2. دانش و درک اطراف COVID-19

Category: روزنامه نگار No comments

More Republicans than Democrats report seeing news and info about the outbreak that seemed made upساخته شده تا اخبار در مورد کوروناویروس از محدوده جعلی درمان به غلط گزارش های خبری به تئوری های توطئه است. این تلاش ها به نظر می رسد که حداقل برخی از تاثیر بر آمریکا. حدود نیمی از بزرگسالان ایالات متحده (48%) گزارش دیدن حداقل برخی از ساخته شده است تا اخبار و یا اطلاعات در مورد شیوع COVID-19 با 12 درصد گفت: آنها را دیده اند بسیاری است. حدود یک سوم (32 درصد) می گویند آنها دیده نمی شود و 20 درصد می گویند که آنها دیده نمی شود هر گونه در همه.

جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل مستقل هستند و به احتمال زیاد بیشتر از دموکرات و دموکرات leaners به می گویند که آنها را دیده اند حداقل برخی از ساخته شده است تا اخبار در مورد COVID-19: 53 درصد در مقابل 42 درصد. حدود یک چهارم از دموکرات (23%) و 16 درصد از جمهوری خواهان می گویند آنها را دیده ام هیچ کدام در همه.

بزرگسالان زیر 50 (52 درصد) تا حدودی بیشتر از کسانی که در سنین 50 ساله و مسن تر (43%) به می گویند که آنها را دیده اند حداقل برخی از ساخته شده تا اخبار مربوط به شیوع.

بسیاری از آمریکایی ها گمان نقش انسان در COVID-19 origins

More say COVID-19 came about naturally, but nearly three-in-ten say it came from a labبخش قابل توجهی از آمریکایی ها فکر می کنم انسان نقش برجسته ای در ایجاد جدید کروناویروس.

در حالی که کثرت آن را می گوید به احتمال زیاد آمد به طور طبیعی در مورد (43%) تقریبا سه در ده آن را می گویند به احتمال زیاد از یک آزمایشگاه (29%) – با 23% و گفت آن را عمدا و 6 درصد گفت: از آن ساخته شده بود به طور تصادفی. یک چهارم از مردم می گویند آنها هنوز مطمئن شوید که چگونه این ویروس به احتمال زیاد به وجود آمده باشند.

جمهوری خواهان و جمهوری خواهان محافظه کار به طور خاص – به مراتب بیشتر از دموکرات ها به دفاع از دخالت انسان در ایجاد COVID-19. در واقع همانطور که بسیاری از جمهوری خواهان (از جمله leaners) می گویند این ویروس ساخته شده در آزمایشگاه به عنوان آن را می گویند آمد به طور طبیعی در مورد (37% برای هر دو) – با 30% آن گفت: ایجاد شد عمدا.

جمهوری خواهان محافظه کار هستند بیشتر از حد متوسط و یا لیبرال جمهوری خواهان می گویند این ویروس عمدی تلاش انسانی (31 ٪ در مقابل 26 درصد).

در میان دموکرات ها در حدود نیمی (52%) می گویند جدید کروناویروس آمد به طور طبیعی اما یک معامله خوب از قطعیت هنوز هم وجود دارد. تقریبا دو-در-ده (21%) بیان اعتقاد به دخالت انسان از جمله 16 درصد که فکر می کنم آن را به عمد ساخته شده; باقی مانده 24 درصد مطمئن نیستید.

حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند واکسن در دسترس خواهد بود در یک سال یا بیشتر

کارشناسان در موسسه ملی بهداشت و سازمان بهداشت جهانی و همچنین صنعت داروسازی محققان اعلام کرده اند که از آن خواهد شد حداقل یک سال قبل از یک واکسن برای COVID-19 می تواند در دسترس عموم است. اما اظهارات دیگر از جمله برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را گاهی اوقات با توجه به برداشت آن می تواند هر چه زودتر. (گزارش از اولین آزمایشات برای یک واکسن وارد در اطراف پایان بررسی دوره.)

Half of the public expects a vaccine in a year or more, yet many Republicans think it will come soonerاین یافته ها نشان می دهد برخی از سردرگمی در اطراف این سوال. وقتی پرسیده شد که در مورد در دسترس بودن واکسن برای COVID-19 حدود نیمی از آمریکایی ها (49 درصد) می گویند آن را به یک سال یا بیشتر. اما 22 درصد می گویند یک واکسن است که به احتمال زیاد در دسترس در چند ماه آینده. چند باور وجود دارد که یک واکسن در حال حاضر در دسترس (3٪) و یا که آن را غیر ممکن است برای ایجاد یک (3%). و حدود یک چهارم (23 درصد) مطمئن نیستید.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها (از جمله کسانی که لاغر به هر حزب) هستند به احتمال زیاد به می گویند واکسن را حداقل به مدت یک سال هر چند دموکرات این گزارش در سطوح بالاتر از جمهوری خواهان: 54 درصد از دموکرات ها و 44 درصد از جمهوری خواهان.

به جای آن جمهوری خواهان بیشتر از دموکرات ها به انتظار وجود دارد به یک واکسن برای COVID-19 در چند ماه آینده: 28% در مقابل 17 درصد بود.

آمریکایی بین سنین 65 ساله و مسن تر هستند و این گروه سنی به احتمال زیاد به می گویند واکسن در دسترس خواهد بود در یک سال یا بیشتر در 61٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>