آنچه اپرا می تواند در مورد استخر پیش ساخته به شما بیاموزد

استخرهای سنتی ممکن است در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب در طولانی مدت دچار ریزش کاشی شوند که هم چهره استخر را

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخرهای سنتی ممکن است در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب در طولانی مدت دچار ریزش کاشی شوند که هم چهره استخر را زشت میکند و هم باعث آسیب دیدگی شناگران میشود. برای اجرای هر استخر آماده باید زمین مسطح و بدون سنگ و کلوخ و یا بر آمدگی را انتخاب کنیم یا زمین را با بتون صاف و سیقلی کنید , بر روی زمین از انواع فوم تاتامی نرم و یا زیر انداز با قطر زیاد استفاده کنید و زیر اندازی که در داخل بسته بندی استخر وجود دارد را بر روی فوم تاتامی پهن کنید و استخر را روی آن قرار دهید با پهن کردن زیر انداز فوم و زیر انداز از جنس گونی صدمه دیدن استخر کاهش پیدا میکند طول عمر استخر را چند برابر کنید , سی دی و کاتالوگ نصب استخر را به خوبی مطالعه کرده و به صورت دقیق استخر با قدم به قدم نصب کنید و دوباره برای اطمینان آن را چک کنید , لوازم جانبی مانند نردبان , پمپ تصفیه آب , را راه اندازی کرده و به داخل استخر بروید و تمامی چروک های استخر را باز کنید و بعد آب گیری نمایید , پس از ریختن آب در داخل استخر بگذارید که تا 10 سانتیمتر آب بالا بیاید و بعد دور تا دور استخر بچرخید و پایه ها را به سمت بیرون بکشید تا صاف و یک دست شود و هیچ گونه چروکی در داخل استخر نباشد که در این حالت میتوانید آب استخر را پر کنید .

به همین خاطر در مقابل ناملایمات جوی مانند باران و آفتاب شدید مقاومت زیادی از خود نشان میدهند. استفاده از متریال باکیفیت و مرغوب در ساختار این مدل، دوام و استحکام استخر را در برابر عوامل محیطی، فرآیندهای شیمیایی و نوسانات جوی و دمایی رقم زده است. اگر فکر کردهاید که کاربردهای این نوع استخرها همین دو مورد است، سخت در اشتباهید. یکی از دلایلی که باعث شده استخر پیش ساخته اینتکس طرفدار زیادی پیدا کند، کاربردهای مختلف آن است. استخرهای پیش ساخته در مقایسه با استخرهای بادی عمق بیشتری دارند. همچنین در این صنعت نیاز به استخرهای با عمق استاندارد و کم عمق است که این نوع استخرها به راحتی پاسخگوی نیاز این افراد هستند. سازگار و دوستدار محیط زیست، برخورداری از سطح صاف و نرم، انعطاف پذیری بسیار بالا، مقاومت مطلوب در برابر جلبک ها، هزینه اجرایی کم و پایین، نظافت آسان و مقاومت در برابر فشار، از دیگر مزیت های استخر پیش ساخته تلقی می گردد. Th​is article was generated ᠎by GSA Cont᠎ent ᠎Genera᠎tor DEMO​!

بر اساس بررسی های صورت گرفته، استخرهای پیش ساخته از طول عمر مفید و بسیار بالایی برخوردار می باشند. امیدواریم آموزش ساخت استخر، در 10 مرحله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. ولی با وجود این استخرهای از پیش ساخته شده دیگر لازم نیست برای رفع نیاز خود از منزل خارج شوید. به همین خاطر شما با تهیه یک استخر از پیش آماده میتوانید در حیاط منزل یا ویلای شخصی خود یک استخر برای خود و خانواده تهیه کنید. در همین خصوص اگر اقدام به ساخت استخر بتنی در داخل منزل نکرده اید ، استفاده و خرید استخر پیش ساخته می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد. با توجه به این مزایا یکی از بهترین گزینه ها برای استخر در باغ، است. دل تان میخواهد هر موقع که هوس کردید، در هر مکان و زمانی شنا کنید؟ پس با توجه به ویژگی هایی که تا به حال در رابطه با این استخر دریافت کردید، توجه داشته باشید قبل از آنکه تصمیم بگیرید یک استخر بتنی بسازید و هزینه زیادی پرداخت کنید به این قابلیت ها دقت کنید.

استخر سرپوشیده، و استخر سرباز یکی از تقسیم بندی هایی می باشند که از نظر مکان جایگذاری، استخر را طبقه بندی می کنند. آبنمای استخر، یکی از آپشن هایی می باشد که باعث می شود تا فضای زیبایی در استخر اماده، ایجاد شود و به امکانات این استخر افزوده شود. از امکانات باغ وحش پارک ارم میتوان به برپایی کارگاههای آموزشی و برگزاری جشنوارههای مرتبط با حیات وحش و نمازخانه اشاره کرد. که شما با در نظر گرفتن فضایی که قصد دارید از این استخرها استفاده کنید میتوانید مدل دلخواه را تهیه کنید. لازم به ذکر است که نصب این استخرها در دو حالت توکار یا روکار انجام می شود که برای حالت اول، باید مراحلی را برای جاسازی استخر طی کنید. زیرا این استخرهای از پیش ساخته شده قابلیت نصب پمپهای تصفیه آب قوی فیلتری و شنی را دارند. بعضی از استخر های پیش ساخته قابلیت پرورش ماهی های منحصر به فردی را دارند .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن