2. آمریکایی ها هنوز هم به دنبال COVID-19 اخبار هر چند با شدت کمتر; بسیاری می گویند این اخبار در حال تبدیل شدن بیشتر سیاسی

Fewer Americans now ‘very closely’ following COVID-19 newsاکثریت زیادی از آمریکایی ها (86%) مورد بررسی از ژوئن 4-10 می گویند که آنها به دنبال اخبار در مورد COVID-19 شیوع “بسیار” یا “نسبتا” نزدیک است. در این بخش به اشتراک گذاری است که همان گفت در ماه های مارس و آوریل زمانی که بین 87% و 92% شد پس از شیوع بسیار یا نسبتا نزدیک است.

اما در ژوئن نظرسنجی که صورت گرفت به عنوان تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید مسلط شدند عناوین نشان می دهد کاهش در آن پرداخت نزدیک توجه به COVID-19 شیوع. 39 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گزارش این بالاترین سطح تعامل را از 46 درصد در اواخر ماه آوریل و 57 درصد در اواخر ماه مارس هنگامی که شیوع بیماری شد و برای اولین بار مجبور به خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است.

در حالی که آمریکایی ها در هر دو طرف سیاسی راهرو در مورد به همان اندازه به احتمال زیاد به نگه داشتن با کروناویروس اخبار حداقل نسبتا نزدیک دموکرات و کسانی که لاغر دموکراتیک هستند تا حدودی بیشتر از جمهوری خواهان و عربستان leaners به زیر آن بسیار نزدیک (44 درصد در مقابل 35%). حزبی شکاف در این سوال کمی گسترده تر از ماه مارس و آوریل.

آمریکایی ها می گویند که آنها در حال دیدن بیشتر حزبی نمایش در coronavirus پوشش با کثرت تبدیل شدن به کمتر خاص در مورد آنچه درست است

Both sides of the aisle seeing more partisan viewpoints in the news since early in the outbreakدر زیر coronavirus اخبار در طول چند ماه گذشته آمریکایی ها معنا که این خبر که آنها را تبدیل به بیشتر های سیاسی – و در برخی موارد که آن را تبدیل به سخت تر برای تعیین آنچه درست و نادرست است.

به طور کلی در مورد چهار-در-ده بزرگسالان ایالات متحده (41%) می گویند که آنها در حال حاضر شاهد بیشتر حزبی ديدگاه در اخبار در مورد شیوع بیماری در مقایسه با اولین هفته از شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا است که در مورد دو سهم که می گویند که آنها در حال دیدن کمتر تعصب در coronavirus پوشش (22%). تقریبا یک سوم (35 درصد) می گویند که آنها متوجه نشده اند تغییر در این منطقه است.

در یک نمونه نادر از توافق دو حزبی دموکرات ها و جمهوری خواهان پیشنهاد مشابه پاسخ به این سوال با حدود چهار-در-ده در هر گروه گفت: آنها باید شاهد افزایش حزبی ديدگاه در coronavirus اخبار.

آمریکایی ها که تکیه بیشتر بر رسانه های خبری محلی برای COVID-19 اخبار به احتمال زیاد کمتر از دیگران به می گویند که آنها را دیده اند افزایش تعصب (28%) و بیشتر احتمال دارد که دیده می شود هیچ تغییر (42%).

About half of Republicans say they now find it harder to identify what is true about the outbreakهمراه با درک افزایش حزبی نمایش در coronavirus پوشش کثرت آمریکایی (38%) می گویند که در مقایسه با چند هفته اول شیوع آن را تبدیل به سخت تر به شناسایی آنچه که درست و غلط در مورد COVID-19 شیوع. که گروه نسبتا بزرگتر از 30% که می گویند آن تبدیل شده است آسان تر در طول زمان در حالی که مشابه به اشتراک گذاری (31 درصد) می گویند شده است وجود دارد هیچ تغییری در توانایی خود را برای تشخیص حقیقت از دروغ.

جمهوری خواهان بیشتر از دموکرات ها می گویند آن را تبدیل به سخت تر برای کشف کردن چه چیزی درست است. نزدیک به نیمی از جمهوری خواهان (47%) می گویند که آنها در حال حاضر پیدا کردن آن سخت تر به شناسایی آنچه که درست و غلط در مورد شیوع – قابل ملاحظه ای بیش از 26 درصد که گفتن آن آسان تر شده است. در مقابل حدود یک سوم از دموکرات ها (31 درصد) می گویند که آن را تبدیل به سخت تر برای تعیین آنچه درست است در مورد COVID-19 تقریبا در تاریخ همتراز با 34 درصد که گفتن آن آسان تر شده است.

کسانی که با تکیه به طور عمده در مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نیروی کار برای COVID-19 اخبار به خصوص به احتمال زیاد به می گویند آن را تبدیل به سخت تر به بگویید که چه درست است و چه چیزی نادرست است و در 49 درصد است. در میان کسانی که تکیه بیشتر بر رسانه ملی برای COVID-19 اخبار, در ضمن کمتر (30%) می گویند آن را تبدیل به سخت تر برای گفتن واقعیت از داستان است.

پس coronavirus اخبار ساخته شده است نه آمریکایی ها احساس می کنم بیشتر به یکدیگر متصل می شوند

Keeping up with COVID-19 news has not left Americans feeling more connectedاین نظرسنجی همچنین پاسخ دهندگان خواسته که آیا اخبار آنها در حال گرفتن در مورد کوروناویروس باعث می شود آنها احساس ارتباط بیشتر و یا کمتر متصل به دیگر آمریکایی ها (و یا باعث می شود هیچ تفاوت یا راه). فقط بیش از نیمی از افراد مورد بررسی (54 درصد) می گویند آن را نه تحت تاثیر احساسات خود ارتباط در حالی که باقی مانده در مورد به همان اندازه احتمال دارد به می گویند COVID-19 پوشش باعث می شود آنها احساس متصل (21 درصد) و یا کمتر متصل (24%) به دیگران است.

دموکرات ها تا حدودی بیشتر از جمهوری خواهان می گویند coronavirus خبر دادن به آنها احساس اتصال به دیگر آمریکایی (26 درصد در مقابل 15 درصد) اما این است که هنوز یک اقلیت نمایش در میان دموکرات ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im