1. اکثریت فکر می کنم رسانه های خبری باید یک کار خوب انجام داده به طور کلی پوشش COVID-19 اما باید اغراق آمیز خطرات

High interest in COVID-19 news cuts across party, ageآمریکایی ها در حال پرداخت بسیار نزدیک با توجه به اخبار در مورد COVID-19 سویه جدیدی از کروناویروس که upending زندگی روزمره و wreaking ویران در بازار سهام است. حدود نیمی از بزرگسالان ایالات متحده (51%) می گویند که پس از این اخبار بسیار نزدیک است و یکی دیگر از 38 درصد به دنبال آن نسبتا نزدیک است.

این سطح بالا از توجه کاهش در سراسر هر دو طرف است. حدود نیمی از هر دو حزب جمهوریخواه و مستقل که تکیه خواه (48%) و دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل (53%) هستند و پس از آن بسیار نزدیک است.

افراد مسن به دنبال Coronavirus اخبار کمی نزدیک تر از آنهایی که جوان: چهار-در-ده نفر از کسانی که در سنین 18 تا 29 و 44 ٪ از افراد 30 تا 49 ساله هستند پس بسیار نزدیک در مقایسه با 54 درصد از کسانی که در سنین 50 تا 64 و حدود دو سوم از آمریکایی ها 65 و بالاتر (66%).

جمهوری خواهان رای COVID-19 پوشش خود را از منابع خبری به مراتب بهتر از آنها نرخ, اخبار رسانه های کلی

Republicans give the news media lower ratings than Democrats for COIVD-19 coverage but rate their own news sources higherمردم آمریکا به رسانه ها نشانه های نسبتا بالا برای پوشش خود را از coronavirus. به طور کامل به 70 درصد می گویند رسانه های خبری انجام می دهند بسیار (30%) و یا تا حدودی خوب (40%) در مقایسه با حدود سه در ده که می گویند آنها به خوبی انجام نمی شود (29%). علائم و حتی بالاتر وقتی که می آید به منابع خاص مردم به نوبه خود به, بیشترین, با 82% که می گویند اسلام انجام می دهند بسیار (40%) یا تا حدودی خوب (42%).

مثبت ارزیابی نمی کند آمده به همان اندازه از هر دو طرف سیاسی راهرو. به طور کامل هشت در ده دموکرات و دموکرات leaners می گویند که رسانه های خبری انجام می دهند حداقل تا حدودی به خوبی پوشش این ویروس از جمله حدود یک سوم (35 درصد) که می گویند آنها در حال انجام خیلی خوب. اکثریت جمهوری خواهان و کسانی که تکیه خواه (59 درصد) می گویند که رسانه های خبری انجام می دهند حداقل تا حدودی خوب (25% بسیار خوبی 34 درصد تا حدودی هست) اما 40 درصد می گویند که رسانه های خبری انجام می دهند بیش از حد و یا نه در همه هست.

خواهان انجام این پیشنهاد مثبت مارکس برای منابع خبری آنها به نوبه خود به بسیاری از آنها برای رسانه های خبری به طور کلی. حدود سه چهارم (77%) می گویند خود منابع خبری انجام می دهند بسیار (34 درصد) و یا تا حدودی خوب (43%). در حدود نیمی به عنوان بسیاری از جمهوری خواهان ارائه ارزیابی منفی از خود منابع خبری می گویند همان از رسانه های خبری به طور گسترده تر (22 درصد در مقابل 40%). در ضمن دموکراتها رأی برای خود منابع خط بسیار نزدیک با رأی خود را از اخبار رسانه ها به طور کلی.

Older adults offer slightly more positive views of COVID-19 news coverage than younger adultsبرخی از تفاوت های سنی نیز ظهور با آمریکایی ها بیشتر احتمال دارد به ستایش بالا از آنهایی که جوان است. حدود چهار-در-ده بزرگسالان سنین 65 ساله و مسن تر (42%) می گویند که رسانه های خبری انجام می دهند به خوبی پوشش شیوع ویروس. که تقریبا دو برابر سهم در میان 18 – 29 ساله (20%). افراد بزرگسال در سنین 30 تا 64 سقوط در میان است. هنوز حدود شش-در-ده یا بیشتر از هر گروه سنی می گویند رسانه ها انجام می دهند حداقل تا حدودی هست.

مردم ارزیابی خود را از منابع خبری نشان می دهد همان الگوی کلی در سراسر سن گروه.

با وجود علائم بالا بیشتر فکر می کنم رسانه ها اغراق آمیز خطرات ناشی از COVID-19

مرکزی سوال اطراف آن آغاز شده است و خطرات مرتبط با این ویروس یک سوال اغلب خطاب در پوشش رسانه ای نیز در بیانیه از رهبران سیاسی و کارشناسان بهداشت و درمان.

Majority of Americans think the news media have exaggerated COVID-19 risks at least slightly; Republicans more likely to say so than Democratsاکثر آمریکایی ها فکر می کنم, اخبار رسانه های اغراق آمیز خطرات حداقل به یک رشته خاص – چهار-در-ده (37%) می گویند رسانه ها تا حد زیادی اغراق آمیز خطرات در حالی که 25 درصد می گویند خطرات ناشی شده است کمی اغراق آمیز است. تنها 8 ٪ فکر می کنم رسانه های خبری باید underplayed جدی از خطرات. سه-در-ده احساس می کنم رسانه ها بدست سطح خطر مورد حق است.

جمهوری خواهان بیشتر حس اغراق از رسانه های خبری از دموکرات ها. حدود نیمی (53%) می گویند که رسانه های خبری را تا حد زیادی اغراق آمیز خطرات مرتبط با این ویروس و 24 درصد می گویند رسانه های خبری باید کمی اغراق آمیز خطرات. کمتر از دو در ده (17%) می گویند که رسانه های خبری بدست آن در مورد حق است. دموکرات ها به سهم خود بیش از دو برابر احتمال دارد که جمهوری خواهان می گویند رسانه های خبری بدست سطح خطر مورد حق (41%). هنوز آنها به احتمال زیاد به می گویند خطرات اغراق شده است (49 درصد در تمام). (این نظرسنجی سوال نیز خواسته شد در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبران دموکرات در کنگره و CDC. کسانی که پاسخ نیز متفاوت توسط حزب که جزئیات آن را می توان در این همراه با گزارش.)

اکثر آمریکایی ها می گویند که آنها بدست مطابق آمار در سراسر مخلوط خود را از منابع خبری

Most Americans say they have seen the same facts about COVID-19 across news sources اکثریت بزرگسالان ایالات متحده (62%) می گویند در منابع مختلف از آنها به نوبه خود عمدتا مشابه ارائه شده مجموعه ای از حقایق در مورد شیوع کروناویروس. به مراتب کمتر (26 درصد) می گویند که آنها را دیده اند متضاد حقایق است. و در حدود یک در ده (11%) می گویند آنها نیست و تبدیل به منابع متعدد برای این خبر.

نصف و یا بیشتر از هر دو طرف می گویند که آنها عمدتا بدست مطابق آمار در سراسر مخلوط خود را از منابع هر چند دموکرات ها می گویند این بیش از جمهوری خواهان (70 ٪ در مقابل 54 درصد). یک سوم از جمهوری خواهان می گویند آنها بدست متضاد آمار در مقایسه با 20 درصد از دموکرات ها ،

افراد مسن تا حدودی بیشتر از جوانتر به می گویند که آنها را دیده اند همان مجموعه ای از حقایق در سراسر مخلوط خود را از منابع خبری هر چند نصف و یا بیشتر از همه سنین بیان این حس: حدود دو سوم از کسانی که در سنین 50 تا 64 (64%) و کسانی که 65 ساله و مسن تر (67%) در مقایسه با 61 درصد 30 تا 49 ساله و 56 درصد از 18 تا 29 ساله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im