفته. دولت امیدوار است این برنامه به شما اجازه استرالیا با خیال راحت بازگشایی اقتصاد را قادر می سازد سریع مهار شیوع بیماری. استرالیا ثبت کرده است 6,720 موارد ویروس 83 بیماران فوت کرده اند و 27 باقی مانده بدحال در بیمارستان ها هواکش در روز دوشنبه.

— هوبئی هیچ ویروس بیماران: چین گزارش فقط سه ویروس جدید موارد و برای 12 روز در یک ردیف جدید مرگ و میر. بیمارستان در حال درمان 723 نفر و کمتر از 1000 نفر هستند که جدا شده و نظارت به عنوان موارد مشکوک و یا نشان دادن علائم. پایتخت پکن اضافه شده یکی postmortem مرگ به آن تعداد بالا بردن چین و به طور کلی مرگ و میر به 4,633 میان 82,830 موارد است. کمیسیون بهداشت و درمان در هوبئی استان گفت: از آن هیچ ویروس بيماران در بيمارستان پس از گذشته 12 نفر آزاد شدند. هوبئی حساب برای بخش عمده ای از چین موارد و مرگ و میر و سیستم بهداشت و درمان غرق شد هزاران نفر از بیماران زمانی که شیوع آن به اوج خود رسید و در ژانویه و فوریه.

— کره جنوبی ممکن است بازگشایی مدارس: کره جنوبی گزارش 10 تازه موارد coronavirus به عنوان مقامات mull بازگشایی مدارس. ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد و ملی در مجموع به 10,738 موارد و 243 مرگ و میر. با استفاده از یک آزمون فعال-و-قرنطینه برنامه کره جنوبی توانسته است به سرعت آن شیوع بدون مستندات و یا کسب و کار ممنوع. اما مدارس بسته باقی می ماند در حالی که ارائه به کودکان آموزش از راه دور. نخست وزیر چانگ Sye-kyun دستور مقامات آموزش و پرورش برای آماده سازی بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات بنابراین دولت می تواند اعلام جدول زمانی برای بازگشایی مدارس بعد از اوایل ماه مه.

— بانک مرکزی ژاپن حرکت می کند: بانک مرکزی ژاپن است که ساخت آن را آسان تر برای شرکت کمبود پول نقد برای دریافت کمک های مالی و گسترش وثیقه برای بدهی در پاسخ به رشد اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر. تصمیم بانک مرکزی ژاپن برای کاهش سیاست های پولی شامل گسترش خرید تجاری مقالات و اوراق قرضه شرکت های بزرگ و از بین بردن سقف مبلغ برای خرید اوراق قرضه دولتی. بانک مرکزی اروپا رو جدی مشکل به دلیل شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im