به 2 تریلیون دلار شروع می شود به جریان نظارت از ویروس نقدی نشدم

Category: تایمزلیدر No comments

توسط مری کلر JALONICK و متی دالی

واشنگتن (AP) — کنگره unleashed 2 تریلیون دلار برای مقابله با کروناویروس بحران است. تا کنون تنها یک نفر کار نظارت بر آن چگونه صرف شده است.

بهارات Ramamurti است شروع به عنوان یک ناظر از یک, تنها منصوب به پنج عضو کنگره نظارت کمیسیون. پناه در خانه دبستانی Ramamurti شده است و نوشتن نامه و با توجه به توییتر را امتحان کنید و پرش به شروع کار خود را درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای “دقیق و به موقع اطلاعات” در مورد کوروناویروس پرداخت. اما او مشتاق برای تقویت.

“من دوست دارم به دیگر اعضای این کمیته منصوب بنابراین ما می توانید تمام این کار را هم می گوید:” Ramamurti یک یکی از دستیاران سابق ایالت ماساچوست الیزابت وارن که منصوب رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر. سه اعضای منصوب خواهد شد توسط رهبران کنگره همراه با یک رئیس.

این یک توقف شروع برای نظارت ساختار ساخته شده را به کروناویروس امداد که دموکرات ها خواستار به عنوان یک شرط برای توانمند سازی کاخ سفید و دولت آنها عمیقا بی اعتمادی. این قانون سه حالت مختلف ناظران با یک چهارم ایجاد شده توسط آمریکا به عنوان بخشی از چند جانبه تلاش برای جلوگیری از تقلب و سوء استفاده به عنوان برگ برنده دولت و کنگره پمپ بی سابقه مبالغ به اقتصاد است.

آهسته رول معمولی است برای واشنگتن گفت: نوح Bookbinder, مدیر اجرایی, شهروندان مسئولیت و اخلاق در واشنگتن “اما این است که یک شرایط عادی” با دولت قصد disbursing بودجه در سریع کلیپ.

“اگر نظارت است نه اتفاق می افتد که یک مشکل به این دلیل که کمک واقعی اتفاق می افتد” Bookbinder گفت.

نظارت ساختار قرار داده خواهد شد برای تست در هفته های آینده که مهلت می رسند برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارائه داده ها و اطلاعات دیگر به کنگره است. در حالی که افشای وظایف عمدتا سقوط به وزارت خزانه داری و فدرال رزرو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مجموعه ای از تن ساخت روشن تحقیر خود را برای این فرآیند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد نظارت مقررات غیر ضروری بودند و بلافاصله پس از نقل مکان به تضعیف آنها را گفته و حتی به عنوان او قانون را امضا کرد که دولت ندارد و با رعایت برخی از آنها. او سپس سرنگون رسمی به سرعت به عنوان رئیس این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته هیئت مدیره و بازرس ژنرال به منظور نظارت بی سابقه هزینه های. “من نظارت” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود.

کمیته جدید ساخته شده از بازرسان به طور کلی در قوه مجریه لازم است تحت قانون به یک وب سایت ردیابی پول در پایان ماه اما که ممکن است دشوار و بدون یک رئیس.

مجلس نانسی پلوسی منتقل شده است در خود به شکل ویژه نظارت پانل led با تشکر. جیم Clyburn D-S. C. این مدل در یک کمیته رهبری پس از آن-بهداشت ، هری ترومن در نگاه به هزینه های دفاعی در طول جنگ جهانی دوم است.

پانل با هدف “مبارزه با زباله های تقلب و سوء استفاده, قیمت, درآوردن احتکار و بقیه” پلوسی گفت و بر خلاف دیگر اشخاص را احضاریه قدرت.

هنوز, هیچ اعضای این کمیته منصوب شده اند پس از Clyburn نامگذاری شد به پست در اوایل ماه آوریل و روشن است که اگر خواهان شرکت خواهد کرد. و مجلس نمی تواند به طور رسمی راه اندازی این کمیته بدون یک رای که اتفاق نمی افتد تا زمانی که ممکن است در اولین.

به طور مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن به نامزد یکی از کاخ سفید وکلای سابق بازرس کل برایان میلر به خزانه بازرس کل موقعیت ایجاد شده برای پیگیری coronavirus برای کمک به صنعت است. اما مجلس سنا در دسترس نیست به تایید او.

هر دو پلوسی و خانه رهبر جمهوریخواهان Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که آنها انتظار داشته اطلاعیه به زودی خود را در مورد انتصاب به کنگره کمیسیون. پلوسی گفت: حکومت در Clyburn کمیته زمانی که آنها بازگشت.

“با این همه پول رفتن ما واقعا نیاز به آن را در یک مد به موقع,” پلوسی گفت.

تاخیر باید ناظر گروه نگران است. Sean Moulton پروژه در نظارت دولت می گوید: در اوایل روز بسیار مهم هستند پس کار زیادی باید انجام شود به درستی آهنگ پول از جمله ساختن وب سایت و کار با آژانس برای اطمینان از پیگیری به درستی انجام شده است.

“این است که سطح بی سابقه ای از تسکین و آن نیاز به یک سطح بی سابقه ای از نظارت” Moulton در مصاحبه ای گفت:. “ما نیاز داریم که هر دلار در این بسته امداد برای ایجاد یک تفاوت. ما نمی توانیم به هر یک از آن هدر رفته و یا به سرقت رفته را از زیر با ما.”

تا کنون دولت است گفت: کمی در مورد که در آن پول است.

کوچک کسب و کار دولت است با انتشار در سطح دولتی بالغ حدود پول رفتن به کسب و کار با 500 کارگر یا کمتر اما اطلاعات محدود است. وزارت خزانه داری را نشان داد هیچ برنامه ای برای چگونه آن را با جزئیات به 500 میلیارد دلار وام داده شده به صنعت متحده و دولت های محلی. و فدرال رزرو وعده داده است برای شروع و عمومی ردیابی اما با قوانین برای این برنامه هنوز در حال نوشته است که اطلاعات نیست و در عین حال در دسترس است.

دموکرات ها در کنگره که تحت فشار قرار دادند برای نظارت ناراحت هستند که بیشتر شده است انجام می شود.

“رئیس جمهور این است که مبارزه با این نظارت از بین بردن مقامات از موقعیت های کلیدی و علنا حمله و حتی شلیک نظارت کنند چرا که شغل خود و به حقیقت” گفت: Rep. کارولین Maloney, رئیس مجلس نظارت و کمیته اصلاحات کمک کرد که نوشتن برخی از مقررات مربوط به قانون است. “در مواجهه با این چالش ها ما ادامه خواهد داد برای شرکت در نظارت قوی دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.”

Ramamurti می گوید او معتقد است که این مهم باید نظارت قوی و به مردم توضیح دهد — در زبان مردم می توانند درک کنند — که در آن coronavirus دلار می رویم.

“ما مهم تعهد به رفع ابهام این همه برای,” او گفت:. “این چیزی است که اتفاق می افتد به پول خود را.”

او با تاکید بر اهمیت پنج فرد پنل که عضویت فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را کنترل کنید.

“ما تنها نظارت بدن است که رئیس جمهور تهمت نمی تواند مداخله با” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مارتین Crutsinger, Marcy گوردون و لوری tanya warren کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>