ان McFeatters: صدای شیپور جنگ در علم به خانه می آید به جای شب بسر بردن

Category: تایمزلیدر No commentsاین است که عصر روشنگری. این تبدیل شده است و بسیاری از ضد علم دولت از مردم بر این باور بودند که تجویز زالو درمان بیمار و در حال مرگ.

برای سه سال بسیاری از منطقی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران معتقد بودند دولت اقدامات در تغییر آب و هوا پاکسازی محیط زیست, سلامت, بیمه توسعه و چند صد نفر دیگر بازگشت به گذشته تغییر سیاست شد و یک پادزهر لازم به درک بیش از حد قوانین و مقررات کسب و کار و صنعت یک نوع ادواری از نو سنگر سازی.

اما حتی بسیاری از طرفداران جان سخت مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران reeled پس از او برای هفته ترویج یک برنامه به طور بالقوه خطرناک دارو اثبات نشده به طور موثر در درمان COVID-19 مواد مخدر bandied مورد در فاکس نیوز و است که می تواند باعث آریتمی های قلبی. فاکس نیوز همچنین تمسخر همه گیر برای هفته اصرار بود که بیشتر از یک روال حمله آنفلوانزا یا دموکراتیک جعل کمک به تهمت فاجعه امتناع از گرفتن این ویروس به طور جدی.

به عنوان کشور پیشی گرفته 50,000 COVID-19 مرگ و میر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نامعقولی پیشنهاد مردم ممکن است با تزریق مواد ضد عفونی کننده برای تمیز کردن ریه و یا سرطان زای ماوراء بنفش نور قرار داده شده در زیر پوست برای مبارزه با ویروس قاتل روشن بود دولت را ضد علم تعصب می آید از بالا.

به عنوان اوایل به عنوان اولین هفته در دفتر تهمت عمدا مجموعه ای را به خلاص شدن از کارشناسان علمی که جرأت به چالش کشیدن او را. در اندازه های بزرگ, او موفق شده است. بیش از 1600 دانشمندان از بین رفته اند, در علاوه بر این به صدها نفر از کارشناسان مشاوره علمی و سلامت پانل.

اخراج او از سوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که در ماه ژانویه است که آمریکایی ها در برخورد با یک بیماری همه گیر است که زندگی خود را تغییر دهید و او تعطیل CDC ویروس جلسات.

اخراج او از دولت COVID-19 واکسن دفتر توسعه برای تناقض او در درمان است.

بارها و بارها او پیف-poohed بالا دانشمندان که مخالفت با او و در نتیجه مرگ و میر غیر ضروری. پس از دو ماه از آماده سازی برای pandemic هدف قرار دادن ایالات متحده, او نگه داشته تمسخر نیاز به صورت گسترده تست و تماس با ردیابی. او گفت: ویروس خواهد ناپدید می شوند مانند سحر و جادو. او حتی گفت: “تنها” 50,000 آمریکایی ها می میرند.

هنگامی که آن را با اشاره به کشورهای دیگر مورد آزمایش قرار داده اند به مراتب بیشتر از درصد از جمعیت خود را برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از ایالات متحده, او ادامه می دهد برای گمراه کردن با اصرار تعدادی از آزمایشات در آمریکا بالاتر است. آزمون دولت مشکل او استدلال می کند نه خود را.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن از شر federal همه گیر متخصصان نصب وفادار که ادعا می کنند به علم پرورش labradoodles او نشان داد جدی اهانت به علم است.

پس از امتناع از جهت ملی مستند او نادیده گرفته top پزشکان اصرار که فشار برای کسب و کار برای باز کردن بیش از حد به زودی در معرض خطر موج دوم. زمانی که پزشکان گفتند که پاییز به ارمغان بیاورد عفونت بیشتر او حاضر به باور آنها.

هیچ کس نباید شگفت زده کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را همیشه در حال تغییر دستیاران حمله کرده اند علم و علم مبتنی بر ابتکار عمل بیش از 150 بار. علاوه بر این تهمت بدست حذف یا پنهان ناخوشایند داده و تغییر قوانین برای نشان دادن آنچه که او معتقد است نه آنچه که علم ثابت می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود مردم تغییر کرده است صدها نفر از قوانین از سازمان حفاظت محیط زیست, کشاورزی, داخلی, FDA, HHS, FERC, انرژی, کار, VA, SBA OSHA و سازمان های دیگر برای سیاست علمی بدون ورودی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تخت از اشتباه در ادعا بیماری همه گیر کوروناویروس “از هیچ جا آمد.” او شخصا و بارها و بارها هشدار داده شد.

او را نادیده می گیرد که درخواست چشم پوشی ویزا مورد نیاز را در مورد نیاز دانشمندان است. او تحت فشار قرار دادند تا از طریق تضعیف قوانین و مقررات در آلودگی هوا و آب از همه چیز از خودرو به خاکستر استخر.

اما به عنوان تهمت پرتاب در مورد ایده هایی برای درمان coronavirus مانند خوردن سمی ضد عفونی کننده و یا استنشاق نور ماوراء بنفش او مواجه بهمن در سراسر جهان انصراف خود را که عبارت بودند از “خطرناک” و “دیوانه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادویه دکتر/دانشمند در تلویزیون. اما او به طور مداوم نقض اولین قانون در طب: Do no harm. زمانی که سم مراکز کنترل گزارش داد صدها نفر از سوالات در مورد مطلوبیت چیزی بخاطرسودمندی ان از تزریق مواد ضد عفونی کننده او شانه ای بالا انداخت و گفت: این گزارش اتفاق نمی افتد.

او همچنین دوست دارد به بازی اقتصاددان نیست ذکر است که یک ششم آمریکایی که شغل خود را از دست یا که آمریکایی ها گرسنه هستند چون هیچ فدرال طرح است. او وعده “او” را بازسازی بهتر از همیشه اقتصاد حتی بدون یک واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دانشمندان که در تضاد با او در اشتباه هستند در حالی که او حق است چرا که او یک “بسیار پایدار نابغه است.” اقتصاددانان دانشمندان و پزشکان او cavalierly رد مبهوت هستند که او بسیار کم عمق تا خودت بنابراین شرم آور بنابراین تکبر از حقایق است.

یک چیز بیشتر. میمون می بیند. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک. بنابراین معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از ویروس task force — کسی که باید در تنظیم یک مثال نشان داد maskless به تور کلینیک مایو که نیاز به هر کس پوشانده بود.

علم نه تهمت است و راه برگشت به حالت عادی و یا چه خواهد شد به صورت عادی.

ان McFeatters یک op-ed مقاله نویس برای تریبون سرویس خبری. خوانندگان ممکن است ارسال ایمیل در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>