5. برخی از اجزای اولین محرک لایحه درک بیشتر آمریکایی و دیگران نه آنقدر

Category: روزنامه نگار No comments

وقتی که می آید به یکی از اولین و مهمترین گام دولت آمریکا را به ارائه کمک های اقتصادی به مردم در سراسر کشور – مراقبت عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27 – آمریکایی ها می دانند که برخی از اصول اولیه اما بسیار کمتر روشن در دیگر جنبه های این قانون است. (قبلی مرکز تحقیقات می یابد که بسته کمک اقتصادی به طور کلی به طور گسترده ای پشتیبانی می کند.)

Majorities of Americans correctly identify $1,200 checks and expanded unemployment benefits as parts of March economic aid lawبررسی پاسخ دهندگان خواسته که آیا پنج مورد بخشی از کمک های اقتصادی ، سه تا از این موارد بودند امضا و به قانون به عنوان بخش هایی از این لایحه: $1,200 در پول محرک برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی محدودیت در کسب و کار متصل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولت از دریافت کمک های اولیه و افزایش مزایای بیکاری برای چهار ماه آینده. دو مورد نیست و بخشی از لایحه شد اما شایعه شده بود شامل: پرداخت افزایش حقوق برای اعضای کنگره فدرال و کمک و مزایای برای مهاجران مستند نشده.

از این سه مورد است که بخشی از این لایحه اکثریت می دانید که بخشی از قانون است. اکثریت قریب به اتفاق (91%) به درستی مشخص 1200 دلار در کمک های اولیه برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی به عنوان بخشی از قانون است. نزدیک به دو سوم (64 درصد) به درستی شناسایی افزایش مزایای بیکاری برای چهار ماه آینده به عنوان بخشی از ماه مارس قانون نیز – هر چند در مورد سه-در-ده (29%) مطمئن نیستید اگر آن را گسترش مزایای بیکاری.

هنگامی که آن را به می آید که آیا قانون دسترسی محدود به کمک های اولیه برای شرکت های متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت در مورد همان بخش از آمریکایی ها به درستی پاسخ آن بود (22 درصد) و گروندگان به آن نیست (21%) در حالی که کمی بیش از نیمی (56 درصد) نشان می دهد آنها هنوز مطمئن شوید که اگر این قانون محدود فدرال کمک به کسب و کار متعلق به تهمت و یا دیگر مقامات دولت.

از این دو موارد گنجانده شده در این قانون وجود دارد و قابل اطمینان در میان مردم است. بزرگترین سهم از آمریکایی ها (54 درصد) می گویند که آنها مطمئن هستند که اگر این قانون شامل پرداخت حقوق اعضای کنگره; چند می گویند آن را (8%) در حالی که کمتر از چهار نفر-در-ده (37%) به درستی پاسخ آن نیست. حدود نیمی (52%) به درستی می گویند که این قانون به دولت فدرال کمک به مهاجران مستند نشده اما 40 درصد مطمئن نیست.

About half of Americans say the March aid bill included $2 trillion-$2.5 trillionافراد مسن به طور کلی بیشتر آگاه در مورد مراقبت در عمل از بزرگسالان جوان. بعلاوه وجود ندارد شکاف بزرگ در دانش از قانون بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

کمک های اقتصادی, تصویب به صورت قانون در مارس مجاز حدود 2 تریلیون دلار در هزینه به آدرس شیوع کروناویروس.

حدود سه-در-ده آمریکایی ها (31 درصد) به درستی شناسایی حدود 2 تریلیون دلار به عنوان مبلغ کمک در این لایحه در حالی که یکی دیگر از 20 ٪ می گویند این لایحه مجاز حدود 2.5 تریلیون دلار در کمک های اولیه که حدود راستا با مراقبت در قانون بودجه به علاوه $484 میلیارد دلار در مکمل کمک توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط نازی در تاریخ 24 آوریل در حالی که این بررسی در حال انجام است.

حدود یک چهارم از (27%) می گویند آنها هنوز مطمئن شوید که چه مقدار کمک های اولیه گنجانده شد در قانون تصویب شده در مارس. حدود دو-در-یک پیشنهاد دیگر نادرست مقدار برای اندازه بسته کمک.

این اقدامات و بیشتر می توانید به کاوش بیشتر در اخبار انتخابات مسیر داده های ابزارکه در آن تمام اطلاعات مرتبط با این پروژه در دسترس برای استفاده عمومی است. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد ما تحقیق در افکار عمومی از COVID-19 اینجا.

داده ها از تجزیه و تحلیل این می آید از یک بررسی انجام شده مارس 20-26, 2020. دیدن سوالات نظر سنجی و روشو یا دسترسی به داده ها.

گواهينامه ها: انتخابات, اخبار, مسیر پروژه ساخته شده است توسط تراست خیریه پیو. مرکز تحقیقات پیو تابعه خیریه پیو تراست اولیه آن منابع و مدارک. این طرح یک تلاش مشترک بر اساس ورودی و تجزیه و تحلیل تعدادی از افراد و کارشناسان در مرکز تحقیقات پیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>