AFL grand final re-match بین ببر و غول های برجسته گرد هشت

یک فینال re-match بین ریچموند و GWS را برجسته گرد هشت نفر از AFL به عنوان لیگ پیش بینی مسابقات بیشتر در “غیر سنتی” زمانهای این سال است.

AFL تایید فوتبال دوشنبه شب ادامه خواهد داد برای آینده قابل پیش بینی در یک پیشنهاد برای تکمیل 153-بازی در خانه-و-دور فصل با هشت برنامه ریزی برای قرار دادن تا با Fremantle-جیلان برخورد در پرت در جولای 27.

دور آغاز می شود در یک پنج شنبه شب هنگام ساحل طلا میزبان غربی Bulldogs در کارارا در 23 ژوئیه با غول و ببر رو خاموش در سیدنی در شب جمعه سانس.

غول ورزشگاه برخورد خواهد شد اولین رقابتی نشست بین دو طرف پس از این ببر به GWS 89-نقطه پنهان در فصل گذشته جام.

نخست وزیری مدعی West Coast و Collingwood میله میله برای دیدار در پرت ورزشگاه در جولای 26.

Nick Larkey takes an aerial mark in front of Jacob Weitering, who attempts to punch the ball with his right fist.
کانگوروها و بلوز روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در Gabba در دور هشت.(AAP: Hamish بلر)

دیگر مسابقات در دور هشت شامل شمال ملبورن-کارلتون سیدنی-زالزالک, Port Adelaide-St Kilda آدلاید-Essendon و ملبورن-بریزبین.

دوشنبه شب ثابت بین کامیون و گربه های زیر از دور-هفت جلسه از آدلاید و سنت کیلدا در همان اسلات.

تراویس Auld لیگ مدیر کل باشگاه ها و رادیو و تلویزیون گفت: مسابقات ادامه خواهد داد به بازی در خارج سنتی جمعه به جمعه قاب زمان به عنوان لیگ اقدام به فشار در مسابقات مختلف در دولت محدودیت.

“من می خواهم برای تشکر از باشگاه ها و بازیکنان که در ادامه به آغوش چالش های منحصر به فرد این فصل همچنان به پرتاب کردن” او گفت:.

“همانطور که ما خودمان را برای چند هفته آینده ما آینده بلوک از مسابقات از دور و نه خواهد شد از ویژگی های غیر سنتی زمانهای که ما نگاهی به برخی از فشرده سازی اضافی بازی به ثابت.”

زالزالک و کارلتون را در سفر به غرب استرالیا بلافاصله پس از مربوطه خود را در مسابقات دور هشت.

هر دو باشگاه خواهد قرنطینه به مدت 14 روز در پرت کرد و بازی هر یک از دیگر در دور نه.

این حرکت در می آید و پس از جیلان و Collingwood شد برای اولین بار ویکتوریا تیم فرستاده شده به پرت که در آن سخت قرنطینه اقدامات در محل هستند.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im