3. اکثریت آمریکایی ها احساس می کنند نیاز به معافیت از COVID 19 اخبار; بسیاری می گویند در آن طول می کشد عوارض عاطفی

Category: روزنامه نگار No comments

مارس 29 سال 2020

3. اکثریت آمریکایی ها احساس می کنند نیاز به معافیت از COVID 19 اخبار; بسیاری می گویند در آن طول می کشد عوارض عاطفی

About seven-in-ten say they need to take breaks from COVID-19 newsثابت بوسیله اسباب گردنده از به روز رسانی اخبار و رویدادها و اظهار داشت ادعاهای مربوط به شیوع اتحاد چپ اکثر آمریکایی ها احساس نیاز به یک استراحت از COVID-19 اخبار از زمان به زمان. و بسیاری می گویند با نگه داشتن این خبر تاثیر منفی در دولت خود را از ذهن است.

حدود هفت-در-ده (71 درصد) می گویند که آنها احساس می کنید نیاز به استراحت از اخبار در مورد شیوع بیماری در مقایسه با حدود سه-در-ده (28%) که می گویند که آنها نیاز به اقامت در.

در همان زمان حدود چهار-در-ده بزرگسالان ایالات متحده (43%) می گویند که با نگه داشتن این خبر باعث می شود آنها احساس بدتر عاطفی. تنها 7 درصد می گویند این باعث می شود آنها احساس می کنم بهتر است احساسی در حالی که حدود نیمی (49 درصد) می گویند آن تغییر نمی کند احساسات خود را.

به طور کلی آمریکایی ها در مورد به طور مساوی تقسیم بین کسانی که می گویند که آنها پیدا کردن آن آسان است برای تعیین چه چیزی درست است و درست نیست در مورد شیوع (49%) و کسانی که پیدا کردن آن دشوار است برای انجام این کار (50%).

About two-thirds of Americans say they’ve seen at least some made-up news about COVID-19به طور گسترده تر نزدیک به دو سوم از بزرگسالان (64%) می گویند که آنها را دیده اند حداقل برخی از اخبار و اطلاعات در مورد کوروناویروس که به نظر می رسید به طور کامل ساخته شده است. (یکی دیگر از 27 درصد دیده می شود “نه” در حالی که یک بخش کوچک فقط 8 درصد می گویند که آنها نمی آیند در سراسر هر گونه.)

این برخورد با درک ساخته شده تا اخبار مربوط به کروناویروس در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها نگران کننده است که اطلاعات بد است ایجاد سردرگمی در مورد حقایق اساسی اطراف شیوع. حدود نیمی (49 درصد) می گویند ساخته شده تا اخبار منجر به یک معامله بزرگ از سردرگمی در میان آمریکایی ها در مورد حقایق اساسی. یکی دیگر از 37 درصد می گویند ناشی از آن است برخی از سردرگمی در حالی که تعداد بسیار کمی (12%) می گویند آن منجر به نه بیش از حد و سردرگمی و یا هیچ در تمام.

برای اضافه کردن به این عدم اطمینان در مورد اینکه آیا اطلاعات معتبر در مورد چهار-در-ده (38%) می گویند آنها در سراسر ساخته شده تا اطلاعاتی که آنها در ابتدا فکر می کردم درست بود اما بعد از آن را آموخته بود نادرست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>