‘یک حس ماجراجویی’: غربی Bulldogs بی توسط AFL را تغلیظ شده ثابت

Category: کارما No comments

غربی Bulldogs مربی لوقا بوریج است استقبال از AFL را فشرده fixturing گفت که او و بازیکنان خود را در حال نزدیک شدن به دور نه تا 12 با یک “حس ماجراجویی”.

AFL اعلام می شود وجود 33 مسابقات در سراسر 20 روز متوالی فوتبال از چهارشنبه آینده با Bulldogs و ریچموند لگد زدن ماراتن برنامه در کارارا.

پس از ببر برخورد Bulldogs خواهد بازی قدرت در آدلاید (اوت 3) و بریزبن در Gabba (8 اوت) معنی آنها به صورت سه زمان بالا-چهار تیم در این فضا از 11 روز.

آنها پس از آن صورت آدلاید در کارارا در 16 اوت به عنوان بخشی از دور 12 ثابت است.

بوریج گفت: Bulldogs قرار داده نهم در نردبان در لحظه ای بودند تا برای چالش.

“وجود دارد یک حس ماجراجویی متصل به تنگ بازسازی و پرواز با صندلی شلوار ما” گفت: بوریج بود که آماده سازی بازیکنان خود را برای سه شنبه شب دیدار مقابل ساحل طلا.

“این بسیار هیجان انگیز است. تا آنجا که نردبان موقعیت رفتن ما برخی از تیم های آینده که در پایان بالا بنابراین وجود برخی از چالش ها و فرصت ها برای ما است.”

The Western Bulldogs AFL coach leaves the field after a quarter-time address with his players in the background.
غربی Bulldogs مربی لوقا بوریج به استقبال این چالش رو به تیم ملی خود را.(AAP: اسکات باربور)

بوریج گفت: اکثر باشگاه ها احساس می کنید به طور مشابه در مورد آنچه باقی مانده است.

“آن را به شکستن زمین جدید آن را هیجان انگیز برای کد و رقابت و این راهی است که ما را در آن نگاه کنید و ترجمه آن را,” او گفت:.

بوریج گفت که او انتظار می رود بازیکنان خود را می خواهید به بازی هر بازی ممکن است با توجه به AFL فصل کوتاه شد به دلیل اختلال ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او گفت: کوتاه تر مسابقات و دیگر استراحت بین اهداف و چهارم کمک کرده بود بازیکنان و او را تکیه بر ترکیبی از صداقت خود را و داده ها را انتخاب تصمیم گیری در طول فشرده فصل است.

“به طور قابل توجهی از آن خواهد بود که بازیکنان خود را و چگونه آنها احساس و بازخورد ما از آنها” بوریج گفت.

“هیچ کس به دنبال یک استراحت به خصوص وقتی فقط 17 بازی قبل از امکان بازی در فینال.”

بوریج گفت: AFL مربیان بودند مشورت در قرعه کشی قبل از آن اعلام شد.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>