3. برخی ادعا می کند در مورد COVID-19 درمان رسیدن به برخی اخبار گروه بیش از دیگران

Category: روزنامه نگار No comments

Awareness of different questionable claims about the coronavirus varies depending on which sources Americans rely most on for informationدر نزدیکی-جریان ثابت از coronavirus اخبار و اطلاعات است یک جریان ادعا می کند در مورد امکان درمان علل یا راه برای پایان دادن به شیوع برخی با پر از لکه شواهد برخی از نزدیک به حدس و گمان و هنوز هم دیگران تلقی می شود توسط کارشناسان به طور فعال خطرناک است. بررسی خواسته در مورد شش نفر از این ادعا به گرفتن احساس برای چگونه به طور گسترده ای به آنها رسیده اند اخبار مصرف کنندگان در سراسر ایالات متحده است. دو نفر از آنها به طور خاص متفاوت است و بر اساس منابع مردم می گویند آنها تکیه می کنند بیشتر برای coronavirus اخبار.

آمریکایی ها به احتمال زیاد برای آشنایی با این ادعا که استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند مفید باشد در درمان ویروس – ادعای تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر چهره های برجسته هر چند این دارو در ارتباط بود به عوارض جانبی خطرناک. در حالی که 44 درصد از تمام بزرگسالان ایالات متحده شنیده ام زیادی در مورد این که رقم افزایش به 60 درصد در میان آمریکایی ها که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نیروی کار برای coronavirus اخبار. نزدیک به نیمی از کسانی که تکیه بیشتر بر ملی رسانه های خبری (52%) شنیده ام زیادی در مورد این ادعا است. این رقم می افتد بیشتر به 45 درصد در میان کسانی که تکیه بیشتر بر بهداشت عمومی سازمان 40 درصد در میان کسانی که تکیه بیشتر بر دولت و مقامات محلی و 28 درصد در میان کسانی که به نوبه خود بیشتر به اخبار محلی سازمان.

سه-در-ده آمریکایی ها به طور کلی شنیده ام زیادی در مورد استفاده از جدید اما نه به طور کامل تست شده و درمان است که با استفاده از پلاسمای خون انتقال از بهبود بیماران برای بیماران در حال حاضر مبتلا به ویروس است. کسانی که عمدتا تکیه بر کاخ سفید برای coronavirus اخبار بیشتر از گروه های دیگر شنیده ام در مورد این ادعا هر چند حزب سیاسی و ایدئولوژی بازی بیشتر از یک عامل در اینجا از دیگر اقدامات است. دو گروه کمتر به احتمال زیاد به شنیده می شود در مورد این ادعا هستند افرادی که با تکیه بر اخبار محلی رسانه ها و کسانی که به نوبه خود به سازمان های بهداشت عمومی (مانند مراکز کنترل و پیشگیری بیماری). حدود یک چهارم در هر گروه (25 ٪ از کسانی که با تکیه بر رسانه های خبری محلی و 28 درصد از کسانی که تکیه بر سازمان های بهداشت عمومی) شنیده ام زیادی در مورد پلاسما درمان است.

تفاوت کمتر توسط منبع خبری ظهور در اطراف چهار کمتر شناخته شده ادعا می کند از جمله این که آب و هوای گرمتر می تواند ویروس از بین برود یا که وجود دارد ارتباط بین coronavirus و 5G تلفن همراه فن آوری است. و تعداد بسیار کمی در هر گروه می گویند که آنها شنیده ام زیادی در مورد ایده استفاده از رقیق سفید کننده به عنوان یک درمان. (اکثر این نظرسنجی به پایان رسید قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان این ویروس در آوریل 23.)

Confidence in at-home treatments for serious cases of the coronavirus varies depending on which sources Americans rely on most for informationهمه کسانی که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نیروی کار و که تکیه بر رسانه های خبری محلی در محل سطوح بالایی از اعتقاد به اثربخشی در خانه درمان برای موارد جدی از coronavirus. نزدیک به نیمی (46 درصد) از مردم در هر یک از این گروه ها می گویند که آنها فکر می کنم در خانه درمان برای موارد جدی هستند “تا حدودی” و یا “بسیار” موثر است. که در مقایسه با نزدیک به سه در ده در میان کسانی که تکیه بیشتر بر مقامات بهداشت عمومی (32%) و یا ملی رسانه های خبری (29%).

Coronavirus مسائل آمریکایی ها زیر متفاوت است که بسته به نوع منبع از اخبار آنها تکیه بیشتر

آمریکایی ها به طور کلی در حال از نزدیک زیر طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به شیوع کروناویروس با کسانی که به مسائل مختلف توجه مردم را اصلی منبع خبر.

در میان کسانی که منابع اصلی COVID-19 اخبار سازمان های بهداشت عمومی و مقامات این ارقام است که اکثر (60%) می گویند که آنها بسیار نزدیک دنبال اخبار در مورد زمان هدایت از CDC و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی. حدود چهار-در-ده در این گروه می گویند که آنها بسیار نزدیک به دنبال سلامت تاثیر این ویروس بر مردم مانند آنها (42%) اقتصادی تاثیر شیوع (41%) و تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر (41%).

کسانی که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و وظیفه نیروی ابراز علاقه بیشتری در نگه داشتن تا با پوشش اخبار اقتصادی تاثیر شیوع با شش-در-ده پس از این موضوع منطقه بسیار نزدیک است. حدود نیمی (49 درصد) گزارش بسیار نزدیک پس از دولت فدرال اقدامات و اظهارات مربوط به virus.

گروه های دیگر تمایل به بیشتر از نزدیک دنبال اقتصادی از شیوع کروناویروس و سلامت, تاثیر coronavirus در افرادی مثل من.” حدود نیمی از افرادی که به نوبه خود بیشتر به ملی رسانه های خبری به دنبال هر یک از این موضوعات بسیار نزدیک است. کسانی که تکیه بیشتر بر دولت های محلی و مقامات محلی و رسانه های خبری برای COVID-19 اخبار کمتر احتمال دارد به دنبال نزدیک برخی از موضوعات ملی است اما بیشتر علاقه مند در برخی از محلی مناطق موضوع. برای مثال کسانی که تکیه بیشتر بر رسانه های خبری محلی و یا دولت و مقامات محلی برای coronavirus اخبار بیشتر از گروه های دیگر می گویند آنها بسیار نزدیک به دنبال اخبار در مورد در دسترس بودن مواد غذایی و دیگر ملزومات در فروشگاه ها. (شما می توانید لیست کامل از محلی موضوعات مورد خواسته در داده های ابزار.)

Those relying on public health organizations most likely to follow news about CDC guidance; those turning to Trump, task force most likely to follow news about economic impact of the outbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>