1. چگونه آمریکایی ها منابع اصلی برای COVID-19 اخبار مربوط به جمعیت, سیاست

از ملی, اخبار رسانه های عمومی به مقامات سازمانهای بهداشتی, آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به یک گسترده ترکیبی از منابع اخبار و اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس. اما وقتی پرسیده شد که منبع آنها تکیه, ترین, تفاوت ظهور. و ترکیب که متکی بیشتر در این منابع مختلف متفاوت سیاسی خاص و مشخصات دموگرافيک.

بررسی پاسخ دهندگان خواسته است که از 10 منابع و یا گروه از منابع آنها استفاده کنید برای اخبار در مورد شیوع کروناویروس و سپس پس از این پاسخ خواسته است که از این آنها تکیه می کنند بیشتر برای این خبر. این تجزیه و تحلیل بیشتر به بررسی پنج که منبع اصلی برای 5% یا بیشتر از بزرگسالان ایالات متحده: اخبار ملی رسانه های سلامت عمومی و سازمان ها و مقامات محلی اخبار رسانه های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید coronavirus نیروی کار و دولت های محلی و مقامات منتخب و دفاتر خود را. (پنج گروه از منابع بدون کافی نمونه اندازه بیشتر به تجزیه و تحلیل بین المللی رسانه های خبری; دوستان و خانواده و همسایگان; جامعه یا محله خبرنامه و یا Listservs; انجمن ها آنلاین و یا گروه های بحث و جو بایدن و مبارزات انتخاباتی خود را. دیدن نمای کلی برای جزئیات بیشتر.)

About nine-in-ten of those who rely most on Trump and the coronavirus task force for COVID-19 news are Republican

عمیق تر بررسی این گروه نشان می دهد جمعیتی و الگوهای سیاسی در ترکیب خود که برخی از آنها بیشتر مشهود است بیش از دیگران است.

دراماتیک ترین شکاف سیاسی رخ می دهد در میان کسانی که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را coronavirus نیروی کار. به طور کامل 92 درصد از بزرگسالان ایالات متحده در این گروه به جمهوریخواهان یا جمهوری خواه-تکیه مستقل در حالی که فقط 6 درصد از دموکرات ها و یا دموکراتیک leaners. به عبارت دیگر وجود دارد که حدود 15 بار به عنوان بسیاری از جمهوری خواهان به دموکرات ها که می گویند آنها تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نیروی کار برای COVID-19 اخبار. بیشتر چه 71 درصد از مردم در این گروه به خود توصیف محافظه کار جمهوری خواهان.

دموکرات ها را تشکیل می دهند یک بخش بزرگتر از هر یک از دیگر در چهار گروه از جمهوری خواهان اما بسیار کوچکتر حاشیه. در واقع این گروه با کمترین تعداد از دموکرات ها شامل حدود دو برابر به عنوان بسیاری از دموکرات ها به جمهوری خواهان: دموکرات ها به حساب 66 درصد از کسانی که تکیه بیشتر بر ملی, اخبار رسانه های, در مقایسه با 31 درصد است که جمهوری خواهان. این گروه با تکیه بیشتر بر رسانه های خبری محلی است که بیشتر به طور مساوی مخلوط هر چند که هنوز هم دموکراتیک تر: دموکرات ها را تشکیل می دهند و حدود نیمی از این گروه (52 درصد) و جمهوری خواهان در مورد چهار-در-ده (42%).

با توجه به اخبار در مورد کوروناویروس شیوع متفاوت در سراسر این گروه تبدیل به اين منابع است. بیشتر درگیر گروه کسانی هستند که تکیه بیشتر بر ملی رسانه های خبری (56% زیر coronavirus اخبار بسیار نزدیک) و کسانی که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نیروی کار (55%). آمریکایی ها که حداقل توجه کسانی که می گویند آنها تکیه بیشتر بر رسانه های خبری محلی: 35 درصد می گویند که آنها به دنبال اخبار در مورد شیوع بسیار نزدیک است.

Demographic profiles of those who rely the most on each of five sources for COVID-19 news

کسانی که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید نیروی کار هستند احتمال بیشتری نسبت به سایر گروه ها می شود و همچنین بیشتر احتمال دارد به سفید و غیر اسپانیایی است که به طور کلی راستا با سیاسی خود را آرایش و خصوصيات دموگرافيک از جمهوری خواهان به طور کلی. حدود چهار-در-ده (39%) در سنین 65 ساله و مسن تر در مقایسه با بیش از یک چهارم در میان گروه های دیگر. از سوی دیگر کسانی که با تکیه بر بهداشت عمومی سازمان ها و مقامات هستند احتمال بیشتری برای بزرگسالان جوان (26 درصد در گروه سنین 18 تا 29).

گروه عطف بیشتر به تهمت و نیروی کار برای coronavirus اخبار نیز تا کنون به احتمال زیاد به سفید (82%). ترین نژادی متنوع است کسانی که تکیه بر رسانه های خبری محلی: 45 درصد در حال nonwhite که شامل حدود یک در پنج (22%) که اسپانیایی هستند و 16 درصد که سیاه و سفید هستند.

این گروه با تکیه بر رسانه های مختلف متفاوت است در دستیابی به امکانات آموزشی نیز هست. آمریکایی ها که به نوبه خود بیشتر به اخبار محلی سازمان های دارای کمترین سهم است که یک مدرک دانشگاهی (19%). از سوی دیگر بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم که تکیه بیشتر بر ملی رسانه های خبری باید حداقل یک مدرک دانشگاهی (43%). مشابه به اشتراک گذاری از کسانی که در درجه اول با تکیه بر بهداشت عمومی سازمان ها و مقامات (39%) در حال فارغ التحصیلان دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im