آمریکایی ها که تکیه بیشتر بر کاخ سفید برای COVID-19 خبر بیشتر احتمال دارد به تطهیر همه گیر

افراد در این گروه به احتمال زیاد به می گویند که شیوع ساخته شده است بیش از حد بزرگ از یک معامله روزنامه نگاران شده اند اغراق خطرات

President Trump speaks on vaccine development in the White House Rose Garden on May 15, accompanied by NIH Director Francis Collins, HHS Secretary Alex Azar, coronavirus task force coordinator Deborah Birx, National Institute of Allergy and Infectious Diseases Director Anthony Fauci and Defense Secretary Mark Esper. (Mandel Ngan/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در توسعه واکسن در کاخ سفید به باغ گل رز در مارس 15, همراه با NIH مدیر فرانسیس کالینز HHS وزیر الکس آذر coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci و وزیر دفاع علامت Esper. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان COVID-19 بحران همچنان به دستور آمریکایی ها توجه views رسانه ها عملکرد و جزئیات در مورد آنچه که مردم دیده اند و یا شنیده قابل ملاحظه ای متفاوت است که بسته به منابع آنها تکیه می کنند بیشتر برای اخبار و اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

Americans who rely on national outlets for COVID-19 news most likely to see media coverage as accurateدر میان پنج گروه اخبار مصرف کنندگان مورد بررسی قرار گرفت برای این گزارش یک گروه به وضوح می ایستد: آمریکایی ها که تکیه بیشتر بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید coronavirus نیروی کار برای اخبار در مورد COVID-19. در هر یک از هفت سوال در مورد رسانه ها را پوشش COVID-19 گیر کسانی که تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن و نیروی کار را توسط یک حاشیه گسترده ای ترین ارزیابی منفی از هر گروه با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو انجام مارس 20-26, 2020, از 10,139 بزرگسالان ایالات متحده که اعضای این مرکز آمریکایی روند پنل. تنها حدود یک چهارم از این گروه (24 درصد) برای مثال می گویند پوشش رسانه ای از وقوع شده است تا حد زیادی دقیق و در حالی که نزدیک به سه چهارم (72%) می گویند روزنامه نگاران شده اند اغراق خطرات ناشی از ویروس و این پوشش شده است بیش از حد منفی (73%).

آمریکایی ها که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و نیروی کار نیز ایستادگی در coronavirus موضوعات آنها شده است و ادعا می کند آنها آگاه است. آنها با تمرکز توجه بیش از گروه های دیگر در تاثیر اقتصادی همه گیر (با شش-در-ده زیر که موضوع بسیار نزدیک) و دولت فدرال پاسخ (49%). و شش-در-ده نیز شنیده ام زیادی در مورد اثبات نشده ادعا می کنند که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند مفید باشد در درمان ویروس, بالاتر بخشی از هر گروه دیگر.

About half of Americans who rely on White House for coronavirus news think the crisis has been overblownعلاوه بر این در حدود نیمی (51%) از کسانی که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و نیروی کار می گویند شیوع ساخته شده است یک مقدار بزرگتر از آن است که واقعا در مقایسه با فقط 8% که می گویند آن بوده است که عنوان بیش از حد (40 درصد می گویند آن نزدیک شده است در مورد حق). در هیچ گروه دیگری انجام بیش از یک سوم می گویند شیوع کروناویروس شده است از نسبت دمیده شده; کسانی که تکیه به طور عمده در بهداشت عمومی سازمان ها و مقامات coronavirus اخبار بیشتر از گروه های دیگر می گویند که شیوع این بیماری شده است تحتایفا کرده است.

به طور کلی کسانی که تکیه بیشتر از نزدیک در کاخ سفید برای coronavirus اخبار را تا 16 درصد از تمام بزرگسالان ایالات متحده. این گروه تقریبا به طور کامل جمهوری یا جمهوری خواه-تکیه (92 درصد از این گروه حسابداری برای 32 درصد از تمام جمهوری خواهان) بویژه غیر هیسپانیک سفید (82%) و بالاتر از مردم به طور کلی. در واقع از هر پنج منابع خبری تحلیل کسانی که با تکیه بر نیروی کار شامل بزرگترین درصد از بزرگسالان 65 ساله و مسن تر (39%) – یک گروه سنی به ویژه آسیب پذیر به اثرات COVID-19. شایان ذکر است که دیدگاه های مردم با تکیه بر کاخ سفید ممکن است تشکیل می شود نه تنها با آنچه که می شنوند از رئیس جمهور و وظیفه او زور بلکه با اطلاعات آنها از منابع دیگر خود ایدئولوژی سیاسی و حزب, شناسایی, تجربه زندگی و قبل از اعتقادات است که آنها را با آنها به عنوان یک مخاطب.

About a quarter of Americans say they rely most on national news outlets for coronavirus newsاین گزارش بخشی از مرکز تحقیقات پیو آمریکایی, اخبار, مسیر پروژه نیز به بررسی در عمق آرایش نگرش ها و اخبار مصرف از آمریکایی ها که تکیه عمدتا در چهار منابع دیگر اطلاعات در مورد شیوع: اخبار ملی, رسانه های محلی, اخبار رسانه های محلی و مقامات دولتی و مقامات بهداشت عمومی و سازمان ها.

برخی از ویژگی های ظهور این گروه به عنوان به خوبی. تقریبا چهار-در-ده آمریکایی که تکیه بر ملی رسانه های خبری – بزرگترین گروه در 26 درصد از مردم نگه داشتن تحصیلات دانشگاهی (43%) است که در تاریخ همتراز با کسانی که با تکیه بر سازمان های بهداشت عمومی (39%) اما بالاتر از همه دیگر گروه های خبری. آن دسته از بزرگسالان ایالات متحده که عمدتا تکیه بر بهداشت عمومی سازمان ها و مقامات نیز نسبتا جوان: 26% بین 18 و 29. و گروهی که متکی ترین محلی, اخبار رسانه های دارای بالاترین درصد نژادی و اقلیت های قومی با nonwhite بزرگسالان حسابداری برای 45 درصد از این گروه (از جمله 16 درصد که سیاه و سفید هستند و 22 درصد که اسپانیایی هستند).

در مقایسه با کسانی که تکیه به طور عمده در مغلوب ساختن پیشی جستن و نیروی کار کسانی که به نوبه خود به ملی رسانه های خبری به طور مداوم به اخبار رسانه ها نمرات بالا خود را برای پوشش. حدود هشت-در-ده (83%) می گویند رسانه ها انجام داده اند “بسیار” یا “تا حدودی” به خوبی پوشش شیوع. و نزدیک به دو سوم از این گروه (64%) می گویند که این رسانه ها در پوشش کمک به این کشور به عنوان مخالف به صدمه زدن به آن را در طول بحران. هنوز گروه های دیگر – کسانی که با تکیه بر بهداشت عمومی سازمان های محلی و رسانه های خبری و یا دولت و مقامات محلی – همه مثبت تر در ارزیابی خود از رسانه ها از این گروه است که تبدیل به تهمت و نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de