بازی فورتنایت چیست و چه مود هایی دارد ؟

البته این بازی درحال حاضر برای کشورهای ایران، کره شمالی،کوبا و سودان تحریم است. بازی فورتنایت به صورت سیزن یا فصلی است که هر فصل تقریبا بین 3 تا 5 ماه طول می کشد و هر سیزن داستان خودش را روایت می کند.

مود های بازی فورتنایت :

بازی فورتانیت در حال حاظر سه مود کریتیو، بتل رویال و سیود ورلد دارد که هر کدام را در ادامه بررسی کرده ایم.

  • کریتیو: اولین مود فورتنایت کریتیو است که این مود برای تمرین کردن به کار می رود. بازی فورتنایت مثل پابجی یا کال اف دیوتی نیست که گیمر فقط بتواند شلیک کند. در فورتنایت می توان بیلد کرد یا همان ساخت ساز را انجام داد.

در بازی فورتنایت می توان با استفاده از چوب، سنگ و آهن ساخت و ساز کرد و زمانی که دشمن از دور به شما شلیک می کند شما می توانید مقابل خود یک دیوار بسازید. در این مرحله باید سرعت عملتان بسیار بالا باشد ولی این کار راحتی نیست. برای اینکه بتوانیم سرعت عمل خود را بالا ببریم، باید تمرین کنیم که کریتیو این امکان را به ما می دهد.

  • بتل رویال: دومین مود بازی بتل رویال است . این بخش از بازی چلنج های زیادی دارد و با رفتن این چلنج ها میتوانید جوایز جالبی را به عنوان پاداش دریافت کنید. بازی فورتنایت هم مثل پابجی کلی کاراکتر دارد که هر کاراکتر به یک شکل و اندازه است.

برای دریافت این کاراکتر ها باید پول خرج کنید و یا همان ویباکس را خرج نمایید. اسم پول بازی فورتنایت ویباکس می باشد که فقط از 3 راه می توان آن را دریافت کرد.

زمانی که شما بازی را استارت کنید شما را در یک مپ می اندازد که به غیر از خودتان 99 نفر در بازی هستند یعنی جمعا 100 نفر که باید با هم دیگر بجنگند و اخرین نفری که زنده بماند برنده بازی است .

 سیو د ورلد: این مود از بازی با بقیه مود ها متفاوت است. این که این مود پلیرها با هم نمی جنگند بلکه با زامبی ها می جنگند یعنی اینکه پلیرها با هم علیه زامبی ها بازی میکنند، البته سیو د ورلد هر روز چنلج های ویباکسی را به گیمر می دهد. 

 

منبع: https://article.tebyan.net/475155