خود را به عنوان نظر سنجی تصادف و عفونت افزایش تهمت رزومه روزانه ویروس جلسات

Category: کارما No comments

در اولین رسمی coronavirus جلسه پس از مارس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گیر به یک اسکریپت آماده, خواست آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک و هشدار داده است که همه چیز را “بدتر قبل از آنها بهتر است”.

به عبارت دیگر او تحت درمان COVID-19 که به کشته شدن بیش از 140,000 آمریکایی مانند یک تهدید.

این یک فریاد بلند از نظر او فقط دو روز پیش زمانی که او در مقایسه با بالا رفتن تعداد مورد به “کمی اون سوی خاکستر سوخته” به جای گفتن یک آتش سوزی جنگل.

“ما باید اون سوی خاکستر سوخته و آتش سوزی و آتش” او backpedalled در جلسه امروز.

“به عنوان یکی از خانواده ما سوگواری هر قیمتی زندگی که از دست داده شده است. من تعهد خود را در افتخار است که ما را به توسعه یک واکسن و ما را شکست ویروس.

“دولت من در هیچ چیز متوقف خواهد برای نجات جان انسان ها و سپر آسیب پذیر است.”

اما هنوز هم وجود دارد مهمات برای مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان

این است که به سختی اولین بار رئیس جمهور است backflipped در موضع خود پس از شروع ما شیوع.

A photo taken from behind Donald Trump of the White House press briefing room
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد اولین coronavirus جلسه در ماه و بدون هر یک از مشاوران او از جمله دکتر Anthony Fauci, در حال حاضر.(ایسنا: Leah میلیس)

او تشبیه COVID-19 به آنفولانزا در سراسر بسیاری از ژانویه و فوریه.

سپس او موافقت با دانشمندان که یک مستند لازم بود در ماه مارس است.

در اوایل آوریل گفت: فرمانداران باید مسئول ما پاسخ و پایان ماه او خواستار یک پایان ناگهانی به سراسر کشور مستندات و تهدید به استفاده از قدرت خود را به آن را به طوری.

آخرین نظرات پایان یک دوره سه ماه از اصرار زندگی به حالت عادی بازگشت اما آنها هنوز هم ترک مقدار زیادی از مهمات را برای منتقدان خود را.

بر خلاف جلسات قبلی 27 دقیقه ارشاد آمد و از تهمت و نسبت ناروا به تنهایی به عنوان کارشناسان پزشکی در کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار ماند در خارج از اتاق جلسه.

که در سمت چپ هیچ کس اما رئیس جمهور به دل کردن آمار حقایق علمی و استدلال پشت خود را امتیاز.

او ادعا می کند که به نظر می رسد خیاط ساخته شده به رنگ ما به عنوان برتر را به کشورهای دیگر بدون شک توان برداشت جدا بودن گمراه کننده است.

وی با اشاره به نمودار این ادعا که ما تا به حال در جهان کمترین میزان مرگ و میر در حالی که دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام رتبه ما هفتم بالاترین.

“اگر شما تماشای تلویزیون شما می خواهم فکر می کنم که ما تنها کشور رنج می برند از چین ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یکی از نظرات که به طور مستقیم یا غیر مستقیم مقصر چین برای این بیماری همه گیر.

عبارات مانند “ویروس را ناپدید می شوند یک روز” و “ما تا پایان با یک درمان زود” نیز ظاهر در جلسه.

شاید این جلسه بود که به منظور اطمینان بخشی از مردم که دست پاچه. اما کارشناسان بهداشت هشدار داده اند چنین دیدگاه نیز اجرا خطر از lulling کسانی که خسته از coronavirus محدودیت به یک از امنیت کاذب.

ماسک tweet به ما گفت این بود که در آینده

تصمیم به از سرگیری روزانه جلسات اعلام شد چندی پس از این رئیس جمهور است که با پوشیدن یک ماسک بود “وطن پرست” اولین اشاره از او ناگهانی برگشت.

کاخ سفید وزیر مطبوعات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “شده است سازگار در موضوع ماسک” و اشاره رئیس جمهور مکرر تست رژیم به عنوان اثبات او است “اقدام مناسب” و تنظیم یک مثال است.

در حال بارگذاری

رئیس جمهور نمی پوشیدن ماسک در جلسه امروز است که سازگار با تمام اما سه تا از او ظاهر عمومی پس از شروع شیوع اما او جلو یکی از جیب خود برای نشان دادن یک نقطه در مورد تمایل خود را.

“من خواهد شد با استفاده از ماسک با کمال میل” او گفت:, و اضافه کرد که او اغلب آن را قرار می دهد در زمانی که او در نزدیکی دیگران مانند در آسانسور.

President Donald Trump and several men behind him wear black face masks as they walk down a hallway.
پس از مقاومت در برابر پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از خود در برابر گسترش COVID-19 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تشویق آمریکایی ها به آنها را می پوشند.(AP: پاتریک Semansky)

هر چند او گفت: بازگشت به مستندات خواهد بود “خام” در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق اجتماعی فاصله دست شویی عمومی و هوشیاری.

او التماس کرد با جوان آمریکایی که به نظر می رسد رانندگی شیوع بیماری در ایالت های جنوبی برای جلوگیری از حضور میله ها و مجالس.

او وعده داد که دولت او مشغول به کار بود برای سرعت بخشیدن به آزمون ها که با گرفتن 10 یا بیشتر در روز برای بازگشت نتایج در برخی از مناطق.

او متعهد او می خواهم به کمک فرمانداران با هر آنچه که منابع آنها مورد نیاز است.

اما در اکثر موارد او را متوقف کوتاه با تشریح جزئیات امید بستن برای پیام بیش از مکانیک.

او خود را به پایان رسید جلسه با یادآوری خبرنگاران او خواهم بود فردا.

ما هنوز یک راه طولانی از انتخابات

حتی در حالی که تهمت موفق به اقامت تا حدودی بر روی پیام که آن را به کروناویروس او هنوز هم عطا خوب خود خواسته در Ghislaine ماکسول, شریک سابق خوار کودک آزار سرمایه جفری اپستاین.

“من نمی دانم, من واقعا نمی شده است و پس از آن بیش از حد. من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ هنگامی که درباره اتهامات او چهره حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به صورت غیر قانونی اعمال جنسی.

در حال بارگذاری

اتاق جلسه کاخ سفید همواره یک مکان خطرناک برای یک رئیس جمهور که تمایل به ولگرد از اسکریپت.

بسیاری بر این باورند که تهمت انگیزه برای از سرگیری این جلسات شامل نجات خود را تضعیف نظرسنجی شماره.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دنباله دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به طور متوسط نه امتیاز به عنوان ما COVID-19 مورد اعداد بالاتر از 3.8 میلیون نفر و نرخ بیکاری نشانگر حدود 11 درصد است.

و با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هنوز از وضعیتی وخیم از شرم آور از حضور در Tulsa, اوکلاهما, آن را پاک کردن ویروس بازدارنده کاهش توانایی برای برگزاری تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کمپین ابزار.

ما نمی دانیم که اگر و روزانه چگونه جلسات را تحت تاثیر قرار رئیس جمهور انتخابات شانس, اما ما می دانیم که رئیس جمهور راه اندازی کرده است تا خود را دوباره به کانون توجه امروز است.

خواهیم دید که فردا چه به ارمغان می آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>