منفی COVID-19 تست معنا نیست که شما می توانید نقض خود انزوا’. این تحقیقات نشان می دهد که چرا

Category: کارما No comments

تحقیقات جدید نشان می دهد بیش از 20 درصد از coronavirus موارد در حال از دست رفته توسط تست — شناخته شده به عنوان “منفی کاذب” — با یک متخصص گفت: این نتایج می تواند نیاز به یک تجدید نظر از استرالیا COVID-19 استراتژی.

“آزمون-و-ردیابی” روش ثابت دائمی در جهانی coronavirus آرسنال اما این یافته جدید نشان می دهد تشخیص ممکن است به عنوان روشن — یا دقیق — به عنوان اول فکر کردم.

COVID-19 تست متکی بر یک نوع آزمون نام rt-PCR و یا فقط PCR که به نظر می رسد برای ویروسی ژن در نمونه های جمع آوری شده با یک سواب.

اگر نمونه حاوی هر یک از ویروس آن را تقریبا همیشه آن را انتخاب کنید.

از آنجا که این, بسیاری از فرض کرده اند که PCR می دهد تعداد بسیار کمی از “منفی کاذب” نتایج — که اگر شما از این ویروس PCR نمی خواهد دوباره منفی.

اما این تفکر آمده است تحت موشکافی جدی شده است.

بهترین اطلاعات است که تا کنون یک مطالعه از دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده که با هم مخلوط نتایج از هفت مطالعات و ترکیبی از 1300 نتایج آزمون.

آن را یافت که در واقع مردم را تایید کرد به کروناویروس تقریبا هرگز یک نتیجه مثبت در سه روز اول خود را از عفونت است.

بهترین زمان برای تست کسی بود که بین شش تا هشت روز پس از عفونت است.

اما حتی پس از آن آزمون هنوز هم از دست رفته در حدود یک در پنج مورد تأیید.

پرسید: در مورد این موضوع در روز سه شنبه, Victoria ارشد بهداشت افسر برت Sutton گفت: افرادی که در حال حاضر آزمایش شده است اما نمی شد بهتر باید تکرار آزمون.

“اگر شما مداوم علائم و شما تا به حال یک تست منفی و سپس در نظر گرفتن مجدد” او گفت:.

او گفت: گاهی اوقات منفی کاذب تست شد یک مشکل فنی با سواب یا آزمایشگاه.

“اما گاهی اوقات آن را که در آن شما در در بیماری خود را و آن را به خوبی ممکن است برداشت تا در مناسبت های مختلف” استاد Sutton گفت.

اگر این اعداد و ارقام نشان دهنده مسری مردم منتشر شده به جامعه — موضوع هنوز مورد بحث — که یک مشکل جدی است, با توجه به تونی Blakely, متخصص اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی کارشناس از دانشگاه ملبورن است.

“اگر ما به این منفی کاذب جدی است که من آن را تا به تعدادی از پیامدهای جدی” استاد Blakely گفت.

اولا آن را به معنای تعداد واقعی موارد بيشتر شد و در حال ضبط و که مقامات بهداشت عمومی بودند با تکیه بر.

اما در مرحله دوم او گفت: آن را در استرالیا سرکوب استراتژی — که در آن تلاش می کند برای حفظ این ویروس در کنترل سطوح در جامعه به جای از بین بردن آن بسیار سخت تر برای به اجرا درآوردن.

سرکوب متکی واقعی پیدا کردن موارد مثبت و جداسازی آنها. اگر ما از دست برخی از این موارد استاد Blakely گفت: حصول اطمینان از سرکوب سطوح پایین ماندن به اندازه کافی می تواند مشکل باشد.

او همچنین گفت: استرالیا ممکن است نیاز به تغییر راه آن تعریف شده یک مورد مثبت: که علائم و تماس با دیگر موارد ممکن است نیاز به استفاده می شود برای تعریف یک مورد مثبت حتی در مواجهه با یک منفی PCR نتیجه.

اگر منفی کاذب بودند یک مشکل واقعی استاد Blakely گفت: “presumptive انزوا” خواهد بود لازم است — یک مفهوم که در آن افراد مشکوک به داشتن ویروس مورد نیاز برای منزوی کردن صرف نظر از نتیجه تست.

که مشاوره داده شده توسط NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار این هفته برای افرادی که بازدید از چهارراه هتل بین 3 و 10 جولای.

“حتی اگر شما یک تست منفی این بدان معنا نیست که شما از جنگل و از این رو ما می خواهیم که شما منزوی خود را برای 14 روز پس شما از گذشته در تقاطع هتل” Dr شعار گفت.

منطق پشت Dr شعار این بخشنامه اشاره شده است به عنوان “ارزش اخباری منفی”. منفی کاذب هستند احتمال بیشتری در میان یک گروه از مردم که به احتمال بسیار زیاد به این ویروس از جمله افرادی بودند که در روبی شاهزاده خانم و یا اعضای خانواده از یک مورد تایید شده.

اما در جمعیت عمومی — که در آن تعداد بسیار کمی از مردم به این ویروس — منفی کاذب هستند بسیار شایع است.

در حال منفی کاذب یک مشکل’?

استاد Sutton گفت: افرادی که آزمایش منفی شد احتمال گسترش ویروس.

“وجود دارد هیچ گرفتن افرادی که بسیار کم ویروسی اعداد و شاید آنها کمتر عفونی پس از آن کمتر از یک موضوع” او گفت:.

لایحه Rawlinson یک virologist از دانشگاه نیو ولز جنوبی به توافق رسیدند.

آزمایشگاه خود را انجام هزاران COVID-19 آزمون در هر روز است و به نظر می رسد ممکن است منفی کاذب با مقایسه PCR آزمایش خون آنتی بادی آزمایش.

“از آنجا که من یک آزمایشگاه فرد به عنوان به خوبی به عنوان یک بالينی شخص من بپرسید که چگونه آن را نگاه کنید در جامعه [اگر] این یک مشکل عمده پس ما باید آن را دیده اند در شش ماه گذشته” او گفت:.

او گفت که بر اساس شواهد تغییر جهت سیاست بود موجه نیست.

اما استاد Rawlinson گفت: برخی از منفی کاذب می تواند ناشی از در راه های دیگر.

یک احتمال این بود که این ویروس تا به حال آلوده نیست دقیق بخشی از گذشت بینی swabbed.

متناوبا, می تواند وجود داشته باشد یک مخزن ویروس در جای دیگر در بدن است. نه تنها که در آن فرد بود swabbed.

او گفت: کار او در همه گیری آنفلوانزا در سال 2009 نشان داد که می تواند اتفاق می افتد. اما او تردید در آن اتفاق می افتد بسیاری با COVID-19.

“آنها بسیار بیمار مبتلا به ذات الریه,” او گفت: از آنفولانزا بیماران.

“نازوفارنکس سواب منفی بودند اما زمانی که ما می تواند یک ریه نمونه یا [ایمنی تست] و آنها به وضوح مثبت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>