حدود هفت-در-ده بزرگسالان ایالات متحده می گویند که آنها نیاز به گرفتن معافیت از COVID-19 اخبار

Category: روزنامه نگار No comments


(مارتین-dm/گتی ایماژ)

Public health officials play large role alongside national news orgs. as a source of coronavirus newsآمریکایی ها همچنان به پرداخت نزدیک توجه به اخبار در مورد شیوع کروناویروس هر دو سطح ملی و محلی. در انجام این کار آنها تکیه کردن گسترده ترکیبی از رسانه های دولتی و دیگر ارائه دهندگان اخبار, با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو انجام مارس 20-26, 2020, از 10,139 بزرگسالان ایالات متحده که بخشی از این مرکز آمریکایی روند پنل.

اما مستمر اخبار بوسیله اسباب گردنده دارای تاثیر داشتند. اکثریت آمریکایی ها می گویند که آنها نیاز به استراحت از آن بسیاری می گویند این باعث می شود آنها احساس بدتر عاطفی و نیمی می گویند که آنها پیدا کردن آن را دشوار است به غربال کردن از طریق چه چیزی درست است و چه چیزی نیست با توجه به بررسی است که بخشی از اخبار انتخابات مسیر پروژه است.

حدود نه-در-ده آمریکایی ها (87%) در زیر coronavirus اخبار نسبتا و یا بسیار نزدیک به یک شکل تقریبا در تاریخ همتراز با بررسی های انجام شده در ماه مارس است. در این خبر بیش از نیمی از مردم (56%) می گوید ملی رسانه های خبری هستند یک منبع بزرگ و تقریبا به عنوان بسیاری از (51%) می گویند این از سازمان های بهداشت عمومی و مقامات.

می خواهید برای دیدن اطلاعات بیشتر در این …

به تجزیه و تحلیل این پرسش نظرسنجی توسط رسانه های اضافی عادات و خصوصيات دموگرافيک بازدید از مجموعه داده.

محلی رسانه های خبری هستند یک منبع بزرگ از COVID-19 اخبار برای 46 درصد از مردم در حالی که 36 درصد می گویند دولت های محلی و مقامات منتخب هستند یک منبع بزرگ برای آنها است. حدود سه-در-ده بزرگسالان ایالات متحده (31 درصد) می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید coronavirus نیروی کار هستند یک منبع بزرگ از اخبار در مورد شیوع.

آمریکایی ها با تمرکز توجه در هر دو سطح ملی و محلی اخبار مرتبط با این بیماری همه گیر. حدود شش-در-ده (61%) می گویند آنها پرداخت مورد توجه برابر به اخبار در هر دو سطح در حالی که 23 درصد لحن بیشتر به دولت محلی و اخبار در مورد شیوع و 15% دنبال اخبار ملی در موضوع ،

Large majority of Americans say they feel they need to take breaks from COVID-19 newsاما می توان آن را دشوار است به ماندن متمرکز در این زندگی اخلال در بحران است. حدود هفت-در-ده آمریکایی (71 درصد) می گویند که آنها نیاز به گرفتن معافیت از اخبار در مورد کوروناویروس و 43 درصد می گویند که اخبار آنها را احساس بدتر عاطفی. نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها پیدا کردن آن را دشوار است برای تعیین چه چیزی درست است و درست نیست در مورد شیوع بیماری در حالی که 49 درصد می گویند که آنها پیدا کردن که کار آسان است. و نزدیک به دو سوم از بزرگسالان (64%) می گویند که آنها را دیده اند حداقل برخی از اخبار و اطلاعات در مورد کوروناویروس که به نظر می رسید به طور کامل ساخته شده است.

Measuring reach of questionable claims about ways to fight the coronavirus در جریان سریع اخبار و اطلاعات است یک جریان ادعا می کند در مورد COVID-19 – برخی با پر از لکه شواهد برخی از نزدیک به حدس و گمان و هنوز هم دیگران تلقی می شود توسط کارشناسان به طور فعال خطرناک است. بررسی خواسته در مورد شش نفر از این ادعا درمان و یا باعث می شود برای به دست آوردن یک حس چگونه به طور گسترده ای به آنها رسیده بود در سراسر ایالات متحده است. از شش آمریکایی ها بودند که به احتمال زیاد برای آشنایی با این ادعا که استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند مفید باشد در درمان این ویروس: 44% شنیده ام زیادی در مورد این.

سه-در-ده بزرگسالان ایالات متحده شنیده ام زیادی در مورد استفاده از پلاسما انتقال از بهبود بیماران به عنوان یک درمان. کمتر شنیده زیادی در مورد ویتامین C به عنوان یک پیشگیری (15%). در این نظرسنجی تنها 3 درصد گفت: آنها تا به حال شنیده ام زیادی در مورد به طور گسترده ای بی اعتبار ادعا می کنند که نوشیدن یک فرم رقیق سفید کننده گاهی اوقات به نام “معجزه معدنی راه حل” یک راه برای درمان موارد فعلی. (اکثر این نظرسنجی به پایان رسید قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان این ویروس در آوریل 23.)

به طور گسترده تر 59 درصد از آمریکایی ها می گویند در خانه درمان برای موارد جدی از coronavirus نیست بیش از حد و یا نه در همه موثر; 38 درصد می گویند که آنها تا حدودی و یا بسیار موثر است.

آمریکایی ها را بیان یک مقدار عادلانه از دانش در مورد برخی از عناصر اساسی یکی از اولین اقدامات صورت گرفته توسط دولت فدرال برای کمک به محدود کردن آسیب را از رکود اقتصادی: مراقبت عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس ، حدود نه-در-ده (91%) می دانم که این لایحه شامل 1200 $برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی حدود نیمی (51%) شناسایی مقدار پول با کمک بسته بندی به صورت 2 تریلیون دلار یا $2.5 تریلیون و نزدیک به دو سوم (64 درصد) آن را می دانم افزایش مزایای بیکاری.

هنوز هم وجود دارد سردرگمی در مورد چه چیز دیگری ممکن است و ممکن است در حرکت سریع قانون. در حالی که 52 درصد می دانم که این لایحه شامل نمی فدرال برای کمک به مهاجران مستند نشده 40 درصد مطمئن نیستند و 7 ٪ فکر می کنم آن را ندارد. چند آمریکایی ها (8%) به اشتباه می گویند این لایحه شامل پرداخت حقوق اعضای, کنگره, اما 54 درصد می گویند که آنها مطمئن نیستید. اکثر بزرگسالان ایالات متحده (56%) نیز می گویند مطمئن نیستند که آیا این لایحه قرار داده شده اعمال محدودیت بر کمک به کسب و کار متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن است.

این یافته ها بخشی از مرکز تحقیقات پیو را yearlong اخبار انتخابات مسیر پروژه. شما می توانید تمام اطلاعات از این گزارش را در مسیر داده ابزارتجزیه و تحلیل آن در کنار دیگر امتیاز داده و حتی دانلود کل مجموعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>