عمل ارشد سال استرالیا سو Salthouse می میرد در تصادف

Category: کارما No comments

ناتوانی مدافع و 2020 عمل ارشد سال استرالیا سو Salthouse سالگی در یک تصادف موتور سیکلت.

Ms Salthouse و 71 شد سوار او را بر روی صندلی چرخدار در دسترس موتور سیکلت بود که آن را درگیر در یک تصادف با یک خودرو در کشورهای مشترک المنافع خیابان پل بعد از ظهر دیروز.

عمل پلیس را تایید کرد “که سوار موتور سیکلت بود و درمان در صحنه عمل آمبولانس خدمات امدادگران اما درگذشت در بیمارستان”.

Ms Salthouse بود و از چهرههای شناخته شده در کانبرا جامعه سابق, ایتالیایی, معلم مدرسه و یک مدافع برای مردم — به خصوص زنان — با معلولیت.

خودش یک جنده پس از شکستن پشت او در یک اسب سقوط در سال 1995 Ms Salthouse شد روسای عمل ناتوانی متخصص پنل مشاوره در ملی از کار افتادگی بیمه طرح را تحت تاثیر قرار کنوانسیون ملل متحد در مورد حقوق افراد معلول و بین 2009-2012 بود که رئیس جمهور از زنان معلول استرالیا (WWDA).

“ورود در ناتوانی بخش بدان معنی است که شما در یک شیب منحنی یادگیری به درک آنچه در آن است که بر زندگی و ذهنیت افراد معلول” Ms Salthouse گفت: نیکی Henningham در مصاحبه ای در کتابخانه ملی استرالیا در سال 2011.

Sue Salthouse - the ACT Senior Woman of the Year 2014.
سو Salthouse تصویر اینجا طی مصاحبه ای در کتابخانه ملی استرالیا, کشته در تصادف خودرو.(کتابخانه ملی استرالیا: Samuel کوپر-nla.int-nl40451-sc1)

‘یک بخشی از کار افتادگی خواهری’

و همچنین به عنوان اهدا 2020 عمل شهروند ارشد سال, کارشناسی ارشد Salthouse شد کانبرا شهروند در سال 2015 و عمل ارشد از سال 2014.

یک سخنگو از ملی استرالیا روز شورا گفت: آنها “غمگین” در اخبار Ms Salthouse مرگ است.

“سو بود که چنین جنب و جوش که زندگی می کردند زندگی کامل و تصرف در هر فرصت. او یک نیروی بزرگ برای تغییر و برای همیشه در ناتوانی بخش” گفتند.

“دل ما به شکایت خانواده و دوستان.”

زنان معلول برای آنها Ms Salthouse شد convener از سال 2004 نیز گفت: آنها “عمیقا غمگین دیروز به شنیدن از عبور از هیئت مدیره ما صندلی سو Salthouse”.

“ما را از دست او بسیار است. ول سو.”

در حال بارگذاری

رییس اجرایی ناتوانی رهبری گروه کریستینا رایان کار با Ms Salthouse برای 25 سال است.

“او پرشور در بخشی از جامعه ما واقعا او یک بخشی از کار افتادگی خواهری,” او گفت:.

“ما همه با هم در کار نیست در مورد هر یک از ما به صورت جداگانه آن را یک تلاش جمعی است.

Ms Salthouse مرگبار در عمل جاده های این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>