1. آمریکایی ها بیشتر از نیست به فکر می کنم رسانه های خبری در حال انجام نقش کلیدی در شیوع کروناویروس اما پارتیزان ها کاملا تقسیم

Chart showing Americans more positive than negative in evaluations of the news media’s COVID-19 coverageاین آمریکا است که بیشتر از نه می گویند که رسانه ها در خدمت توابع کلیدی از طریق پوشش خود را از COVID-19 شیوع. اما چشمگیر حزبی تفاوت ظهور است که سازگار با ريشه حزبی gulfs در نگرش نسبت به رسانه های خبری قبل از وقوع.

بررسی پاسخ دهندگان خواسته شد تا در مورد دیدگاه های خود را از چهار عنصر از رسانه های خبری پوشش از شیوع کروناویروس: آیا پوشش دادن آنها اطلاعات آنها نیاز دارید یا نه; این که آیا آن است که تا حد زیادی دقیق و یا نادرست; این که آیا آن است که با بهره گیری عمومی یا رسانه های خود را; و این که آیا آن کمک و یا صدمه زدن به کشور است.

به طور کلی بیشتر آمریکایی ها را ببینید رسانه های خبری به عنوان انجام این نقش کلیدی در طول این بحران از نه است که در خط با دیگر یافته های اخیر نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها فکر می کنند که رسانه های خبری در حال انجام نسبتا خوب در پوشش شیوع بیشتر به طور کلی.

رسانه های خبری دریافت بالاترین نمرات برای این که آیا آنها در حال نگه داشتن مردم آگاه است. نزدیک به شش-در-ده آمریکایی (59 درصد) می گویند که رسانه های خبری را پوشش گرفتن آنها اطلاعات مورد نیاز آنها در مقایسه با دور کمتر — در حدود یک چهارم (24 درصد) – کسانی که می گویند پوشش است نه خدمت که نقش. باقی مانده (17%) می گویند که نه عبارت نشان دهنده مشخصات خود را.

عمومی نیز بسیار بیشتر احتمال دارد به فکر می کنم که پوشش از شیوع این بیماری تا حد زیادی دقیق (49%) به جای تا حد زیادی نادرست (24%). و بیشتر آمریکایی ها را ببینید رسانه های خبری پوشش به عنوان کار برای نفع عمومی (48%) و کمک به این کشور (46%) به جای بهره گیری از رسانه های خود را (36 درصد) و یا صدمه زدن به کشور (34%). در هر یک از این سوالات بین 15%-26% از پاسخ دهندگان را انتخاب کنید نه گزینه است.

این حس کلی که رسانه های خبری در حال انجام این توابع کلیدی در این بحران شبیه به دیدگاه کلی که اخبار رسانه ها را به خوبی در تعدادی از نقش های خاص به خصوص در سطح محلی است. برای مثال آمریکایی ها می گویند که یکی از مثبت ترین چیزهایی است که رسانه های خبری انجام دهید این است که به سادگی به گزارش اخبار و ارائه اطلاعات مهم است. و آمریکایی ها به شدت به اخبار ملی داستان در انتظار آنها خواهد بود دقیق.

پارتیزان به شدت تقسیم بر اینکه رسانه های خبری در حال انجام نقش کلیدی در شیوع کروناویروس

دموکرات ها و جمهوری خواهان دور از هم در دیدگاه های خود از اخبار رسانه COVID-19 پوشش. جمهوری خواهان به طور کلی بیان احساسات منفی بیشتر از رسانه های خبری از دموکرات ها به خصوص پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016. حزبی تقسیم در طول این بحران فقط به عنوان استارک به عنوان قبل از جمهوری خواهان هستند به مراتب کمتر از دموکرات ها را به فکر می کنم که رسانه های خبری در حال انجام نقش های کلیدی به صورت عمومی از طریق پوشش خود را از شیوع بیماری است.

Chart showing Republicans and Democrats strongly disagree in views of the news media’s COVID-19 coverage جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل مستقل بین 29 و 38 درصد کمتر از دموکرات و دموکرات leaners به برگزاری یک نظر مثبت رسانه های خبری را پوشش COVID-19 شیوع در سراسر چهار نقش های مختلف. برای مثال در حالی که دو سوم از دموکرات (66 درصد) فکر می کنم رسانه های خبری در حال کار برای نفع عمومی تقریبا سه در ده اوباما (28%) و به اشتراک گذاری این ارزیابی است. بیش از نیمی از جمهوری خواهان (57%) می گویند رسانه ها در حال کار به نفع خود.

در حالی که دموکرات ها به مراتب بیشتر احتمال دارد برای مشاهده رسانه های خبری را پوشش COVID-19 مثبت از منفی در تمام چهار نفر از این پرسش ها و جمهوریخواهان هستند بیشتر احتمال دارد به یک ارزیابی منفی در سه حوزه. تنها استثنا این است که آیا رسانه های خبری در حال دادن به آنها اطلاعات مورد نیاز آنها در طول شیوع: 44 درصد از جمهوری خواهان می گویند که رسانه های خبری در حال ارائه این اطلاعات در مقایسه با 35% که می گویند این نیاز برآورده نشده است.

این حزبی تقسیم هستند حتی بزرگتر در میان کسانی که در ایدئولوژیک به پایان می رسد از هر حزب لیبرال دموکرات ها و جمهوری خواهان محافظه کار هستند و حتی کمتر به احتمال زیاد برای دیدن چشم در چشم. برای مثال 35 درصد تقسیم بین دو طرف در تفکر است که خبری از شیوع کروناویروس است که تا حد زیادی دقیق رشد به 46 امتیاز بین لیبرال دموکرات (72%) و جمهوری خواهان محافظه کار (26%).

Chart showing liberal Democrats and conservative Republicans stand far apart in their evaluations of the news media’s COVID-19 coverage

بسیاری از آمریکایی ها – به خصوص جمهوری خواهان – فکر می کنم خبری از شیوع بیش از حد منفی

Chart showing about four-in-ten Americans say COVID-19 news coverage is too negativeیکی دیگر از بررسی سوال در مورد خواسته تون, اخبار رسانه COVID-19 پوشش. به طور کامل 43 درصد از آمریکایی ها می گویند که رسانه های خبری پوشش از شیوع کروناویروس شده است منفی تر از آن باید به مراتب بیشتر از سهم که می گویند تن از پوشش شده است بیش از حد مثبت (12%). بسیاری از آمریکایی ها (44%) می گویند که پوشش شده است نه بیش از حد منفی و نه مثبت است.

جمهوری خواهان به خصوص به احتمال زیاد به فکر می کنم که رسانه های خبری را پوشش بیش از حد منفی است. دو سوم (66%) از جمهوری خواهان و جمهوری خواه leaners می گویند این در مقایسه با حدود یک چهارم از حزب دموکرات و دموکرات leaners (24%). به جای دموکرات ها به مراتب بیشتر احتمال دارد به می گویند پوشش زده حق تن (60 درصد در مقابل 25 درصد از جمهوری خواهان).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im