در اطراف شهر: هر کس می تواند به من قرض بدهید دست ما را از طریق این

Category: تایمزلیدر No commentsمن شده است با بازتاب بسیاری در طول اقامت در خانه سفارش و فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از چیزهایی که من گرفته شده برای اعطا.

از شب سرگرم کننده با دوستان در شلوغ کافه ها و رستوران ها.

توانایی و آزادی برای اجرای errands و در واقع لبخند مردم در جامعه بدون ما چهره پوشانده شده است.

این comradery از مردم در سالن بدنسازی کار به سمت اهداف مشترک بهداشت و سلامتی به بالا-سپاس.

وجود دارد پس ما از دست راست در حال حاضر وجود دارد را تا حد زیادی به احساس استرس در مورد اگر شما به خودتان اجازه دهید. من انجام بهترین من برای مثبت ماندن و به خودم یادآوری کنم که ما خوش شانس به سقف بیش از سر ما و مواد غذایی بر روی میز است.

یکی از افراد مورد علاقه من و کسی که من صحبت کردن با تعداد زیادی اخیرا در تمام این دوست من اموزش کورکوران صاحب کورکوران ارتباطات استفاده می شود که به کار چوب پنبه بار و رستوران.

ما صحبت کردیم در مورد ما چگونه فکر می کنیم می خواهم دیدن چنین وضعیتی در طول عمر ما چگونه ما را از دست ندهید بسیاری از قطعات از زندگی گذشته ما از چند هفته پیش و چگونه نیازهای جامعه برای حفظ وحدت با هم به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور.

همیشه متفکر و به دنبال در تصویر بزرگ هفته گذشته, اموزش به اشتراک گذاشته شده برخی از راهنمایی های مفید به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک است که ما می تواند همه را در نظر بگیرید در طول این زمان.

من فکر کردم من می خواهم آنها را منتقل می کند امروز در مورد آنها کمک به هر کسی که خواندن. در اینجا آنها (با برخی از paraphrasing):

• تماس بگیرید و یا متن خود آرایشگر یا سلمانی به سفارش برخی از کارت های هدیه. شما در نهایت استفاده از آنها را و آنها واقعا می تواند استفاده از پول در حال حاضر. این می رود برای مورد علاقه خود را در رستوران های محلی landscaper گل و هدیه فروشگاه و دیگر کسب و کارهای کوچک نیز هست.

• سفارش بایگانی اطلاعات. شما می توانید طبخ در خانه, البته, اما شما همچنین می توانید هنوز هم آن را یک نقطه به سفارش بایگانی اطلاعات از کوچک و رستوران های محلی چند بار در هفته. این رستوران واقعا نیاز به درآمد و نمی خواهید کسب و کار خود را به شکست, بنابراین اجازه دهید آنها را کمک کند موفق می شوند. همچنین به یاد داشته باشید به آنها را ترک یک بررسی. رستوران بستگی دارد که برای به دست آوردن مشتریان جدید است. منظور آنها بیشتر از شما می دانید.

• سفارش محصولات به صورت آنلاین از کسب و کارهای محلی. روز مادر است در ماه آینده پس از سفارش چیزی از طلا و جواهر محلی فروشگاه هدیه یا گل. ما بسیاری از.

• ترک یک پیام در حمایت از کسب و کار محلی تماس بگیرید و یا ارسال آن را آنلاین. آنها خواهید بود سپاسگزار.

فوق تمام است بنابراین درست است و بسیار در درون ما توانایی. اگر ما سعی می کنیم ما می توانیم همه در انجام یک بخش کوچک.

با ماندن قوی و حمایت از یکدیگر ما می توانیم استقامت.

بسیاری از صاحبان کسب و کار نگران وام دریافت نکرده است و هزاران نفر از کارگران در حال انتظار برای جبران بیکاری.

با حمایت از جامعه امیدوارم ما به راحتی می توانید برخی از آنها تاکید می کند. امیدوارم با کمک همه آنها جعل می توانند از طریق. و امیدوارم آنها به شما آمده را بهتر از همیشه قبل از.

بیش از چند هفته آینده من فکر کردن در مورد آنچه که من انجام وقتی که Pennsylvania بازگشایی.

من علاقه مند به شنیدن آنچه که اولین چیزی که شما انجام دهید این است که هنگامی که ما به برخی از حس عادی پس من ارسال یک توجه داشته باشید و اجازه دهید من می دانم.

تا آن زمان سالم ماندن, سالم ماندن و حمایت از کسب و کار کوچک.

مایک McGinley است که این بار رهبر گروه رسانه عمده حساب های اجرایی است. او را در رسیدن به [email protected] یا 570-704-3945.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>