AP: داد و ستد عمومی شرکت دریافت $300M در کسب و کار کوچک وام

Category: تایمزلیدر No comments

توسط ریس DUNKLIN, جاستین PRITCHARD, جاستین مایرز و KRYSTA FAURIA

شرکت با هزاران نفر از کارکنان, گذشته مجازات از دولت تحقیقات و خطرات ناشی از نارسایی های مالی و حتی قبل از coronavirus walloped اقتصاد در میان کسانی که به دریافت میلیون ها دلار از صندوق امداد است که کنگره ایجاد شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق بحران یک آسوشیتد پرس تحقیقات یافت.

چک حفاظت برنامه قرار بود به دم در کسب و کارهای کوچک که به طور معمول کمتر دسترسی به پول نقد سریع و اعتبار با $349 میلیارد دلار وام اضطراری است که می تواند کمک به نگه داشتن کارگران در کار و پرداخت صورتحساب در زمان.

اما حداقل 75 شرکت هایی که موفق به دریافت کمک بودند publicly traded AP یافت و برخی از آنان در بازار ارزش بیش از $100 میلیون. و 25 درصد از این شرکت ها هشدار داده بود سرمایه گذاران ماه پیش — در حالی که اقتصاد بود زمزمه همراه — که توانایی خود را به باقی می ماند و ماندگار شد در سوال.

با ترکیب از طریق هزاران نظارتی براده AP شناسایی 75 شرکت به عنوان دریافت کنندگان همراه 300 میلیون دلار در کم بهره-مالیات دهندگان حمایت وام.

هشت شرکت و یا شرکت های تابعه خود را دریافت و حداکثر 10 میلیون دلار ممکن است از جمله کالیفرنیا شرکت نرم افزاری است که حل و فصل یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار بررسی در اواخر سال گذشته به اشتباهات حسابداری که بیش از حد درآمد خود را.

هشت شرکت های گرفتن حداکثر وام به احتمال زیاد فقط نوک کوه یخ: آمار منتشر شده در هفته گذشته توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک نشان داد که 4,400 از تصویب وام بیش از 5 میلیون دلار. به طور کلی اندازه معمولی وام در سراسر کشور بود $206,000 با توجه به آمار. SBA را ببخش اگر وام شرکت های دیدار برخی از معیار مانند نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته.

لیست دریافت کنندگان شناسایی شده توسط AP است که کسری از 1.6 میلیون وام است که وام دهندگان تایید شده قبل از برنامه تخلیه شد, هفته گذشته اما, آن است که کامل ترین حسابداری عمومی به تاریخ. نه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نه وام صنعت اعلام لیست چک های حفاظت از برنامه های ذینفع.

نمایندگان SBA است که نظارت بر برنامه پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در اواخر روز دوشنبه. اما جمعه گذشته وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که بسیاری از وام 74% شد برای کمتر از $150,000 و نشان داد که “دسترسی این برنامه به حتی کوچکترین کسب و کارهای کوچک.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته دوشنبه که آیا معیارهای که می توانید دریافت وام باید تغییر گفت که “ما به کارهای فردی و برخی از مردم را مجبور به بازگشت آن اگر ما فکر می کنم آن را نامناسب است.” او افزود که این وام قرار دارند اهدا می شود در بخشی از “آنچه که ما فکر می کنم درست است.”

AP تجزیه و تحلیل می آید به عنوان قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی مذاکره اضافی بسته امداد است که در بخش بزرگی خواهد دوباره پر کردن چک حفاظت از برنامه با بیش از 300 میلیارد دلار دارد اما در اختلافات مورد نظر برای بودجه جدید اندازه گیری. یک توافق نهایی می تواند به عنوان اوایل به عنوان شنبه ،

AP را بررسی همچنین نشان داد نمونه از شرکت هایی که تا به حال صاحبان خارجی و که delisted از بورس سهام ایالات متحده و یا تهدید به حذف از آنجا که خود را فقیر سهام عملکرد قبل از coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است. شرکت های دیگر داشته اند سالانه ضرر و زیان برای سال.

موج زندگی, علوم ایالات متحده آمریکا, Inc. یک شرکت بیوتکنولوژی است که توسعه دارویی جدید دریافت 7.2 میلیون دلار وام. هفته قبل از آن موج علوم زندگی که پدر و مادر شرکت مستقر در سنگاپور افشا در گزارش سالانه خود زیان خالص از $102 میلیون $147 میلیون و 194 میلیون و طی سه سال مالی.

“ما در حال حاضر هیچ محصولی در بازار و انتظار می رود که آن را ممکن است بسیاری از سال, اگر تا کنون قبل از ما یک نامزد محصول آماده برای تجاری سازی” آن را نوشت.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه روز دوشنبه شرکت گفت: “معاش ما آمریکا کارکنان و خانواده های آنها خواهد بود به شدت مختل اگر آنها به از دست دادن شغل خود و یا furloughed. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها است.”

مایکل Minnis که مورد مطالعه قرار SBA برنامه به عنوان یک حسابداری استاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار گفت: او را درک ناکامی از کسب و کارهای کوچک است که کمک های مالی دریافت که عموم شرکت های فهرست شده اند. اما او گفت: این امر می تواند غیر ممکن است برای رفتن به برنامه و تغییر پارامترها در حال حاضر.

“اساسی وجود دارد تجارت کردن در اینجا بین سرعت و با هدف قرار دادن این بهترین راه مطلق” او گفت:.

Minnis برآورد این برنامه ممکن است نیاز به انصراف $720 میلیارد برای دیدار با تقاضا است.

پس از راه اندازی 3 آوریل امداد بسته مواجه شده است و انتقادات در مورد آهسته پردازش وام نامشخص قوانین و بودجه محدود است که بسیاری از چپ mom-and-pop کسب و کار بدون کمک کند.

خبری که 1.6 میلیارد دلار Shake Shack برگر امپراتوری دریافت کرده بود حداکثر 10 میلیون دلار وام افشا در یک پرونده چهار شنبه, مشتعل خشم عمومی. مدیران شرکت گفت: از اواخر یکشنبه آنها بازگشت پول پس از پیدا کردن منابع دیگر سرمایه است.

طراحی شده توسط, چک, حفاظت از برنامه به معنای به دست آوردن پول به سرعت به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک که ممکن است با استفاده از یک فرمول بر اساس نیروی کار و حقوق و دستمزد اندازه. برخی از معیارهای واجد شرایط بودن گسترش یافت و آن را ممکن است برای برخی از کسب و کار با بیش از 500 کارمند واجد شرایط به عنوان مثال اگر آنها ملاقات برخی از اندازه های استاندارد برای صنایع خود و یا شرایط دیگر.

صاحبان پشت بزرگ رستوران های زنجیره ای مانند Potbelly کریس روت خانه استیک و تاکو خانه کوچک قادر به واجد شرایط و دریافت حداکثر 10 میلیون دلار وام با وجود به کارگیری هزاران نفر از کارگران است.

برخی دیگر از شرکت های بزرگ است که دریافت وام به نظر می رسد به اندازه کافی پول نقد در دست برای زنده ماندن رکود اقتصادی است. شهر نیویورک-بر اساس Lindblad اعزامی منابع برای مثال یک کشتی کروز و سفر شرکت با 650 کارگران و یک نام تجاری مقابله با National Geographic, یک $6.6 میلیون وام. در پایان ماه مارس کسب و کار گزارش داشتن حدود 137 میلیون دلار پول نقد در ترازنامه است.

“هنگامی که این بحران ما تا به حال دو برنامه ریزی کسب و کار موارد: 1) قابل توجهی اخراج و furloughs یا 2) دریافت این وجوه و تأثیر کارکنان” سخنگوی آدری چانگ نوشت: در یک ایمیل. “Lindblad بسیار نادر سفر شرکت است که اعمال هر گونه اخراج furloughs یا کاهش حقوق و دستمزد به تاریخ.”

پنج نفر از شرکت هایی که AP شناسایی قبلا تحت بررسی مالی و دیگر تنظیم کننده از جمله شرکت هایی که پرداخت جریمه برای حل و فصل اتهامات سوابق نشان می دهد.

کوانتومی Corp. یک ذخیره سازی اطلاعات شرکت مستقر در سان خوزه کالیفرنیا است که نیروی کار از 800 پرداخت 1 میلیون دلار جریمه در ماه دسامبر گذشته بیش از اتهامات که اشتباهات حسابداری منجر به بیش از حد درآمد. کوانتومی دریافت حداکثر مبلغ 10 میلیون وام.

بدون که وام “ما قطعا مجبور به کاهش کارکنان. ما آن را مدیون کارکنان ما — که گیر کرده ایم با ما از طریق طولانی و دشوار چرخش — به انجام همه چیز ما می توانیم برای نجات شغل خود را در طول این بحران” سخنگوی شرکت باب Wientzen نوشت در ایمیل.

Broadwind انرژی حومه شیکاگو ساز توربین های بادی که در مورد استخدام 520, توافق به پرداخت $1 میلیون مجازات پنج سال پیش پس از SEC متهم آن را از عدم اطلاع رسانی به سرمایه گذاران کاهش می یابد که کسب و کار از مشتریان عمده باعث شده بود “قابل توجهی کاهش می یابد” در آن مالی بلند مدت چشم انداز. Broadwind که نمی تواند بلافاصله به دریافت $9.5 میلیون نفر از برنامه وام.

Marrone زیستی نوآوری یک آفتکشهای زیستی شرکت در دیویس کالیفرنیا است که در حدود 50 کارگران به طور مشابه موافقت به پرداخت 1.8 میلیون دلار در سال 2016 پس از SEC ادعا آن افسر ارشد عامل تا به حال متورم نتایج مالی به آمار پیش بینی است که آن را دو برابر درآمدهای آن در طول سال اول به عنوان یک شرکت عمومی است. Marrone دریافت وام به ارزش $1.7 میلیون.

پم Marrone رئیس اجرایی گفت که این شرکت “نباید مجازات” برای آنچه که اتفاق افتاده با SEC چرا که آن را تا به حال پاک کردن ممیزی برای سال در حال حاضر. او در توضیح این تحقیقات به عنوان یک “ضربه بدن” که هزینه آن سرمایه گذاران و سوار آن قیمت سهام زیر $1. او گفت: آن را تا به حال به 40 میلیون دلار در بدهی است و هنوز هم حفاری خود را از سوراخ های مالی.

“مردم نمی دانند که چگونه آن دشوار است به یک شرکت عمومی مثل ما که هنوز سودآور” او گفت:. “ما فقط نمی تواند به سرمایه گذاران و می گویند, ‘OK باز کردن کیف پول خود را.’ “

AP تجزیه و تحلیل نشان داد که در حدود 1 به 4 از شرکت ها در واقع هشدار داده بود سرمایه گذاران ماه پیش که آنها یا حسابرسان قابل توجهی به حال شک و تردید در مورد توانایی خود را به باقی می ماند مناسب و تعهدات مالی خود را با وجود اقتصاد پررونق ،

یکی بود Helius پزشکی فن آوری های یک شرکت واقع در نزدیکی فیلادلفیا است که توسعه فن آوری برای کمک به زخمی مغز درمان خود را دارند.

این شرکت 19 نفر از کارکنان و دریافت $323,000 وام در میان سختی کشش. آن تازه ترین گزارش سالانه خود هشدار داد: “ما ممکن است قادر به ادامه کار بدون خطر انحلال برای آینده قابل پیش بینی” و انتظار نداشتند به پول نقد به اندازه کافی برای رفتن فراتر از ممکن است.

در مصاحبه رئیس جمهور و رئیس اجرایی فیل Deschamps گفت: این شرکت قادر به جذب کافی سرمایه در اوایل سال جاری زمانی که زوج با وام آن می تواند زنده ماندن تا اوایل تابستان — زمانی که از آن انتظار را برای ثبت سازمان غذا و داروی آمریکا تایید آن دستگاه. بدون پول فدرال گفت: این شرکت از دست داده اند دانشمندان و وکلای مدافع که کمک به آماده شدن نظارتی ارسالی.

Deschamps گفت: شرکت به دنبال همان قوانین و کاربردی مانند هر دیگر است که آن دستگاه می تواند کمک به هزاران نفر از مردم در آینده است. اما او همچنین می داند که چرا برخی از مردم ممکن است سوال دادن پول به داد و ستد عمومی شرکت.

“اگر ما نمی واجد شرایط به هر دلیل ما را راه می رفت دور و نمیفهمد یکی دیگر از راه برای انجام آن است.”

یک شرکت دیگر که مالی مواجه شک و تردید قبل از ویروس بود Enservco Corp., دنور-بر اساس شرکت است که کمک می کند تا نفت و گاز شرکت از جمله در صنعت fracking. در گزارش سالانه خود در زمینه ماه گذشته این شرکت گفت: “ما نمی تولید کافی درآمد به صندوق ما زمان عملیات و ما متحمل قابل توجهی عامل زیان خالص در طول سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و 2018 که افزایش قابل توجهی در شک در مورد توانایی ما برای ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن.”

مدیر اجرایی ایان دیکینسون در مصاحبه ای گفت که شرکت او را خورده و بدون $1.9 میلیون وام را دریافت کرده است. اما او گفت: او استقبال پول و آیا تا به حال به اجازه رفتن بیشتر کارمندان از او در حال حاضر بدون آن. Enservco گزارش سالانه ذکر 186 کارکنان; دیکینسون و دستمزد است گفت: “به طور قابل توجهی کاهش می یابد” از علامت که بدون دادن جزئیات.

دیکینسون گفت که او باور نمی کند نگرانی در مورد چه مدت این شرکت می تواند زنده ماندن مطرح شد در روند درخواست خود را با بانک.

“در پایان روز کارکنان ما واقعا هیچ تفاوتی از کارمندان یک غیر عمومی شرکت” دیکنسون گفت. “این بودجه استفاده می شود به نگه داشتن مردمی در حقوق و دستمزد و حفظ مواد غذایی در جداول خود را.”

که شرکت های بزرگ و آنهایی که با سوابق سوال برانگیز دریافت چنین گرانبها کمک های مالی در طول هرج و مرج چند هفته گذشته بسیار زکری دیویس, یک, Santa Cruz, California, تاجر اجرا می شود که دو artisanal مغازه بستنی یک beachside کافه و یک تاکو بار با شریک Kendra بیکر.

قبل از یک پناهگاه در محل سفارش در اواسط ماه مارس دو انتظار داشتند خود را به بهترین سال برای تاریخ و در مسیر پرداخت در ماه مه 250.000 دلار وام از دولت فدرال است که آنها با استفاده از 10 سال پیش برای باز کردن اصلی خود فروشگاه.

“ما احساس بسیار خوبی در مورد که در آن ما در جهان است. در حال حاضر آن را فقط همه وارونه,” دیویس گفت که تا به حال به اخراج 70 کارگر است.

دیویس می گوید: آنها به تازگی قادر به دست آوردن مختلف $10,000 فاجعه وام از دولت فدرال برای پرداخت فروشندگان اما او می گوید که آن را “تبخیر در عرض چند ثانیه.” دیویس و بیکر ارائه یک چک برنامه حفاظت از برنامه ها با اسناد در مارس 2, اما هنوز در انتظار.

رقابت در برابر کسب و کار با صدها میلیون نفر در سال در درآمد و تیم حسابداران و وکلا دشوار است, دیویس گفت: “و اگر شما یک مرد کوچک, شانس هستند شما در حال رفتن به پشت خط است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل china. org. cn در برکلی کالیفرنیا و جینی اهم در واشنگتن و پژوهشگر Rhonda Shafner در نیویورک کمک به این گزارش.

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در [email protected]

___

تماس با خبرنگاران در توییتر در https://twitter.com/ReeseDunklin یا https://twitter.com/lalanewsman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>