به عنوان بریتانیا جنگیدند جنگ و ترور شوروی assassins رسم قتل در مرکز لندن

اگر شما یک بین المللی جاسوسی مشغول به کار در انگلستان ممکن است شما تا به حال هرگز آسان تر از در سال 2008.

MI5 های داخلی و ضد جاسوسی و امنیتی آژانس تا به حال تصمیم به اختصاص تنها 3 درصد از زمان خود و تلاش برای نگه داشتن چشم در افرادی مانند شما. بیش از 90 درصد از کار انجام شده توسط MI5 شد, مبارزه با تهدید تروریسم است.

این یکی از آیات موجود در مواد منفجره گزارش جدید از بریتانیا پارلمانی هوش و کمیته امنیت که قابل توجه یافت نقایص در انگلستان توانایی دفاع از خود را از حملات در آن دموکراسی است.

طوفان رول بیش از شهر نیویورک در شب از 10 سپتامبر سال 2001. (مشاهده در فلیکر)(کاربر را مشاهده کنید: اوان Kuz)

این رنگ یک عکس از یک جامعه اطلاعاتی است که تا به حال تبدیل شده خود را به طور کامل به یک عملیات نیرو با توجه به کم بودن پرداخت به کشورهای متخاصم مانند روسیه است.

نقطه کور شد بنابراین مهم است که با وجود نشانه در سال 2014 است که روسیه در تلاش برای نفوذ در انگلیسی, سیاست دولت نمی دانستم این سطح از تهدید مسکو می تواند مطرح 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم تا یک ماه قبل از رای گیری زمانی که تلاش برای نفوذ در سیاست آمریکا قرار گرفت.

این گزارش با توجه به چندین جدی و بالقوه شکست توسط سازمان های اطلاعاتی غربی بودند که دغدغه برای بیش از یک دهه مبارزه با تروریست ها است.

زمانی که جنگ سرد به پایان رسید جاسوس شوروی نیاز به یک دشمن جدید

در 10 سال پس از پایان جنگ سرد سازمان های اطلاعاتی غربی شدند کمی بی هدف.

عظیم اطلاعاتی دستگاه که تا به حال ساخته شده است تا بیش از چند دهه به مبارزه با جاسوس شوروی به طور ناگهانی و بدون رها شدند قابل توجه دشمن است.

آنها هنوز هم مشغول — با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ترک مقدار زیادی از مشکلات جزئی برای مقابله با — اما مفهوم برخورد با چند جزئی تهدید شد بیگانه به آنها.

که همه تغییر در سپتامبر سال 2001 زمانی که تروریست ها unaligned با هر گونه به رسمیت شناخته شده دولت شروع به حمله به اهداف غربی.

در اروپای غربی و آمریکای شمالی و آسیا-اقیانوسیه اولیه داخلی تهدید نیست یک سایه جاسوسی, بلکه یک بمب گذار انتحاری.

MI5 در انگلستان در زمان اختصاص داده شده 20 درصد از تلاش خود را به “خصمانه دولت فعالیت” — در برخورد با روسیه و چین و ایران و دیگر خطرناک دشمنان بالقوه بریتانیا.

که به سرعت تغییر کرده است. در مدت هشت سال به عنوان تعدادی از کارکنان و هوش صرف بیش از دو برابر نسبت به تلاش های داده شده به دشمن فعالیت دولت کاهش به 3 درصد است.

افزایش تمرکز با تروریسم قابل درک است. MI5 به آن اعتراف شد و در ابتدا ضعیف مجهز برای مقابله با “وطنی” تروریسم هنگامی که آن را وارد در قالب 2005 لندن بمب گذاری و در واقع نمی دانم زیادی در مورد مناطق شمال انگلستان که در آن بمب افکن را از آمد.

مجلس کمیته اطلاعات بارها و بارها ابراز نگرانی کرد و گفت در سال 2002 که “این کاهش باعث هوش شکاف به توسعه است که ممکن است به این معنی که در طول زمان غیر قابل قبول خطرات بوجود می آیند از نظر حفظ امنیت ملی”.

در سال 2004 این کمیته ابراز نگرانی کرد که “از آنجا که لازم است تلاش اضافی اختصاص داده شده به مبارزه با تروریسم توسط سرویس های امنیتی خطرات قابل توجهی هستند به ناچار گرفته در زمینه ضد جاسوسی”.

در حقیقت ارشد هوش مقامات می گویند آنها یک نقطه کور هنگامی که آن را به روسیه آمد.

“پوشش ما از روسیه بدون شک رنج می برد به عنوان یک نتیجه از که prioritisation” یکی از آنها گفت: این کمیته در سال 2018 است.

British Prime Minister Boris Johnson and Russian President Vladimir Putin meet.
نخست وزیر بوریس جانسون و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دیدار در لیبی نشست در برلین آلمان در تاریخ 19 ژانویه سال 2020 است.(Sputnik آژانس عکس از طریق رادیو فردا)

به عنوان جنگ علیه ترور خروشان دو assassins فرستاده شد به لندن

در سال 2001 تفکر غربی در اطراف روسیه بسیار متفاوت بود. ایالات متحده در تلاش برای آوردن روسیه به جهان غرب و دوست سابق خود را-KGB ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

اما به عنوان بریتانیا و ایالات متحده تحت اشغال خود را با جنگ و ترور پوتین نشان داد خود را به طور فزاینده ای قدرتمند شکل

او تثبیت کنترل بر سیاست روسیه که منجر به خروج از منتقدان خود را. در سال 2006 او احساس جسارت کافی برای ارسال یک پیام مهم.

دو assassins فرستاده شد به لندن با یک ویال از مواد رادیو اکتیو.

قصد خود را به کشتن اشاره کرد پوتین-منتقد الکساندر لیتوینکو که آنها در نهایت موفق به انجام, اما نه قبل از آنها گسترش مواد رادیو اکتیو قابل توجهی بیش از یک منطقه مرکزی لندن و به خود تابش مسمومیت.

در این دیدگاه کمیته پارلمانی, این, “نشان داد که روسیه تحت ریاست جمهوری پوتین منتقل شده بود از شریک بالقوه برای تاسیس تهدید”.

اما MI6 و دیگر سازمان های اطلاعاتی پرداخت توجه کمی به آن تهدید مداوم به آن را نادیده بگیرد و با وجود گزارش تا 14 ترور در بریتانیا کسب و کار روسیه و ارقام و افراد مرتبط با آنها.

علاوه بر لندن شد و مورد علاقه مقصد برای الیگارشی روسیه و پول خود را. مالی و اموال بخش شد یک ماشین لباسشویی به صورت غیر قانونی به دست آورده روسیه.

Poisoned: The condition of Alexander Litvinenko has worsened.
دو assassins فرستاده شد به لندن به پوتین-منتقد الکساندر لیتوینکو. آنها همچنین گسترش مواد رادیو اکتیو در سراسر مرکزی لندن و به خود تابش مسمومیت.(ایسنا)

با این هجوم پول و نفوذ سیاسی. کمیته پارلمانی اشاره می کند که “تعدادی از اعضای مجلس اعیان باید منافع کسب و کار در ارتباط با روسیه و یا کار به طور مستقیم برای روسیه مهم شرکت های مرتبط با دولت روسیه” و چند پوتین وابسته به اقلیت تبدیل شده اند سیاسی قابل توجهی را اهدا می کنند.

این تهدید در حال رشد بود در چشم ساده پنهان

هنوز, با وجود این, جامعه اطلاعاتی موفق به شناسایی تهدید در حال رشد.

هنگامی که روسیه حمله کرد اوکراین در سال 2014 انگلستان سازمان های اطلاعاتی شروع به به طور قابل توجهی افزایش تمرکز خود را بر پوتین رژیم فعالیت ها در شرق اروپا است.

اما با وجود یک دروغ و تاثیر کمپین اطراف 2014 استقلال اسکاتلند از بریتانیا, آنها به نظر نمی رسد به درک قابلیت های از روسیه به دخالت با دموکراسی است.

در سال 2016 زمانی که یک کمپین مشابه برپا شد در اطراف Brexit رای MI6 گرفتار شد کاملا بی خبر است.

ما هنوز هم نمی دانم تا چه حد و یا اثر است که مبارزات انتخاباتی, چرا که نه دولت و نه سازمان های اطلاعاتی باید به آن نگاه کرد.

شاید به عنوان عضو کمیته استوارت Hosie گفت: “هیچ کس در دولت می دانست که اگر روسیه به دخالت و یا به دنبال نفوذ رفراندوم چرا که آنها نمی خواهند بدانند.”

فروپاشی و شکست دولت اسلامی در سه سال گذشته منجر به کاهش قابل توجهی در خطر تروریسم در کشورهای غربی است.

Abu Bakr al-Baghdadi
سقوط دولت اسلامی و مرگ رهبر آن ابوبکر بغدادی را کاهش تهدید تروریسم است.(AP: الفرقان رسانه)

پس از یک اوج از 2015-17 تعداد زیادی از مردم کشته در اتحادیه اروپا در جهادی حملات کاهش یافته و به حدود دوازده در سال است.

اما این تهدید از بین می رود چند نفر دیگر به طور ناگهانی به نظر می رسد از جمله در استرالیا.

در سال 2017 استرالیا امنیت اطلاعات سازمان — ASIO — به طور ناگهانی در بر داشت خود را “حد” آن را به عنوان شناسایی یک دولت چین عملیات نفوذ به استرالیا, سیاست و رسانه.

a colourful wall with pro-hong kong and pro-beijing signage
هنگ کنگ تظاهرات ریخته اند به دانشگاه تکنولوژی سیدنی (UTS) پس از دموکراسی حامیان’ پوستر بودند پاره کردن لنون دیوار با ظاهری pro-پکن شدند. 12 اوت 2019.(ABC اخبار: کامرون Gooley)

آنها همچنین شناسایی پنهان تاثیر عملیات اجرا شده توسط چین به منظور تلاش برای جلوگیری از چین-استرالیا جامعه از ابراز انتقاد از پکن که در حال حاضر به نظر می رسد می شود بسیار گسترده است.

کشورهای غربی از جمله استرالیا در حال حاضر به طور فزاینده ای در حال بروز حملات سایبر بیرون آمدن از چین و روسیه است.

توانایی سازمان های اطلاعاتی غربی به پاسخ در نوع خود به نظر می رسد محدود شود.

چین و روسیه هر دو رنج می برد از حملات تروریستی بیش از بیست سال گذشته است, اما به جای اختصاص کل هوش توانایی به جلوگیری از آنها را, آنها همچنین سرمایه گذاری در توسعه روش های بسیار پیشرفته از دخالت در کشورهای غربی است.

پس از سال 2016 آن را به نظر می رسد غرب در تلاش است برای گرفتن.

مت بیوان میزبان ABC پادکست روسیه, اگر شما در حال گوش دادن و سخنگو برای RN صبحانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im