AFL استخدام چهره ‘چالش بزرگ’ به قاضی پیش نویس چشم انداز

AFL بازیکنان و مربیان با خیال راحت در پناه میبرند مجلل و مراکز موقت و ورزشگاه و تیم baristas, داوران در حال دمیدن در سوت خود و طرفداران بازگشت به خود را دریافت و حداکثر هفتگی آید تپه از بازی ها.

اما دریغ از یک فکر برای یکی از بازی بدخیم ترین گونه های این باشگاه کارگزینی.

در بهترین زمان و استعداد پیشاهنگی در پنهان به هیچ چیز.

در این سال با COVID-19 محدودیت scuppering نخبگان جوان مسابقات و برش AFL باشگاه فوتبال بخش استخدام که نشده بود پایین و یا کاهش به یک زن و شوهر از روز کار پرداخت می شود در هر هفته صورت خود را بزرگترین گیج سال های اخیر چگونه ارزیابی می کنید پتانسیل نو جوان فوتبالیست که نمی تواند فوتبال بازی کند ؟

“زمانی که مردم با نگاه کردن به این پیش نویس آن را به عنوان یکی که در آن وجود دارد بیشتر اشتباهات از هر دیگر در پنج سال گذشته به دلیل چالش ما,” GWS ملی استخدام مدیر آدریان کاروسو می گوید.

“در طول یک فصل عادی ما می شود هر آخر هفته تماشای زنده فوتبال در حالی که در این فصل ما ممکن است هر زنده پایی.

پالایش فرایند

در حال حاضر این روند می رود چیزی شبیه به این: استخدام تیم کاهش در تعداد از هفت یا هشت کارکنان به دو یا سه منافذ بیش یادداشت از فصل گذشته ارزیابی به اندازه فیلم به عنوان آنها می توانند دست خود را بر روی و انجام مصاحبه های پخش از طریق زوم.

اکثر استخدام امیدوارم که محدودیت خواهد بود کاسته زمان پیش نویس صورت می گیرد — این تاریخ هنوز نهایی AFL می گوید: اما تا آن زمان بسیاری نمی توانند پخش زنده فوتبال و یا ملاقات با چشم انداز.

Adrian Caruso
بیشتر وسترن سیدنی غول های ملی استخدام مدیر آدریان کاروسو است یک کار دشوار این سال است.(عرضه شده: GWS)

برخی از سخت ترین کار در حال حاضر انجام می شود.

حدود 70 درصد از 2020 را انتخاب آمده است که از NAB لیگ در سنگ مجموعه بر اساس بازیکنان اجرای برنامه به عنوان “سن پایین” بازیکنان در 2019.

تعداد قابل توجهی از بازیکنان که در 70 درصد در حال حاضر به باشگاه از طریق پدر و پسر رد و یا آکادمی حقوق (که به معنی 17 از 48 بازیکن از فصل گذشته NAB All-Stars زیر 17 تیم).

اگر چه این محصول را در اجرای برنامه در زیر 16 قهرمانی 2018 در سمت چپ برخی از چاشنی استخدام تفکر آنها می خواهم شاهد بدترین پیش نویس کلاس در یک مدت زمان طولانی بسیاری از آنها پس از تجدید نظر در این ارزیابی به ‘متوسط’.

اجماع است که بسیاری از 17 ‘گرفته شده’ بازیکنان در خارج از نشستن نخبگان زودرس-انتخاب دسته به معنی کسانی که با ادعای در بهترین آنهایی که نگاه به تجارت دور اولیه خود را پیش نویس میدارد به طوری که آنها تنها با استفاده از بعد دور میدارد برای مطابقت با مخالفت مناقصه.

آدلاید Port Adelaide غربی Bulldogs زالزالک و Collingwood به احتمال زیاد نشستن در این رده است.

اما با 2021 لیست بازی اعداد هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد شده توسط AFL, عدم قطعیت حاکم است و همه شیوه ای از حیله بازی پیش روست از طریق پیشنهاد سیستم — سالانه تقلا انتخاب-تجارت — و به طور بالقوه یک استخر بزرگ از delisted استعداد (بازیکن است که می تواند پیدا کردن فوری ارشد تیم نقش جاهای دیگر).

نمی توان آن را یک سال به صورت پیش نویس ‘bolters’

بزرگترین علامت سوال می گذراند بر پیشانی صدها 17 ساله که به صورت درصد قابل توجهی از ‘گمنام’ در پیش نویس ،

“آن گروه است که معمولا ساخته شده تا از بچه ها که نیاز به توسعه (در سال آخر خود را از تاریخ فوتبال) را به شما و اعتماد به نفس است که شما می توانید تماس بگیرید و نام خود را از” کاروسو می گوید.

“و نیز وجود دارد که بچه ها در آن گروه که فقط نبوده است در رادار.”

Tim Taranto celebrates a goal for GWS
تیم تارانتو در حال حاضر تكیه GWS Giants’ هافبک پس از پیوستن به این باشگاه در سال 2016 AFL پیش نویس است.(AAP: David moir, مدیر)

تقریبا هر فصل یک کوچک اما قابل توجهی از آن دسته از بازیکنان از جایی آمده و بالا رفتن از سلسله مراتب به شدت فکر می کنم کلیتون الیور, جک ماکرا تیم تارانتو و هیو McCluggage — اما این پدیده ای است که سخت تر برای پیش بینی در سال 2020 است.

طرفداران احتمالا می تواند تعداد در چند الماس خشن کشویی از طریق به re-jigged NAB لیگ (که ممکن است تبدیل به یک زیر 19 رقابت) و یا وزارت امور خارجه تیم های لیگ در سال 2021.

به نوبه خود این بازیکنان ممکن است پس از آن بود ملک تا سال 2021 پیش نویس زمان. که سرد است تسلی به دیگر بازیکنان جوان که احساس می شود در ابتدا برای یک سال برک آوت اما در حال حاضر نگرانی خود را از پنجره بسته خواهد شد.

برخی از استخدام ها می گویند که اگر یکی دیگر از Brownlow مدال ورقه از طریق پیش نویس خالص آن خواهید بود در این سال زمانی که باشگاه تحت ذوات و حفظ کارکنان با پوشیدن متعدد کلاه. در Bulldogs, مثلا, لیست, مدیر, سام قدرت روشن است به نقش COVID-19 انطباق افسر.

در میان این استخدام که باقی می ماند ایستاده بود توسط باشگاه کارکنان بودند که وظیفه پس از سال 2020 محصول در دو سال چرخه شروع با ‘پایین-به سن و سال است.

An AFL player handballs the ball as a defender tries to grab him from behind.
هیو McCluggage استخدام شد به بریزبن شیرها در سال 2016 پیش نویس انتخاب و ساخته شده و اولین بازی خود را در سال بعد.(AAP: دارن انگلند)

سخت ترین بازیکنان به قاضی هستند بلندتر کلید-موقعیت بازیکنان — اغلب خام و به عنوان 16 و 17-ساله — که سال آخر تاریخ فوتبال تمایل به فاش کردن صفات مفید برای ساخت و یا نظری آشکار مخاطره آمیز انتخاب.

شجاع باشگاه — شاید آدلاید است که دستور به لرزش چیز — ممکن است در دام یک آینده کلید موقعیت ستاره با اطلاع زدن توپ.

نخبگان هافبک ها باید بیشتر خود را نشان داد در حال حاضر.

دوران سخت برای نوجوانان

و چه چشم انداز خود را ؟

در ویکتوریا فراهم می کند که 50 تا 60 درصد سالانه پیش نویس محصول آنها بیکار نشستن و اضطراب بدانم که آیا آنها به اندازه کافی در فصل گذشته به عنوان “سن پایین” بازیکنان و یا اگر استخدام را متوجه خود جهش رشد سود عضله و نوظهور بلوغ.

در کشورهای دیگر به مراتب بیشتر به نظر می رسد به سوار شدن در این بازی است که هنوز هم می تواند محل.

در حال بارگذاری…

استخدام نگه امید که صفحه اصلی مصاحبه ها امکان پذیر خواهد بود چرا که آنها یک عنصر بسیار مهم برای به دست آوردن یک دیدگاه گسترده ای از, بازیکن, خود, خانواده, نفوذ, خود, خانه, زندگی, تربیت و تحت تاثیر قرار.

“در یک خانه مصاحبه شما قادر به حفاری کمی عمیق تر و آن را همواره بخش مهمی از فرایند ما” کاروسو می گوید.

“من نمی دانم که چگونه ما می خواهم که قادر به ایجاد آن قضاوت تماس بدون انجام آن است.

“شما همواره در تلاش برای کاهش حدس و گمان و به حداقل رساندن خطر خود را.”

در بسیاری از راه های ناامنی فوتبال چشم انداز به سادگی آینه گسترده تر عدم قطعیت مواجه با یک نسل از نوجوانان است.

باشگاه ها خواسته اند نگر وظیفه آنها چگونه واکنش به شروع این بیماری همه گیر اولیه رها از بازی ها و تهدید هیچ پیش نویس در همه.

ترین چشم انداز احساس اضطراب در مراحل اولیه این بیماری همه گیر اما به سرعت تبدیل توجه خود را به انفرادی آموزش رژیم و قرار دادن بهترین خود را پا به جلو.

جنوب استرالیا و غربی استرالیا چشم انداز به زودی بازگشت ، ویکتوریایی از سوی دیگر نشده است و به عنوان خوش شانس.

باشگاه استخدام می گویند دوم مستند بازی های برگزار شده است بر روی احساسات ویکتوریا و چشم انداز خود را مطرح نگرانی.

در صرفا از نظر ریاضی بزرگترین ضربه به 2020 پیش نویس محصول خواهد بود کاهش قابل توجهی در AFL لیست اندازه.

بر اساس 2020 لیست اندازه تا 65 نوجوانان را دریافت کنید شانس خود را.

کاهش می تواند به کاهش این رقم به 40 و برخی از باشگاه ها ممکن است انتخاب کردن برای بیشتر بزرگسالان-سن میدارد.

اگر باشگاه خواسته برای اصلاح لیست اندازه با پنج بازیکن, به عنوان مثال را در یک مشمول یک باشگاه نیاز به delist شش بازیکن خود را از سال 2020 لیست.

بهترین سناریو

بهترین سناریو برای NAB لیگ (فراهم می کند که حدود 60 درصد از وظیفه) است که چهار دور مینی فصل با بازی های به طور بالقوه به عنوان پرده raisers به AFL وسایل شاید حتی برای یک تلویزیون مخاطبان اگر رسانههای هنوز تشنه زنده ورزشی محتوا.

Jack Lukosius in action during the match between Victoria Metro and South Australia at the 2018 NAB AFL U18 Championships
جک Lukosius دیده می شود در اینجا بازی در سال 2018 NAB AFL U18 قهرمانی بود, Gold Coast, اولین پیش نویس انتخاب کنید که در همان سال است.(AAP: اندی Brownbill)

“AFL باقی می ماند متعهد به مرحله یک NAB لیگ رقابت در برخی از فرم برای دختران و پسران زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار” یک AFL سخنگوی گفت.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با ویکتوریا دولت و رئیس افسر بهداشت در زمان.

“در حال حاضر مهم ترین چیز تمرکز است پس دولت مشاوره بدهند.”

چشم انداز bleaker در جای دیگر.

نخبگان ملبورن مدرسه خصوصی رقابت در حال حاضر عملا فوتبال, کارخانه, لغو شده است, و ملی نماینده کارناوال بسیار بعید است — اگر چه مستقل از سری بازی های برگزار شده بین استرالیای جنوبی و غربی استرالیا باقی مانده است یک احتمال است.

امکان سنجی سالانه پیش نویس همچنان نامشخص است.

با کاهش نیروی انسانی و بیشتر حدس و گمان از آنها ترجیح می دهم, استخدام تیم خواهد قدرت و بهبود استراتژی های خود را بدون توجه به آنچه که تراکم آنها در نهایت با.

“شما هنوز هم قادر به پیدا کردن بازیکنان بعد از آن در پیش نویس” کاروسو نتیجه می گیرد.

“آنها فقط رفتن به کودکان و نوجوانان است که کسی مایل به زدن توپ است.”

و امیدوارم که چشمه ابدی است.

با وجود این مشکلات ارائه شده در ارزیابی این فصل بازیکنان هر کارگزینی به نظر می رسد برخی از یک چیز: 2021 را AFL پیش نویس محصول بسیار بهتر خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im