1. آمریکایی ها رای CDC بسیار تهمت و دولت ضعیف در گرفتن حقایق در مورد COVID-19

Majority says CDC and public health organizations largely getting the facts right about coronavirusآمریکایی ها در حال شک و تردید در مورد اینکه آیا برخی از منابع کلیدی برای اخبار و اطلاعات در حال گرفتن حقایق در مورد شیوع کروناویروس. از پنج نوع از منابع در این بررسی تنها یکی جلب اکثریت روشن گفت: آن حقایق در مورد شیوع حق حداقل بیشتر از زمان.

نزدیک به دو سوم از بزرگسالان ایالات متحده (64%) می گویند CDC و دیگر سازمان های بهداشت عمومی دریافت حقایق در مورد شیوع کروناویروس “تقریبا همه” (22 درصد) و یا “بیشتر” (42%) از زمان. حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند همان از خود فرماندار و دولت (53%) و محلی خود اخبار رسانه ها (50 درصد) در حالی که 44 درصد را از جمله اعتماد به نفس در اخبار رسانه ها به طور کلی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از دولت دریافت بالاترین امتیاز: تنها سه در ده آمریکایی ها (30 درصد) می گویند کاخ سفید می شود حقایق در مورد شیوع بیماری بیشتر از نه. به جای حدود دو سوم از آمریکایی ها (65%) می گویند تهمت و دولت او دریافت حقایق حق “برخی از زمان” یا “همیشه به سختی.” 36% که می گویند برگ برنده دولت “به ندرت” می شود حقایق در مورد این بیماری همه گیر است که بیش از دو برابر سهم که می گویند همان مورد هر یک از منابع دیگر از جمله رسانه های خبری (16%). (این ارزیابی به طور کلی مطابقت عمومی را به طور کلی رتبه بندی در اوایل ماه مه چگونه به خوبی برخی از این گروهها در پاسخ به شیوع بیماری.)

Republicans and Democrats differ in which sources they trust for facts about coronavirus outbreakجمهوری خواهان و دموکرات ها (هر جمله مستقل که بدون چربی نسبت به هر دو حزب) مخالف به شدت بیش از چگونه اغلب این منابع اطلاعاتی دریافت حقایق در مورد شیوع کروناویروس با فاصله حداقل 15 درصد برای هر منبع.

بیشتر دموکرات ها از جمهوری خواهان می گویند که CDC (76 درصد از دموکرات ها در مقابل 51 درصد از جمهوری خواهان) را فرماندار دولت (62 درصد در مقابل 45 درصد) خود را محلی و رسانه های خبری (62 درصد در مقابل 38 درصد) و اخبار رسانه های عمومی (60 درصد در مقابل 25%) دریافت حقایق در مورد کوروناویروس همه و یا بیشتر از زمان.

تنها منبع که با یک امتیاز بالاتر در میان جمهوری خواهان از دموکرات ها این است که تهمت و دولت او: 54 درصد از جمهوری خواهان می گویند کاخ سفید می شود حقایق حداقل بیشتر از زمان در مقایسه با تنها حدود یک در ده دموکرات (9%). سهم خواهان است که اعتماد اطلاعات آنها در حال گرفتن از دولت است شبیه به این سهم در ایران که می گویند همان مورد CDC و دیگر سازمان های بهداشت عمومی (51%).

رشد سهم از آمریکایی ها می گویند شیوع این بیماری شده است پر از شکوفه

Republicans increasingly likely to say outbreak has been exaggeratedبین اواخر ماه آوریل زمانی که شیوع کروناویروس تحت پوشش اخبار و اوایل ماه ژوئن هنگامی که خبر تغییر برخی از تمرکز خود را به اعتراض به کشتار جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در دستگیری از بزرگسالان ایالات متحده که می گویند شیوع کروناویروس شده است پر از شکوفه – “یک بزرگتر معامله تر از آن واقعا است” – افزایش 9 درصد (از 29 درصد به 38 درصد). در ضمن به اشتراک گذاری گفت: مخالف – که همه گیر شده است “ساخته شده کوچکتر معامله تر از آن واقعا است” — کاهش 6 امتیاز بیش از مدت مشابه (از 27 درصد به 21 درصد). در هر دو نظرسنجی در مورد چهار-در-ده آمریکایی ها گفته شده است “با نزدیک شدن مورد حق” (42 درصد در آوریل و 40% در ماه ژوئن).

بزرگترین تغییر رخ داده در میان جمهوری خواهان و مستقل که تکیه خواه. سهم از این گروه که می گویند شیوع اغراق آمیز شده است رشد از 47 درصد در اواخر ماه آوریل به 63 درصد در اوایل ماه ژوئن است. کمتر جمهوریخواهان که از اوایل ماه ژوئن می گویند آن را دریافت کرده است در مورد مقدار مناسب از توجه (کاهش از 40 درصد در ماه آوریل به 29 درصد در ماه ژوئن) و یا بدست کمتر توجه از آن را سزاوار (12 ٪ در مقابل 7 درصد).

نظرات در مورد شیوع این جدیت را منتقل به یک درجه کمتر در میان دموکرات و دموکرات leaners اگر چه کمتر دموکرات ها در حال حاضر می گویند شیوع این بیماری شده است underplayed (41 درصد در ماه آوریل در مقابل 34% در ماه ژوئن در حالی که کمی بیشتر می گویند آن شده است پر از شکوفه (14 درصد در ماه آوریل به 18 درصد در اوایل ماه ژوئن).

Americans who rely on Trump for COVID-19 news most likely to say the outbreak has been overhyped منابع مردم تکیه بیشتر برای اخبار در مورد شیوع کروناویروس در حال نزدیک با نظرات خود را در مورد شدت شیوع.

کسانی که عمدتا تکیه بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید نیروی کار برای اخبار در مورد شیوع بیماری هستند به احتمال زیاد به می گویند که شیوع اغراق آمیز شده است با حدود دو سوم (68%) برگزاری این دیدگاه است. حتی در میان جمهوری خواهان و کسانی که تکیه بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نیروی کار (32% از همه جمهوری خواهان خواسته شده در مارس) ایستادگی کردن برای اعتقاد شیوع این بیماری شده است overhyped: 71 درصد از جمهوری خواهان که تکیه عمدتا بر مغلوب ساختن پیشی جستن و نیروی کار می گویند این نسبت به 60 درصد از جمهوری خواهان که به نوبه خود عمدتا به منابع دیگر.

چهار-در-ده آمریکایی که تکیه بیشتر بر رسانه های خبری محلی برای coronavirus اخبار (40%) می گویند بیش از حد ساخته شده از شیوع بیماری و به دنبال آن کسانی که بیشتر متکی به دولت و مقامات محلی (32%) بهداشت عمومی سازمان (27%) و ملی, اخبار رسانه (24%). سهام که می گویند این است که دریافت مقدار مناسب از توجه به در تقریبا جهت مخالف با کسانی که با تکیه بر اخبار ملی (50%) به احتمال زیاد به این می گویند و کسانی که با تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد حداقل (25%).

آمریکایی ها که به نوبه خود به ناروا و کاخ سفید نیروی کار نیز حداقل به احتمال زیاد به می گویند که شیوع شده است underplayed با فقط 7 درصد مصرف این نظر در مقایسه با حدود یک در پنج یا بیشتر در هر یک از گروه های دیگر. بزرگسالان ایالات متحده که نگاه به سازمان های بهداشت عمومی یا ملی رسانه های خبری برای coronavirus اخبار فقط به عنوان به احتمال زیاد به می گویند که شیوع دریافت کرده است توجه بیش از حد کمی به عنوان آنها می گویند آن را بدست بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de