همه سیاسی و پاپ ستاره شما نیاز به سازمان دیده بان در فردا 2020 دموکراتیک کنوانسیون

این کنوانسیون در زمان ما سیاست — این هفته جشن های برگزار شده توسط هر حزب عمده به پمپ نامزد آنها انتخاب کرده اید برای قرار دادن قبل از رای دهندگان آمریکایی برای ریاست جمهوری.

به عنوان حزب مخالف در سال 2020 دموکرات ها خواهد بود که برای اولین بار به رویداد خود را در این هفته از شنبه تا جمعه AEST.

به دلیل coronavirus این خواهد بود که همه حاضر امر است که باعث می شود همه چیز آسان تر از همیشه برای ما سیاست معتادان در استرالیا برای تماشای. شروع در 10:00am می باشد AEST هر روزدموکرات ها اجرا خواهد شد یک ساعت از سرگرمی و پس از دو ساعت سخنرانی از یک دسته از بزرگترین مترقی سیاسی ستاره ها در ایالات متحده است.

اگر شما هرگز به تماشای یک کنوانسیون قبل از (و یا اگر شما فوق العاده آشنا با سیاست آمریکا) ، فکر می کنم از این به عنوان راهنمای تلویزیون — سخنرانی و رویدادهای ارزش تنظیم زنگ برای در هفته آینده. همه شما نیاز به آوردن است پاپ کورن.

روز اول: میشل اوباما و برنی ساندرز مجموعه ای از تن

وجود دارد دو heavy hitters به باز کردن اولین روز از کنوانسیون — سناتور برنی ساندرز و سابق بانوی اول میشل اوباما.

Bernie Sanders behind a podium with his arm up
سناتور برنی ساندرز نیاز به متقاعد کردن او قابل ملاحظه پایگاه جوان حامیان به رای جو بایدن.(AP: مت Rourke)

ساندرز می شود نخست شکاف زمان کمتر از شش ماه پس از نهایی نامزد مغلوب توسط جو بایدن در مقدماتی حزب دموکرات نژاد (و حلق آویز در اطراف بیش از بایدن تیم را دوست دارند زمانی که روشن بود این مسابقه بود).

ساندرز و بایدن آشتی کرده اند در یک دور بیشتر راه بیش از ساندرز و کلینتون در سال 2016 بنابراین انتظار نداریم که انگور ترش از سناتور ورمونت.

و میشل اوباما نیاز به معرفی ندارد. او هنوز هم یکی از محبوب ترین ارقام در آمریکا زندگی که فروخته استادیوم برای رزرو تور در سال 2018 است.

Former first lady Michelle Obama smiles while looking off camera.
بانوی اول سابق میشل اوباما ارائه خواهد شد یکی از مهمترین و بسیار پیش بینی سخنرانی از کنوانسیون.(ایسنا: ین دونگ)

در حالی که بانوی اول سابق حکومت پریدن به سیاسی فرای در نقش نامزد در این انتخابات این بدان معنا نیست که او می تواند آرام در کمپین بلیزرز.

ما در رسانه ها گزارش کرده اند که اوباما خواهد رفت رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “سخت” اما در یک “حیله گر” است. این یکی از پیش بینی ترین سخنرانی از کنوانسیون. آن را از دست ندهید.

هر دو در حال برنامه ریزی برای صحبت در نیمه دوم شب آغاز و در ظهر AEST.

روز دوم: اسکندریه Ocasio-کورتز می شود (تحت اللفظی) دقیقه بیل کلینتون مراحل

دموکرات ها را هدف احساس سنتی برای قرارداد خود را با آنچه آنها تماس بگیرید “رول تماس در سراسر امریکا”. آنها خواهید بود با چک کردن در در 57 متحده و سرزمین های یوروویژن-سبک به عنوان جو بایدن به طور رسمی به نام دموکرات نامزد برای سال 2020 انتخابات.

وجود دارد دو در اوایل سخنرانی های شما می خواهید برای اتصال به. یکی از سابق اقدام دادستان کل آمریکا سالی یاتسکه اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن فقط هفت روز به ریاست جمهوری او و پس از او حاضر به اجرای خود را با ممنوعیت سفر اجرایی سفارش.

US Representative Alexandria Ocasio Cortez hypes up a crowd while campaigning for Senator Bernie Sanders
کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز مبارزه برای برنی ساندرز در مقدماتی حزب دموکرات.(ایسنا: Mike Segar)

دیگر از نماینده اسکندریه Ocasio-کورتزکه بنا به گزارش ها تنها داده شده است یک دقیقه به صحبت می کنند. او با اشاره به محدودیت زمانی کوتاه با یک شعر در توییتر که شامل خط “اما من می دانم که من باید از آن استفاده کنید”. تعداد در کنگره شناخته شده به عنوان AOC فقط باید 60 ثانیه برای ایجاد یک تیتر است.

در حال بارگذاری

هر دو ذکر شده در 11:00am می باشد AEST.

پس از آن خواهید بود برای اولین بار از دو سخنرانی از سابق آمریکا رئیس جمهور در این کنوانسیون هنگامی که بیل کلینتون خود را به نوبه خود.

بایدن همسر جیل را از روز دو.

هر دو از این سخنرانی ها در حال برنامه ریزی برای شروع از ظهر AEST.

روز سه: فیلمهای با بیلی Eilish و مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه “بچه بد”

این ممکن است بزرگترین شب کنوانسیون و آن را نمی کند و حتی از ویژگی های جو بایدن.

برای شروع وجود دارد رفتن به یک عملکرد از داغترین 100 برنده Billie Eilish.

Billie Eilish crouches down on stage to sing at Glastonbury Festival.
چگونه Billie Eilish انجام با هیچ مرحله و بدون مخاطب ؟ ما پیدا کردن در شب ، (ایسنا: هنری Nicholls)

پس از آن وجود دارد Senator Elizabeth Warren, خانه سخنران نانسی پلوسی و 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون.

گرفتن همه که در آغاز از 11:00am می باشد AEST.

چگونه می توانم شما بالا است که برای نیمه دوم شب?

چگونه در مورد تازه ضرب معاون ریاست جمهوری نامزد کامالا هریس توسط رییس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما.

اوایل نظر سنجی نشان داد که رای دهندگان به هریس انتخاب شست. در اولین سخنرانی خود پس از انتخاب سناتور از ایالت کالیفرنیا گفت که او آماده بود به تعقیب پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن. انتظار آتش بازی.

Former U.S. President Barack Obama takes part in a moderated discussion
باراک اوباما شده است به طور پیوسته ramping تا خود را مبارزه برای جو بایدن.(Reuers: Michaela Rehle)

اوباما مانده است تا حد زیادی آرام پس از او سمت چپ ، اما او به آرامی شده مربوط به خود در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. او پس از مغلوب ساختن پیشی جستن? یا شغل خود را در اینجا به ارائه این نوع از “امید و تغییر” پاره ای که اخراج کردن دموکرات ها آخرین بار آنها برنده کاخ سفید ؟

هریس و اوباما خواهد رسید مجازی مرحله از ظهر AEST.

روز چهارم: افزایش ستاره ها در کانون توجه قبل از جو بایدن بسته آن را

این یک شروع می شود در اوایل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شما بخوانید که حق رئیس جمهور ایالات متحده برنامه ریزی شده سخنرانی فقط چند دقیقه رانندگی از بایدن وطن در این روز آخر (بله, آن را کاملا به عنوان یک تلاش برای خرابکاری بایدن بزرگ کنوانسیون حاضر).

Donald Trump speaks at an event in Texas
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت خواهد شد در یک ساختمان تولید کننده محصولات در پنسیلوانیا قبل از جو بایدن بزرگ سخنرانی.(AP: اوان Vucci)

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد صحبت خواهد شد 5:00am می باشد AESTچند ساعت قبل از هر گونه اقدام لگد کردن در کنوانسیون دموکراتیک.

اما او ساخته شده یک هنر ایجاد یک تیتر به فشار رسانه ای در جهت او می خواهد به طوری که می داند آنچه که او را تا آستین خود را.

بعد از آن در روز پایانی این کنوانسیون خواهد محوری مقدار زیادی از ستاره های آینده از حزب دموکرات به کانون توجه است. از 11:00am می باشد شما می توانید بشنوید از:

  • South Bend شهردار پیت Buttigieg (شانس “امید” بازی ؟ 60 درصد)
  • فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom (با توجه به توجه ملی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در دولت)
  • آتلانتا شهردار Keisha لنس کف (بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده توسط بایدن به عنوان معاون و ستایش او را برای دست زدن به یک پلیس تیر اندازی در سراسر کشور تظاهرات)
  • سناتور Tammy Duckworth (قابل توجه اما کمتر شناخته شده سناتور از ایالت ایلینوی گرفتن یک مرحله برای درمان فقدان مشخصات ملی)
  • اندرو یانگ (بعید ستاره دموکراتیک اولیه مسابقه که اضافه کردم به صف خود طرفداران — یانگ — باند رو riled تا در مورد آن در رسانه های اجتماعی)
A composite image of Atlanta Mayor Keisha Lance Bottoms, Senator Tammy Duckworth and South Bend Mayor Pete Buttigieg.
آتلانتا شهردار Keisha لنس کف سناتور Tammy Duckworth و جنوب خم شهردار پیت Buttigieg در نظر گرفته شده افزایش ستاره ها از حزب دموکرات است.(AP)

وجود دارد همچنین می تواند عملکرد از جوجه ها (که قبلا به عنوان شناخته شده Dixie Chicks).

در نهایت کنوانسیون بسته با رسمی سخنرانی از معاون سابق رئیس جمهور و تازه تاج گذاری 2020 دموکراتیک نامزد جو بایدن. او برنامه ریزی شده برای شروع صحبت از ظهر AEST.

در اینجا که در آن شما می توانید به تماشای

دموکرات ها باید یک وب سایت خاص که در آن شما قادر خواهید بود به تماشای هر روز از کنوانسیون. آن خواهید بود livestreamed در همه معمول کانال های رسانه های اجتماعی مانند YouTube, Facebook, Twitter و در حرکت یا کشش ناگهانی

البته ما خواهید بود زندگی-وبلاگ نویسی هر روز از کنوانسیون به عنوان به خوبی. اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما را از دست ندهید و وبلاگ و ثبت نام برای هشدار در ABC News در مسنجر.

و در ارتباط باشید چون ما خواهید بود با پوشش کامل از حزب جمهوری خواه کنوانسیون از روز سه شنبه AEST به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im