به عنوان مرگ و میر سنبله برخی از مناطق می تواند ‘قوی’ بازگشایی

Category: تایمزلیدر No comments

توسط مایکل RUBINKAM علامت SCOLFORO و مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — مناطق پنسیلوانیا که باید دیده نسبتا کم تعداد موارد تایید شده از جدید کروناویروس ممکن است قادر به بازگشایی “در یک نسبتا قوی” راه در مارس 8, Gov. تام گرگ گفت: ریختن نور بیشتری در بهبودی خود را حتی به عنوان نقشه راه دولت مرگ و میر به شدت افزایش یافت.

مقامات بهداشتی دولت به تازگی تغییر راه آنها تعداد COVID-19 مرگ و میر در نتیجه نزدیک به دو برابر شدن دولت کشته در تنها سه روز از 836 به بیش از 1500. بسیاری از مرگ و میر رخ داده است چند روز یا چند هفته پیش با توجه به وزارت بهداشت و تعدادی از ویروس جدید موارد trended پایین به تازگی.

گرگ دموکرات می گوید پنسیلوانیا ساخته شده است که پیشرفت کافی برای شروع به تدریج بازگشایی برخی از کسب و کار در اوایل ممکن است بسته به در دسترس بودن گسترده تست تشخیصی و ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی. جمهوری خواهان در حال هل دادن تهاجمی تر جدول زمانی.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران سهشنبه, Wolf گفت که او در نظر دارد برای نرم کردن محدودیت در مردم و کسب و کار در همان راه آنها تحمیل شده بود: به تدریج و در استان و شهرستان.

“وجود ندارد یکی از اندازه متناسب با تمام. ما می توانید شروع به بازگشایی دولت در, من فکر می کنم برخی از مناطق (در) نسبتا قوی راه در مناطق دیگر کمتر” گرگ گفت. “اگر من در فیلادلفیا من احتمالا نمی خواهید من به دولت بود گفت:” همه چیز به نظر می رسد فقط کامل در حال حاضر.'”

بیش از نیمی از تمام افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس ایالت زندگی می کنند در فیلادلفیا و آن چهار حومه شهرستان. بسیاری از مناطق روستایی شهرستانهای مقابل شده اند حداقل نهفته است. پنج شهرستانهای گزارش داده اند که فقط یک یا دو مورد.

گرگ وزیر بهداشت دکتر راشل لوین گفت: تماس با ردیابی — شناسایی افرادی که در معرض تماس با فرد آلوده به طوری که آنها می تواند قرنطینه — خواهد بود “بسیار مهم” به عنوان پنسیلوانیا ظهور از بیماری همه گیر.

فرماندار گفت: هیچ بودجه برای تماس با ردیابی اما Levine در یک جداگانه جلسه داد و اطمینان داد که پنسیلوانیا را “بسیار قوی” ردیابی برنامه خواهد شد که بودجه فدرال دلار است.

دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا:

موارد با کد پستی

وزارت بهداشت و درمان آغاز شده است در مورد انتشار ویروس موارد است.

مقامات بهداشتی دولت منتشر شده نقشه های تعاملی است که نشان می دهد تعداد موارد تایید شده از ویروس و تعداد تست منفی. نقشه قابل جستجو توسط شهرستان و کد پستی. شهرستان داده ها همچنین نشان می دهد تعداد COVID-19 مرگ و میر.

لوین گفت: حتی ساکنان در جوامع با یک نسبتا کم تعداد موارد تایید شده باید همچنان به توجه و اجتماعی فاصله, قوانین, با اشاره به کمبود گسترده به معنی آزمایش تعداد واقعی افراد مبتلا به این ویروس است که به مراتب بالاتر از آنچه که نشان می دهد تا در آمار.

این ویروس منتشر شده است سریعتر در روزهای اخیر در برخی کمتر جمعیت شهرستانهای استان مانند کلمبیا, Northumberland, Juniata و Susquehanna.

___

خانه های پرستاری

دو روز پس از اینکه دولت فدرال گفت: این برنامه ریزی برای جمع آوری و انتشار اطلاعات در COVID-19 در فرد خانه سالمندان دولتی در بخش بهداشت و درمان گفت: آن را به انجام همان.

برای هفته دولت, مقامات بهداشت حاضر به عموم انتشار نام تسهیلات مراقبت دراز مدت با ویروس موارد است. در سطح ایالت 796 ساکنان این امکانات درگذشت — بیش از نیمی از دولت COVID-19 مرگ و میر. طرفداران و برخی از قانونگذاران می گویند آژانس اكراه به نام نام به خطر می اندازد ساکنان کارکنان و عموم مردم.

اواخر روز یکشنبه پس از یک درخواست از دموکرات ایالات متحده سنسور. باب کیسی از پنسیلوانیا و Ron Wyden از اورگان دولت فدرال گفت: این امر در سراسر کشور پیگیری و انتشار این اطلاعات به مردم است.

لوین گفت: پنسیلوانیا ممکن است به دنبال کت و شلوار.

“من فکر می کنم ما به شدت در نظر بگیرند که” او گفت:. “ما باید به کشف کردن راه درست برای انجام این کار به طوری که ما دریافت بیشتر اطلاعات به عموم اما همچنین محافظت از حریم خصوصی بیمار. بنابراین ما خواهید بود کار به نگاهی است که در آینده تعداد روز.”

___

موارد

پنسیلوانیا COVID-19 تلفات افزایش 360 به 1,564 دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش روز شنبه با حدود 1,300 اضافی نفر تست مثبت برای ویروس.

نه همه از مرگ اتفاق افتاده در یک دوره 24 ساعته. وزارت بهداشت و درمان شده است تجدید نظر در آن اعداد به سمت بالا به دلیل آن است که در حال حاضر از جمله احتمال مرگ و میر در شمارش. احتمالی مرگ است که در آن یک پزشکی قانونی و یا معاینات پزشکی ذکر شده COVID-19 به عنوان علت یا علت مشترک اما مرحوم آزمایش شد برای ویروس.

مقامات گفته اند که این به روز رسانی شماره بخشی از این گروه را تلاش برای آشتی دادن داده های ارائه شده توسط بیمارستان و سیستم مراقبت های بهداشتی شهرستان و شهری در بخش بهداشت و درمان در دراز مدت مراقبت از امکانات زندگی با وزارت سوابق خود را.

ایالت بیش از 34,500 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

یک خرده فروش یکی از مشتری

کسب و کار خرده فروشی خواهد بود قادر به باز کردن اگر آنها می تواند تنها با یک کارمند خدمت به یک مشتری در یک زمان تحت قانون که گذشت ایران با کنترل دولت مجلس در روز سه شنبه.

این پیشنهاد نیز مجوز فروشگاه های خرده فروشی به ارائه منظقه وانت به عنوان دولتی مشروب سیستم فروشگاه به تازگی انجام شده.

جمهوری خواه حامیان گفت: یک کارگر یک سیستم مشتری خواهد بود امن تر از خرید در رسانه های خرده فروشی شده است که مجاز به باز باقی می ماند در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

دموکراتیک مخالفان به نام پیشنهاد کوته و هشدار داد این امر در معرض کارگران و مشتریان در معرض خطر عفونت است.

___

پزشکی از راه دور لایحه

گرگ گفت که او را به حق وتو قانون تصویب شده توسط دولت در مجلس سنا در روز سه شنبه است که نیاز به بیمه برای پوشش خدمات مراقبت های بهداشتی تحویل داده از راه دور توسط برخی از فایل های صوتی و تصویری با روشهای پس از سقط جنین مخالفان در خانه وارد شده مقررات است که دموکرات ها می گویند تداخل با سقط جنین.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا رای دادند در امتداد خط حزب به تصویب لایحه ارسال آن به فرمانداری میز. گرگ پشتیبانی از سقط جنین.

سقط جنین قرص در دسترس است در داروخانه ها و والدین می گوید زنانی که بازدید از یک کلینیک گاهی تجویز شده آن را پس از یک ویدیو با مشاوره با یک پزشک که حضور فیزیکی نیست. دموکرات ها می گویند این لایحه که به تصویب شنبه ممنوعیت پزشکان از تجویز سقط جنین لایحه از طریق پزشکی از راه دور. جمهوری خواهان می گویند آن را نمی خواهد هر چیزی را تغییر دهید.

پزشکی از راه دور لایحه شده است آویزان برای سال در پاسخ به سوال از چگونگی تاثیر آن بر سقط جنین. Healthsystems و بیمارستان ها می گویند پزشکی از راه دور پوشش است که به ویژه مهم است در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>