به عنوان 4th ویروس امداد لایحه نزدیک پاساژ مبارزه بافندگی بیش از 5

Category: تایمزلیدر No comments

توسط اندرو تیلور و لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — کنگره در آستانه عبور از یک تقریبا 500 میلیارد دلار coronavirus امداد لایحه اما خطوط نبرد در حال حاضر در حال تشکیل بیش از اندازه در حال رشد در میان خواسته های به تصویب اضافی میلیاردها دلار برای دولت و دولت های محلی, خدمات پستی و حتی زیرساخت ها است.

صحبت از یک پنجم اندازه گیری در حال اجرا است به اوایل مخالفت محافظه کاران عمدتا جمهوری خواهان مجلس سنا که هشدار می دهند که صرف ولگردی و قانونی شکنی نمی تواند به طور نامحدود. این اوباما و دیدم درخواست خود را برای دوباره پر کردن یک چک برنامه حفاظت از تقریبا دو برابر اندازه به عنوان دموکرات ها را متقاعد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از بودجه اضافی برای underbanked جوامع ارائه دهندگان خدمات سلامت و ملی تست ابتکار.

تا کنون هزینه های بزرگ حمل بعد هل دادن پیش بینی کسری بودجه جاری سال گذشته 3 تریلیون دلار — بیش از دو برابر رکورد قبلی از رکود بزرگ.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن سهشنبه در آخرین $483 میلیارد و اندازه گیری در حال حاضر به تصویب مجلس سنا که خود را به عنوان محور را اضافه کنید $321 میلیارد برای پر کردن یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد صندوق در حالی که پمپاژ پول بیشتر به بیمارستان ها و تست.مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او آن را امضا و به قانون است.

حامیان چک حفاظت از برنامه هشدار می دهند که این هفته دوباره پر کردن ممکن است فقط چند روز گذشته به احتمال زیاد قرار دادن گروه های کسب و کار در واشنگتن آستان همراه با ملت فرمانداران و بسته های پول در خدمات پستی.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در مصاحبه روز شنبه در بلومبرگ تلویزیون است که بیشتر بودجه برای دولت و دولت های محلی وجود دارد در حال حاضر 150 میلیارد دلار اختصاص داده و در ماه گذشته 2 تریلیون دلار coronavirus بسته — به معنی پشتیبانی از “مراقبت های بهداشتی کارگران, پلیس و آتش اولین پاسخ دهندگان خدمات اضطراری مردم و معلمان در مدارس ما حمل و نقل کارگران که حیاتی و ضروری کارگران به کار می کنند.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., در ضمن تست ترمز. پس از روز سه شنبه مجلس سنا رای مجلس نمایندگان آمریکا گفت: وجود خواهد داشت یک طولانی بحث روز آینده بسته قبل از میلیاردها دلار بیشتر هزینه خواهد حرکت را از طریق اتاق خود.

“ما به حال بحث های زیادی در مورد اضافه کردن $2.7 تریلیون دلار به بدهی های ملی و راه است که در واقع می تواند همچنین تهدیدی برای آینده کشور” مک کانل گفت: مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او از جمله مالی برای کمک به دولت و دولت های محلی در یکی دیگر از ویروس بسته کمک همراه با پروژه های زیربنایی اما مک کانل گفت: “سنا “رفتن به فشار دکمه مکث در اینجا.”

“همه ما باید فرمانداران که عشق به پول” مک کانل گفت.

با توجه مک کانل نظرات روشن نیست چگونه به زودی آینده لایحه می تواند به پیشرفت. نیز وجود دارد این سوال از زمانی که پلوسی و مک کانل احساس راحتی بازگشایی کاپیتول هیل هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشانه او می خواهد بحث را شروع به عنوان به زودی به عنوان کنگره پس از اتمام قانون فعلی است. سنا است برنامه ریزی برای بازگشت ممکن است 4.

مجلس سنا با تصویب این لایحه با رای دادن صدا در روز سه شنبه و خانه است که انتظار می رود با تصویب آن به شدت در یک رول تماس با رای پنج شنبه.

بسیاری از این لایحه را در بودجه $331 میلیارد دلار را برای افزایش یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد وام برنامه که از پول هفته گذشته است. وجود دارد خواهد بود 100 میلیارد دلار برای مراقبت های بهداشتی با 75 میلیارد دلار به بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای افزایش تست برای ویروس, یک گام کلیدی در ایجاد اعتماد به نفس مورد نیاز برای بازگشایی دولت در اقتصاد. وجود 60 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی.

خواستههای دموکراتیک برای بودجه اضافی برای بیمارستان ها و ویروس تست در ایالات متحده شد با فشار دادن بیشتر و در نهایت به دست آورد حمایت از جمهوری خواهان.

از 25 میلیارد دلار برای افزایش تلاش های تست حداقل 11 میلیارد دلار به دولت و دولت های قبیله ای برای تشخیص و پیگیری عفونت های جدید. بقیه کمک خواهد کرد که صندوق فدرال تحقیقات به کروناویروس جدید تست گزینه های.

در حال حاضر ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و حدود 4 میلیون نفر به این ویروس و یا فقط بیش از 1% از جمعیت آن با توجه به Covid پیگیری پروژه وب سایت.

محور مقابله باقی مانده کوچک-کسب و کار حقوق و دستمزد برنامه. آن را فراهم می کند بخشایش وام تا مغازه ها را می توانید در ادامه پرداخت کارگران در حالی که کسب و کار باقی می ماند بسته به صورت اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات.

راه اندازی تنها چند هفته پیش, چک, حفاظت از برنامه به سرعت خود رسیده اعطای وام محدود پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام. که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک.

در میان اهداف برای آینده لایحه خدمات پستی است که بیش از 600 ، 000 کارگران عمدتا تحت پوشش اتحادیه-مذاکره قرارداد است اما صالح از نظر مالی توسط COVID-19-مربوط به از دست دادن درآمد و حقوق بازنشستگی تامین بودجه مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>