در اطراف شهر: یک صفحه از کریس پرات و شرکت: پیدا کردن یک راه برای متحد کردن

Category: تایمزلیدر No commentsمانند بسیاری از مردم من پیدا کردن خودم مولد بودن در خانه ماندن اما با این وجود گرفتن تا حدودی antsy.

با این خبر که دوره های گلف بازگشایی این آخر هفته و برخی از صنایع در حال برگشت به محل کار ما در حال شروع به دیدن برخی از چیزهای خوب اتفاق می افتد.

و حتی در طول این زمان عجیب و غریب دیده ایم بسیاری از مردم متحد به جعل از طریق.

یکی از بهترین چیزها در بیرون آمدن از دنیای سرگرمی بود “Parks and Recreation” قرنطینه مراسم ویژه در NBC در روز پنج شنبه شب بود که سازمان به عنوان یک جمع آوری کمک برای تغذیه امریکا است. نشان می دهد به پایان رسید در سال 2015 پس از آوردن بازیگران با هم دوباره شد یک زمان هیجان انگیز برای سپاه از طرفداران.

Chris Pratt, یکی از ستاره سری توضیح در مصاحبه قبل از آن پخش شد که چگونه بازیگران متصل از خانه های خود را به صحنه های فیلم از دستگاه های منحصر به فرد در حالی که کار با مدیران و خدمه نیز در قرنطینه صفحه اصلی.

نیم ساعت به ویژه در اطراف محور اصلی شخصیت لسلی راه اندازی یک تلفن درخت و چک در هر یک از شخصیت ها با تمام نشان می دهد ستاره ها توافق را شامل می شود. هر یک از آنها متفاوت است توضیح قرنطینه از خود را خنده دار, چشم انداز.

آنها نمایندگی از یک گروه از مردم که هنوز هم یکدیگر را دوست دارم اما دیده نمی شود هر یک از دیگر در برخی از زمان و حتی قبل از اجتماعی فاصله.

در پایان این توضیح داده شد که تمام کمک های مالی تا 500.000 دلار برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق است که کمک به بانک های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده خدمت کسانی که رو به گرسنگی خواهد بود همسان by NBCUniversal نویسندگان و تولید کنندگان و بازیگران “Parks and Recreation” و ویژه را حامیان دولت مزرعه و سوبارو از امریکا است.

در حالی که هالیوود می تواند متحد برای یک علت های خوب و رسیدن به مخاطبان انبوه, همه ما می توانید پیدا کردن وحدت در ترویج مثبت در حال حاضر.

برای مثال در زمان رهبر ما بسیار سپاسگزار هستیم برای ما پرستاران در خط مقدم است که در این سال به جای انجام پرستاران هفته ما در حال جشن پرستاران در تمام ماه با داستان ها و حکایات در مورد منطقه ما پرستاران برای 31 روز است.

خوانندگان واکنش نشان داد تقریبا بلافاصله هنگامی که ما به دنبال نامزد برای پرستاران به افتخار و آن را بزرگ برای دیدن صدها نامزد و کلمات زیبا نوشته شده است.

داستان ها و برنامه های مانند کسانی که می تواند ما را از غم و اندوه ما به عنوان خوانده شده در مورد COVID-19 بسیار شبیه به “Parks and Recreation” ویژه در زمان ذهن ما را از این وضعیت در روز پنج شنبه شب.

بیش از چند هفته گذشته من در بر داشت وحدت در ما Wilkes-Barre قدرت! اعضای آینده هم همچنین.

یک شب ما به سادگی داشتند حرف زدند و با یک دیگر صحبت کردن در مورد خود ما را از تجارب مختلف این روز است.

یک شب دیگر قدرت! سازماندهی یک نمایش توسط شعبده باز دنی Corby که همیشه باعث می شود مخاطبان خود خندیدن در طول طنز سحر و جادو روال.

اعضای وارد شده بر روی زوم برای یک شب از سحر و جادو و آرامش ایران در این ایده است که سرگرمی, طنز و حسن نیت می توانید با ما از طریق.

این که آیا شما انتخاب می کنید به تماشای یک سرگرمی خاص مانند “Parks and Recreation” یکی همراه با میلیون ها نفر از آمریکایی ها و یا شرکت در یک رویداد شبکه های, همه ما می تواند پیدا کردن راه هایی برای متحد کردن در برخی از سطح.

همه ما می دانیم که عبارت “متحد ایستاده ایم و تقسیم سقوط می کنیم.”

ما نیاز به وحدت این روزها بیشتر از همیشه قبل از. چگونه هر یک از ما در می یابد آن است تا به ما.

مایک McGinley است که این بار رهبر گروه رسانه عمده حساب های اجرایی است. او را در رسیدن به [email protected] یا 570-704-3945.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>