آسیا امروز: چین در مبارزه با عفونت های جدید, ژاپن, موارد افزایش

Category: تایمزلیدر No comments

بانکوک (AP) — چین روز شنبه گزارش داد 27 جدید تایید موارد COVID-19 آن را به عنوان تلاش می کند به ساقه قیام در عفونت در شمال شرقی استان هم مرز با روسیه است.

بیست از موارد جدید در استان هیلونگجیانگ از جمله 13 اتباع چینی که در حال بازگشت به تازگی از روسیه است. زمین مرز با روسیه بسته شده است.

چین رسمی مرگ و میر به شدت افزایش یافت به 4,632 بازتاب عمده به سمت بالا نسخه قبلی بعد توسط مقامات در ووهان کشور سخت ترین-آمار شهرستان.

آخرین موارد تایید شده به ارمغان آورد و در مجموع به 82,719 که 77,029 بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده ملی کمیسیون بهداشت گفت.

هجده مقامات در استان هیلونگجیانگ شده اند مجازات برای شکست خود در پاسخ به شیوع رسانه های دولتی روز جمعه گزارش داد. آنها عبارتند از معاون شهردار هاربین مرکز استان و معاون رئیس جمهور از هاربین دانشگاه علوم پزشکی. آنها داده شد هشدارهای یا demerits در پرسنل خود فایل.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین رمپ تا هزینه: بالا رهبران حزب کمونیست چین به نام برای مرحله برای پمپ کردن اقتصاد پس از بزرگترین رکود پس از دهه 1960 در سه ماه اول این سال است. یک دفتر سیاسی رئیس جمهور چین روز جمعه گفت که دولت باید جبران تاثیر بیماری همه گیر با کسری هزینه های خاص و مسائل مربوط به اوراق قرضه. جهان و دومین اقتصاد کاهش 6.8% از سال قبل در سه ماهه اول سال 2020 است. این دفتر سیاسی نشست گفت: توسعه اقتصادی کشور چهره چالش های بی سابقه ای اما همچنین که کارخانه تولید و کار های دیگر به تدریج به حالت عادی بازگشت.

— استرالیا برنامه اجباری نیست: نخست وزیر اسکات موریسون گفت: یک نرم افزار تلفن همراه برای کمک به ردیابی افرادی که در تماس با فرد آلوده خواهد بود نه اجباری. موریسون توییتی دولت خواهد بود به دنبال “همکاری و حمایت” از استرالیا به دانلود نرم افزار برای کمک به سلامت کارگران و حفاظت از جامعه است. در مصاحبه روز جمعه موریسون به نظر می رسد برای رد کردن ساخت نرم افزار اجباری اگر به اندازه کافی استرالیایی امضا به آن موثر است. گزارش های رسانه ها پیشنهاد برنامه مورد نیاز 40 درصد از کاربران در استرالیا به ثبت نام آن را به کار به طور موثر. دولت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی برنامه در عرض چند هفته. آن را ردیابی هر کسی که شده است در تماس با تلفن همراه صاحب که آزمایش مثبت برای coronavirus در گذشته چند هفته در یک پیشنهاد به طور خودکار تماس ردیابی و اجازه کاستن از محدودیت.

— ژاپن اعداد هنوز در حال رشد: ژاپن ثبت کرده است 556 مورد جدید از coronavirus فراتر کل 10000 حدود سه ماه پس از اولین مورد شناسایی شد. نزدیک به یک سوم از موارد داخلی آمده از توکیو که در آن روزانه افزایش است سبب شیوع بیمارستان تحریک ترس از فروپاشی سیستم پزشکی. شینزو آبه در این هفته خود را گسترش مارس 7 وضعیت اضطراری در توکیو و شش شهری استان به همه از ژاپن است. در یک کنفرانس خبری جمعه آبه ابراز نگرانی کرد که مردم نه اجتماعی فاصله. او اعلام کرد 100 ، 000 ین ($930) نقدی جزوه برای هر ساکن به عنوان انگیزه ای برای ماندن در خانه به خصوص پیش از “هفته طلایی” تعطیلات در پایان ماه آوریل است.

— کمترین روزانه افزایش در کره جنوبی: کره جنوبی گزارش 18 مورد جدید از coronavirus پایین ترین آن روزانه پرش پس از Feb. 20 ادامه روند رو به پایین. شنبه ارقام آورده و ملی در مجموع به 10,653 موارد و 232 ویروس های مربوط به مرگ و میر. معاون وزیر بهداشت کیم باند به نام لب برای هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود افزایش نگرانی از ادامه عفونت در بیمارستان های محلی انتقال سلامت کارگران قادر به ردیابی. در حالی که رد یک بازگشت سریع به حالت عادی کیم گفت: مسئولان می تواند اعلام دستورالعمل جدید به جای اجتماعی فاصله کمپین اجازه می دهد تا مردم را به شرکت در “سطوح خاص اقتصادی و اجتماعی فعالیت است.”

— نه بیشتر خارجی ها قرنطینه در کره شمالی: کره شمالی گفت: آن را منتشر کرده است همه اتباع خارجی از coronavirus قرنطینه. رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری نیز روز شنبه گفت مقامات منتشر شد همه شهروندان که قرنطینه در استانهای جنوبی Phyongan و شمال Hwanghae که در نزدیکی پیونگ یانگ پایتخت و شهر Rason در tripoint هم مرز با چین و روسیه است. در این گزارش مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم باقی مانده تحت این کشور در 30 روز قرنطینه. آمار و ارقام از حالت قبلی گزارش های رسانه ها نشان می دهد که شمال را منتشر نزدیک به 10 ، 000 نفر در طول هفته گذشته است. KCNA گفت: مقامات در ادامه به تقویت “پزشکی نظارت” از شهروندان خود را در حالی که اطمینان از فعالیت طبیعی برای کسانی منتشر شده از قرنطینه. شمال گفته شده است وجود ندارد تنها یک ویروس مورد در قلمرو آن, اما این ادعا است که مورد سوال بسیاری از کارشناسان خارج از.

___

دنبال AP پوشش در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>