2. آمریکایی ها بیشتر منفی خود را گسترده تر دیدگاه های روزنامه نگاران از آنها نسبت به COVID-19 پوشش

Category: روزنامه نگار No comments

حتی به عنوان آمریکایی ها هستند بیشتر احتمال دارد به رسانه های خبری مثبت از علائم منفی بر جنبه های کلیدی COVID-19 گزارش بازدید از روزنامه نگاران به طور گسترده باقی می ماند بیشتر منفی – به طور خاص در آمریکایی ها اعتماد, روزنامه نگاران و دیدگاه های خود را از استانداردهای اخلاقی. بعلاوه عمده حزبی تقسیم فقط به عنوان استارک به عنوان قبل از وقوع آغاز شد و جمهوری خواهان و دموکرات ها مخالف بیشتر به شدت در ارزیابی خود از رسانه ها از آنها در مورد چند نهادهای دیگر است.

Chart showing Americans’ confidence in journalists slightly lower than 2018, views of ethics about on par with last year به طور کلی آمریکایی ها در مورد به طور مساوی تقسیم در سطح خود را از اعتماد به نفس در روزنامه نگاران. حدود نیمی (48 درصد) حداقل یک “مقدار عادلانه” از اعتماد به نفس است که روزنامه نگاران را عمل می کنند در بهترین منافع از جمله 9% که می گویند آنها یک “معامله بزرگ” از اعتماد به نفس. اما نیم دیگر (52 درصد) را “بیش از حد” و یا “هیچ اعتماد به نفس در همه” در روزنامه نگاران برای خدمت به منافع عمومی است.

عمومی سطح اعتماد به نفس در روزنامه نگاران است که کمی پایین تر از آخرین بار این سوال پرسیده شد که در اواخر سال 2018 زمانی که 55% تا به حال حداقل یک مقدار عادلانه از اعتماد به نفس است که روزنامه نگاران را عمل می کنند در بهترین منافع عمومی از جمله 15 درصد بود که بالاترین سطح از اعتماد به نفس. از آنجا که بسیاری از مسائل و رویدادهای بیرون از اواخر سال 2018 دلیل برای تغییر نامشخص است.

دیدگاه های روزنامه نگاران’ اخلاق در ضمن تا حدودی بیشتر از منفی به مثبت است. تقریبا چهار-در-ده آمریکایی (43%) می گویند روزنامه نگاران را “بسیار بالا” و یا “بالا” استانداردهای اخلاقی در حالی که اکثریت (56 درصد) می گویند که “کم” و یا “بسیار کم” استاندارد. آمریکایی ها’ نظرات در مورد استانداردهای اخلاقی از روزنامه نگاران تا حد زیادی پایدار در مقایسه با سال 2019 آخرین بار این سوال پرسیده شد.

پارتیزان باقی می ماند به شدت تقسیم می شود نظرات خود را در مورد روزنامه نگاران

Chart showing partisan divide in views toward journalists as stark today as in late 2018 مانند نمایش خود را از اخبار رسانه COVID-19 پوشش جمهوریخواهان و دموکرات ها به شدت در نوسان اعتماد به نفس خود را در روزنامه نگاران و دیدگاه های روزنامه نگاران استانداردهای اخلاقی – تقسیم هستند که فقط به عنوان استارک به عنوان قبل از وقوع.

در حالی که اکثریت دموکرات و دموکرات با تکیه مستقل (70%) می گویند که حداقل یک مقدار عادلانه از اعتماد به نفس در روزنامه نگاران برای خدمت به منافع عمومی این سقوط سهم 47 درصد به حدود یک چهارم (23 درصد) از جمهوری خواهان و جمهوری خواه leaners. اندازه این حزبی تقسیم است که تقریبا دقیقا همان آن را به عنوان در اواخر سال 2018 با اندکی کلی کاهش اعتماد به نفس اتفاق می افتد در هر دو طرف.

پارتیزان نیز اختلاف نظر در برداشت خود از استانداردهای اخلاقی از روزنامه نگاران. دموکرات ها به مراتب بیشتر از جمهوری خواهان می گویند روزنامه نگاران را بالا بسیار بالا و یا استانداردهای اخلاقی (64% در مقابل 19%) و 45 نقطه تقسیم است که در مورد مشابه سال گذشته است.

این شکاف حتی بزرگتر بین ایدئولوژیک از احزاب است. 47-نقطه شکاف بین سهام از جمهوری خواهان و دموکرات ها که می گویند آنها باید حداقل یک مقدار عادلانه از اعتماد به نفس در روزنامه نگاران رشد می کند به 61 امتیاز بین لیبرال دموکرات (76%) و جمهوری خواهان محافظه کار (15%). و 45 نقطه حزبی تقسیم دیدگاه در مورد روزنامه نگاران’ اخلاق متورم به 57 امتیاز بین لیبرال دموکرات (70 درصد از آنها می گویند روزنامه نگاران باید حداقل استانداردهای بالای اخلاقی) و جمهوری خواهان محافظه کار (13%).

پارتیزان های بیشتر تقسیم در ارزیابی خود از روزنامه نگاران بیش از هر نهاد دیگر

Table showing about half of Americans express confidence in journalists to serve public interest, down from 2018در لیست چند گروه مختلف از افراد و روزنامه نگاران رتبه در نزدیکی پایین می آید به اعتماد عمومی. و حزبی تقسیم در نمایش ها نسبت به روزنامه نگاران بزرگتر از آنها برای این گروه های دیگر.

بررسی پاسخ دهندگان خواسته شد در مورد سطح خود را از اعتماد به نفس در گروه های از مردم از 10 مناطق مختلف به عمل در جهت منافع عمومی. روزنامه نگاران در تاریخ همتراز با رهبران کسب و کار (48%) و آنها رتبه بالاتر از تنها یک گروه دیگر – مقامات منتخب که دارای اعتماد به نفس فقط 37 درصد از بزرگسالان ایالات متحده. در نظرسنجی جدید پزشکی دانشمندان (89%) و دانشمندان به طور کلی (87 درصد) در مکان عمومی, مدرسه, اصول برای نمرات K-12 (83%) و نظامی (83 درصد) افزایش به بالای لیست.

روزنامه نگاران تنها گروهی که اعتماد عمومی کاهش یافته است پس از آخرین زمان هر سوال پرسیده شد.

Chart showing Americans rank journalists’ ethical standards below doctors, police officers and clergy, but higher than elected officialsآمریکایی ها دیدگاه های روزنامه نگاران استانداردهای اخلاقی پیروی از یک الگوی مشابه است. روزنامه نگاران رتبه نسبت پایین در مقایسه با پنج گروه دیگر از افراد خواسته شد در مورد. و دوباره یک گروه است که روزنامه نگاران برتر بودن انتخاب رهبران (فقط 27 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم انتخاب رهبران بالا و یا بسیار بالا و استانداردهای اخلاقی).

این است بیشتر احتمال دارد به فکر می کنم پزشکان (92%) افسران پلیس (73%) و رهبران مذهبی (67 درصد) بسیار بالا و یا استانداردهای بالای اخلاقی, در حالی که روزنامه نگاران (43%) در مورد تعادل با وکلا (44 درصد).

حزبی تقسیم در این نمایش از روزنامه نگاران ایستادگی کردن برای بودن به خصوص بزرگ است.

47-نقطه شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان (از جمله leaners) در سهم که بیان حداقل یک مقدار عادلانه از اعتماد به نفس در روزنامه نگاران به عمل در جهت منافع عمومی است حداقل 10 امتیاز بزرگتر از تقسیم برای هر یک از دیگر و نه گروه از افراد یک الگوی است که بسیار شبیه به نمایش در سال 2018 به قبل از COVID-19 شیوع. بعدی بزرگترین فاصله 37 امتیاز: 85 درصد از دموکرات ها بیان اعتماد به نفس در از اساتيد دانشگاه در مقایسه با 48 درصد از جمهوری خواهان.

Chart showing Republicans and Democrats are more divided over views toward journalists than other groups of individuals

و همان الگوی ظهور در دیدگاه اخلاق. 45-نقطه شکاف در این که آیا روزنامه نگاران را بالا و یا بسیار استانداردهای اخلاقی بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در سایه این تقسیم برای دیگر پنج گروه مورد خواسته.

Chart showing Republicans and Democrats are far more divided over the ethical standards of journalists than other groups of individuals

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>