پرسنل ارتش مستقر کوئینزلند مرز برای کمک به پلیس سهولت طولانی تاخیر

Category: کارما No comments

ده ها تن از نیروی دفاع استرالیا پرسنل مستقر شده اند به کوئینزلند عبور از مرز در ساحل طلا برای کمک به مقابله با طولانی به تاخیر می اندازد.

60 ADF اعضای فرستاده شده اند به پنج خودرو از مرز نقاط کنترل در گریفیث خیابان مایل خیابان GC بزرگراه M1 و نرنگ-Murwillumbah جاده در Coolangatta.

پلیس کوئینزلند گفت: 600,000 مرز عبور صادر شده هفته گذشته.

پلیس همچنین بنا یک مانع در حومه جاده اصلی در نزدیکی مرز عبور در Coolangatta به متوقف کردن رانندگان از نصب محدود و عبور از خطوط.

روز جمعه Gold Coast, رئیس پلیس سرپرست علامت ویلر گفت: او درخواست پشتیبانی اضافی برای کمک به کاهش تراکم در نقاط چک.

دفاع سخنگوی گفت: ADF با همکاری با پلیس برای نهایی کردن جزئیات.

“حمایت اضافی پنج مرز نقاط کنترل در Coolangatta منطقه ایجاد خواهد شد این آخر هفته,” او گفت:.

“آخرین جزئیات از جمله تعداد پرسنل مورد نیاز و زمانبندی هماهنگ بودن با Queensland Police Service.

“نیروی دفاع استرالیا پرسنل در حال حاضر حمایت از پلیس کوئینزلند خدمات مرزی کنترل عملیات در هشت مکان در امتداد کوئینزلند-New South Wales مرزی از جمله Barringun, Hebel, Mungindi, Goondiwindi تگزاس Wallangarra, Stanthorpe و کیلارنی.”

وجود دارد حدود 500 ADF اعضای کمک به دولت کوئینزلند را coronavirus پاسخ در سراسر کشور.

دولت مرزهای باز به ایالتی مسافران در جولای 10, اما همه بازدید کنندگان باید یک مرز اعلام, فرم, کدام معتبر است به مدت هفت روز.

هر کسی که شده است در یک اعلام COVID-19 کانون از جمله کمپبللتون و لیورپول در نیو ساوت ولز و همه ویکتوریا در گذشته 14 روز خواهد بود مطلب.

تنها کوئینزلند ساکنان و یا ضروری مسافران هستند قادر به ورود دولت اگر آنها شده اند در یک کانون, اما آنها باید قرنطینه به مدت 14 روز در ورود به دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>