1. آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به رسانه های دولتی و دیگران برای COVID-19 اخبار

Category: روزنامه نگار No comments

مارس 29 سال 2020

1. آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به رسانه های دولتی و دیگران برای COVID-19 اخبار

Public health organizations play prominent role as a news source about the coronavirus outbreakاین حرکت سریع coronavirus داستان را حفظ کرده است و آمریکایی ها توجه ربوده شده. تقریبا نه-در-ده بزرگسالان ایالات متحده (87%) به دنبال اخبار در مورد ویروس خیلی یا نسبتا نزدیک با کمتر از نیمی (46%) انجام این کار بسیار نزدیک است.

آمریکایی ها نیز تبدیل به گسترده ترکیبی از منابع این اخبار که آیا رسانه های سنتی رسانه های ملی و محلی و بین المللی – و یا منابع دیگر مانند سازمان های بهداشت عمومی.

ملی رسانه های خبری هستند یک منبع بزرگ از coronavirus اخبار برای بزرگترین بخش از بزرگسالان ایالات متحده (56%). اما تقریبا به عنوان بسیاری از (51%) می گویند این از سازمان های بهداشت عمومی و مقامات. است که توسط 46% که تکیه بر اخبار رسانه ها به عنوان منابع اصلی اخبار و بیشتر در سطح محلی 36% که می گویند دولت های محلی و مقامات منتخب در حال عمده منابع COVID-19 اخبار. حدود سه-در-ده (31 درصد) می گویند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و coronavirus نیروی کار هستند یک منبع بزرگ از اخبار در مورد شیوع.

با شیوع مؤثر کشورها در سراسر جهان 25 درصد از مردم آمریکا تبدیل به اخبار بین المللی رسانه ها به عنوان منابع مهم خبری.

About a quarter say they rely most on national news outlets for coronavirus newsقسمت کوچکتر از آمریکایی ها (16%) گفتن دوستان و خانواده و همسایگان خود هستند منبع اصلی اخبار برای آنها (یکی دیگر از 54 درصد می گویند این افراد جزئی منبع). نزدیک به یک در ده به شدت تکیه بر آنلاین انجمن ها و گروه های بحث (10%) و همچنین جامعه خبرنامه و Listservs (8%) در حالی که نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن و مبارزات انتخاباتی خود هستند یک منبع بزرگ از coronavirus اخبار برای فقط 5 درصد از آمریکایی ها است.

پاسخ دهندگان شد و بعد پرسید: کدام یک از این 10 منابع آنها تکیه بیشتر برای coronavirus اخبار. ملی, اخبار رسانه های رتبه اول در 26 درصد است. بعد می آیند و یک گروه سه هستند که همه در مورد همان سطح: سازمان های بهداشت عمومی و مقامات (18% تکیه بر آنها بیشتر) محلی اخبار رسانه ها (18%) و تهمت و نیروی کار (16%).

نزدیک به چهار در ده آمریکایی ها (37%) می گویند که در نگه داشتن با کروناویروس اخبار آنها را تبدیل به منابع خبری مختلف از حد نرمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>