4. برخی ادعا می کند در مورد راه های مبارزه با COVID-19 رسیدن به آمریکایی ها بیشتر از دیگران

از آغاز شیوع کروناویروس تقریبا یک جریان مداوم از اطلاعات آب گرفتگی عناوین خبری مکالمات شخصی و رسانه های اجتماعی تغذیه با علل احتمالی درمان و داروهایی برای شیوع بعضی ها با بیشتر حقیقت در پشت آنها بیش از دیگران است. واقعیت چکرز خود را تلاش برای حفظ سرعت.

یک راه برای ارزیابی تاثیر مختلف coronavirus روایت است برای دیدن چگونه بسیاری از آمریکایی ها در مورد آنها شنیده. این بررسی در مورد خواسته چندین غلط و یا تا کنون اثبات نشده ادعا می کند در مورد علل احتمالی درمان و داروهایی برای شیوع بیماری: درمان coronavirus با استفاده از دارو هیدروکسی کلروکین یا پلاسمای خون انتقال از بهبود بیماران و یا یک برنامه به طور بالقوه خطرناک فرم رقیق سفید کننده; مصرف ویتامین C برای جلوگیری از گرفتن ویروس; امکان که coronavirus ممکن است برود در آب و هوای گرمتر و اتهام ارتباط بین 5G فن آوری تلفن همراه و coronavirus. (اکثر این نظرسنجی به پایان رسید قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان این ویروس در آوریل 23.)

بیشتر آمریکایی ها شنیده ام زیادی در مورد ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19 تر در مورد هر یک از دیگر پنج ادعا می کند. کمی بیش از چهار-در-ده بزرگسالان ایالات متحده (44%) شنیده ام زیادی در مورد مواد مخدر بود که تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر چهره های برجسته به عنوان یک درمان امیدوار کننده (اما مرتبط است با عوارض جانبی خطرناک). یکی دیگر از 39 درصد شنیده می شود کمی در مورد این دارو به عنوان یک راه برای درمان coronavirus در حالی که یک اقلیت (17%) شنیده ام هیچ چیز نیست.

کوچکتر سهام از آمریکایی ها شنیده ام زیادی در مورد این ادعا باقی مانده در مورد خواسته.

سه-در-ده آمریکایی ها شنیده ام زیادی در مورد یک جدید است, اما نه به طور کامل تست شده و درمان است که با استفاده از پلاسما انتقال از بهبود بیماران برای بیماران در حال حاضر مبتلا به ویروس است. کمتر (22%) می گویند که آنها شنیده ام زیادی در مورد این ویروس احتمالا دور رفتن در آب و هوای گرمتر هر چند در مورد شش-در-ده (61%) می گویند که آنها شنیده ام یک کمی در مورد این پتانسیل توسعه است.

عمومی شنیده است کمتر مورد ادعا می کند که مصرف ویتامین C مانع از ابتلا به کروناویروس (15% شنیده زیادی) و در مورد بی اساس نگرانی که وجود دارد این است که ارتباط بین 5G فن آوری های بی سیم و coronavirus (12%). تعداد بسیار کمی از مردم شنیده ام بسیاری (3%) – و یا حتی کمی (17%) – در مورد یک فرم رقیق سفید کننده (گاهی شناخته شده به عنوان “معجزه معدنی راه حل” یا MMS) در حال تبلیغ توسط برخی از رسانه های اجتماعی به عنوان حفاظت در برابر ویروس.

Large differences between younger and older adults in awareness of coronavirus claimsوجود دارد تفاوت های بزرگ در چقدر قدیمی ترین بزرگسالان – کسانی که در سنین 65 و بالاتر – و جوانترین بزرگسالان – کسانی که در سنین 18 تا 29 – شنیده ام در مورد هر یک از این آیتم ها. (بزرگسالان و در دو وسط گروه تا حد زیادی سقوط در بین این دو گروه است.)

آمریکایی بین سنین 65 ساله و مسن تر شنیده می شود به طور قابل توجهی بیشتر از کسانی که در سنین 18 تا 29 مورد هیدروکسی کلروکین و پلاسمای خون انتقال به عنوان درمان های ممکن برای coronavirus. تا حدودی بیش از نیمی از بزرگسالان سنین 65 ساله و مسن تر (56 درصد) می گویند که آنها شنیده ام زیادی در مورد هیدروکسی کلروکین در مقابل 30 درصد از کسانی که در سنین 18 تا 29. به طور مشابه 44 درصد از بزرگسالان 65 ساله و مسن تر شنیده زیادی در مورد پلاسما انتقال به عنوان یک درمان اما فقط 18 درصد از 18 تا 29 ساله ها می گویند همان است.

از سوی دیگر بزرگسالان سنین 18 تا 29 با احتمال بیشتری نسبت به کسانی که 65 ساله و مسن تر به می گویند که آنها شنیده ام زیادی در مورد این ویروس احتمالا دور رفتن در آب و هوای گرمتر (29 درصد از سنین 18 تا 29 در مقابل 20 درصد از سنین 65+) که ادعا می کنند که ویتامین C مانع از ویروس (21 ٪ در مقابل 9%) و شایعات بی اساس از ارتباط بین شیوع و فناوری 5G (21 درصد در مقابل 4 درصد). وجود دارد هیچ توجهی فاصله سنی در چه حد عمومی گزارش جلسه در مورد برنامه به طور بالقوه خطرناک درمان از مصرف یک شکل از سفید کننده برای درمان ویروس.

این تفاوت سن هنوز هم نگه دارید و حتی زمانی که به دنبال در فقط کسانی که در هر گروه سنی که می گویند آنها به دنبال اخبار در مورد شیوع کروناویروس بسیار نزدیک است. برای مثال 66 درصد از بزرگسالان 65 ساله و مسن تر که می گویند که پس از این خبر بسیار نزدیک شنیده ام زیادی در مورد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه در مقایسه با 53 درصد از کسانی که 18 تا 29 که می گویند آنها زیر coronavirus اخبار بسیار نزدیک است.

شما می توانید بررسی این, بررسی سوالات اضافی توسط گروه های جمعیتی از جمله حزب شناسایی در داده های ابزار.

آمریکایی ها بیشتر شک و تردید در درمان های خانگی برای COVID-19

Americans with a college degree are more likely to say at-home coronavirus treatments are not effectiveاکثریت آمریکایی ها می گویند “خانه درمان” برای موارد جدی از coronavirus هستند یا نه خیلی موثر (32%) و یا نه در همه موثر (28%). 30 درصد دیگر می گویند در خانه درمان تا حدودی موثر است. چند (7%) می گویند این درمان بسیار موثر برای موارد جدی.

آموزش متصل به نمایش در خانه درمان اثربخشی. آمریکایی که یک مدرک دانشگاهی گسترده شک این درمان می تواند کار: 38% می گویند آنها در همه موثر است در حالی که اضافی 34 درصد می گویند آنها هم موثر است. در میان آمریکایی ها که لازم نیست مدرک دانشگاهی حدود نیمی می گویند آنها یا بیش از حد (30%) و یا نه در همه موثر (23 درصد).

جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل مستقل تا حدودی بیشتر از دموکرات و دموکرات leaners می گویند در خانه درمان جدی COVID-19 موارد می تواند تا حدودی موثر (35% در مقابل 25%). از سوی دیگر دموکرات ها (34 درصد) بیشتر از جمهوری خواهان (21%) می گویند آنها در همه موثر است.

کسانی که پرداخت نزدیک توجه به اخبار در مورد شیوع – کسانی که پس از این اخبار بسیار نزدیک هستند به احتمال زیاد به می گویند در خانه درمان هستند نه در همه موثر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de