49ers به دست آوردن Pro کاسه LT ترنت ویلیامز از Redskins

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جاش DUBOW

سان فرانسیسکو 49ers به دست آورد و هفت بار نرم افزار کاسه چپ مقابله با ترنت ویلیامز از ردسکینز واشنگتن در روز شنبه.

ویلیامز عامل, Vincent تیلور, در بیانیه ای گفت که در آن زمان برای ویلیامز به ترک واشنگتن پس از او نشسته تمام فصل گذشته در اختلاف با مدیریت.

“ترنت ویلیامز آماده برای بازگشت به رقابت در NFL و خوشحالم که به عنوان بخشی از یک سازمان بزرگ مانند سان فرانسیسکو 49ers,” تیلور گفت.

دو نفر آشنا با معامله می گوید: Niners ارسال خواهد شد, پنجمین دور انتخاب در سال جاری پیش نویس و یک 2021 سوم-طفیلی برای به دست آوردن ویلیامز. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که جبران نشده است را اعلام کرد.

ویلیامز نشسته کل 2019 فصل به دلیل اختلاف با واشنگتن ، ردسکینز تجارت نیست او قبل از اکتبر. 29 مهلت و ویلیامز تمدید درخواست خود را به صورت یک تجارت این offseason.

در ماه نوامبر ویلیامز نشان داد او مبتلا به سرطان و گفت که وضعیت او را منجر به بی اعتمادی ردسکینز ” پزشکی کارکنان و سازمان به عنوان یک کل. 31-سال-در آن زمان گفت: “هیچ اعتماد وجود دارد” با رئیس جمهور بروس آلن بود که پس از اخراج واشنگتن 3-13 فصل است.

کادر پزشکی همچنین بازرسی و نگهداری شد و مربی جدید Ron ریورا در زمان کنترل از فوتبال ، ریورا با صحبت ویلیامز و آن را به نظر می رسید به عنوان اگر وجود دارد امید به ترمیم رابطه است.

به جای ردسکینز به ویلیامز نمایندگان اجازه به دنبال شرکای تجاری آن منجر به مقابله با سان فرانسیسکو در سومین روز از پیش نویس است.

معامله reunites او با 49ers مربی Kyle Shanahan که هماهنگ کننده توهین آمیز در واشنگتن که ویلیامز تدوین شد کلی چهارم در سال 2010.

تجارت نیز می تواند معنی است که دیرین سان فرانسیسکو چپ مقابله با جو Staley در حال برنامه ریزی برای بازنشسته شود. Staley نوبت 36 در ماه اوت و از دست رفته و نه بازی فصل گذشته با آسیب به پا و انگشت.

کسب ویلیامز بزرگترین جانباز علاوه بر این offseason برای دفاع از NFC قهرمان 49ers. آنها صرف رایگان آژانس در تلاش برای نگه داشتن تیم با هم به معاملات با دفاعی lineman Arik آرمستد بود و ایمنی Jimmie بخش است.

آنها سپس پیش نویس دفاعی مقابله با Jevon Kinlaw و گیرنده براندون Aiyuk در دور اول به جای رفتگان DeForest Buckner و امانوئل Sanders. در حال حاضر آنها اضافه شده اند و یکی از دنده در لیگ.

دقیقه پس از اتمام تجارت ردسکینز پیش نویس ویلیامز پتانسیل جایگزینی LSU lineman Saahdiq چارلز با 108th انتخاب کنید.

“در حال رشد به عنوان یک offensive lineman من تماشا ترنت فیلم بسیاری از زمان و من احترام زیادی برای او بازی” چارلز گفت. “فقط برای دیدن است که آنها معامله او و برداشت من آن را فقط نشان می دهد که آنها ممکن است در ذهن من. من قصد دارم به در آمده وجود دارد (با) کار سخت و رفتن انجام بدم.”

___

AP ورزشی نویسنده استفان stefanie marie کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>