گیسلین ماکسول به استخدام دختران زیر سن قانونی برای سوء استفاده جنسی توسط جفری اپستین گناهکار اعتراف کرد | اخبار آمریکا

[ad_1] گیسلین ماکسول به دلیل استخدام دختران زیر سن قانونی برای تجاوز جنسی توسط جفری اپستین مجرم

توسط AKHBARESHOMAAA در 9 دی 1400
[ad_1]

گیسلین ماکسول به دلیل استخدام دختران زیر سن قانونی برای تجاوز جنسی توسط جفری اپستین مجرم شناخته شد.

شیر زن سکولار 60 ساله بریتانیایی و دوست دختر سابق سرمایه دار میلیاردر فقید اپستاین او اکنون با احتمال دریافت سالها زندان روبرو است.

او متهم شد که بین سال‌های 1994 تا 2004 چهار نوجوان را برای آزار و اذیت اتاق‌های ماساژ در املاک مختلف اپستین آماده کرده است.

ماکسول، که توسط دادستانی در طول دادگاه سه هفته‌ای او به عنوان "خطرناک" و "شریک جنایت اپستین" شناخته شد، به پنج مورد از شش اتهام علیه خود محکوم شد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

Gislane مجری اصلی بود
عکسی برای توزیع بدون تاریخ، که توسط وزارت دادگستری ایالات متحده برای گیسلین ماکسول با جفری اپستاین صادر شده است، که در دادگاه در جریان محاکمه علیه ماکسول به دلیل قاچاق جنسی در ناحیه جنوبی نیویورک نشان داده شد.  سوسیالیست بریتانیایی متهم است که بین سال‌های 1994 تا 2004 به دختران جوان آسیب‌پذیر حمله کرده و آنها را به اتاق‌های ماساژ برای آزار و اذیت اپستین کشانده است. تاریخ انتشار: چهارشنبه، 8 دسامبر 2021.
تصویر: اپستین و ماکسول در تصویری که در جریان محاکمه علیه او به دادگاه نشان داده شد

"شریک های جنایتکار": عکس های صمیمی ماکسول و اپستین در دادگاه نشان داده شده است

ماکسول به اتهام "توطئه برای فریب دادن" دختران زیر سن قانونی برای سوء استفاده توسط اپستین و همچنین حمل و نقل و قاچاق جنسی نوجوانان مجرم شناخته شد.

او از «اغوا کردن یک دختر زیر 17 سال (دادستانی با نام مستعار جین) برای سفر به قصد انجام فعالیت جنسی غیرقانونی آزاد شد.

بیشتر در مورد Ghislaine Maxwell

سرشماری ادعا می کند که متهم جین را مجبور کرده است که از فلوریدا به منهتن سفر کند تا اپستین بتواند با او رابطه جنسی داشته باشد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

قربانیان "شجاعت" را برای ایستادن در برابر ماکسول نشان دادند

در حالی که احکام در دادگاه فدرال نیویورک خوانده شد، ماکسول به نظر نمی رسید او در پشت ماسک سیاه واکنش ضعیفی نشان دهد.

هنگامی که اعضای هیئت منصفه بیرون آمدند، او با دستانش روی هم ایستاد و در حالی که خودش را به بیرون از دادگاه می برد، نگاهی به خواهر و برادرش انداخت.

در پاسخ به محکومیت‌ها، خانواده ماکسول بعداً در بیانیه‌ای گفتند: "ما قاطعانه به بی‌گناهی خواهرمان اعتقاد داریم - ما از این حکم بسیار ناامید شده‌ایم. ما از امشب درخواست تجدیدنظر را آغاز کرده‌ایم و معتقدیم که در نهایت تبرئه خواهد شد."

چگونه دختران فریب خوردند تا توسط اپشتین مورد آزار قرار گیرند

دو مرد، یک زن و سفری که در دادگاه نیویورک به پایان رسید

این محاکمه 13 روز به طول انجامید که 10 روز برای دادسرا و دو روز برای دفاع به طول انجامید و توسط 33 شاهد مورد استماع قرار گرفت.

گیسلین ماکسول.  عکس: کلینت اسپولدینگ / WWD / Shutterstock
تصویر: گیسلین ماکسول اتهامات علیه خود را رد کرد. عکس: کلینت اسپولدینگ / WWD / Shutterstock

دادستانی ادعا می کند که ماکسول یک "غارتگر جنسی" بوده و انگیزه آن پول بوده است و پرونده ای را ارائه می دهد که به شهادت سوزان و گاه احساسی چهار دادستانی که این سمت را گرفته اند بستگی دارد.

یک زن، آنی فارمر، ناشناس ماندن خود را رد کرد، دیگری تنها از نام کوچک خود، کارولین، ایستاد، در حالی که دو نفر دیگر، جین و کیت، با نام مستعار شهادت دادند.

خانم فارمر توسط خواهرش که در دفتر او در نیویورک کار می کرد به اپستین معرفی شد.

او ادعا می کند که به مزرعه وسیع او در نیومکزیکو برده شده است با این تصور که او بخشی از یک برنامه بورسیه تحصیلی با ده ها دانش آموز دیگر است، اما به استثنای اپستین و ماکسول، به آنجا رسید و خود را در آنجا یافت.

آنی فارمر.  عکس: AP
تصویر: آنی فارمر گفت که ماکسول به او آموزش داد که چگونه پاهای اپستین را ماساژ دهد و بعداً "سینه و بالای سینه" خانم فارمر را ماساژ داد. عکس: AP

او گفت که ماکسول به او آموزش داد که چگونه پاهای اپستین را ماساژ دهد و بعداً "سینه و بالای سینه" خانم فارمر را ماساژ داد.

کارولین، از خانواده ای محروم در وست پالم بیچ، فلوریدا، وقتی به دادگاه گفت که در 14 سالگی توسط اپستین و ماکسول مورد آزار جنسی قرار گرفته است، گریه کرد.

او گفت که 200 دلار برای ماساژ اپشتاین به او دستمزد می دهند که همیشه به رابطه جنسی ختم می شود. کارولین گفت که ماکسول یک بار قبل از اینکه به او بگوید که برای آقای اپستین و دوستانش اندام خوبی دارد، "نوعی، ران و باسن" او را لمس کرد.

گیسلین ماکسول روز جمعه در دادگاه با تیم دفاعی خود صحبت کرد
تصویر: طرحی از اتاق دادگاه گیسلین ماکسول با تیم حقوقی اش در طول دادگاه

دادستان دیگری به نام کیت گفت که ماکسول قبل از ماساژ جنسی با اپستین برای یک دختر مدرسه ای لباسی برای او آماده کرده بود.

کیت گفت که متهم سپس به او گفت که چای اپستین را در لباس‌هایش بیاورد و وقتی دادستان از او پرسید که چرا توالت روی تخت او قرار دارد، ماکسول گفت که "فکر می‌کند جالب خواهد بود."

پنج اتهامی که به آنها محکوم شد عبارت بودند از توطئه برای متقاعد کردن خردسالان به سفر برای انجام فعالیت جنسی غیرقانونی، توطئه برای انتقال افراد زیر سن قانونی به قصد انجام فعالیت جنسی مجرمانه و حمل و نقل یک نوجوان به قصد انجام فعالیت جنسی مجرمانه. ، توطئه برای قاچاق افراد جنسی و قاچاق جنسی خردسالان.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

قربانیان احساس "انزوا" کردند

دیمین ویلیامز، دادستان ایالات متحده در پاسخ به این احکام گفت: «هیئت منصفه به اتفاق آرا، گیسلین ماکسول را در یکی از فجیع‌ترین جنایات قابل تصور - تسهیل و مشارکت در سوء استفاده جنسی از کودکان، مجرم شناخته است.

جنایاتی که او با شریک و همدست دیرینه اش جفری اپستین انجام داد. راه عدالت خیلی طولانی بود. اما امروز عدالت اجرا شده است.

وکیل خانم فارمر، سیگرید مک‌کاولی، گفت: «حکم امروز پیروزی چشمگیری نه تنها برای زنان شجاعی است که در این فرآیند شهادت دادند، بلکه برای زنانی در سراسر جهان که زندگی جوان و لطیف آنها با اعمال شنیع کاهش یافته و آسیب دیده است. در گیسلان ماکسول."

کریستین، ایزابل و کوین ماکسول خواهر و برادر گیسلین ماکسول پس از محکومیت از دادگاه خارج شدند.
تصویر: (LR) خواهران و برادران گیسلین ماکسول، کریستین، ایزابل و کوین ماکسول پس از محکومیت از دادگاه خارج شدند

جک اسکارولا، وکیل کارولین، گفت: «محکومیت گیسلین ماکسول تأییدی است بر اتهاماتی که به نمایندگی از بسیاری از زنان جوان شجاع علیه او مطرح شده است و او مستقیماً در آزار و اذیت شرکت داشته است.

ویرجینیا ژفر، قربانی ادعای اپشتین و ماکسول، در توییتی نوشت: «روح من سال‌ها در آرزوی عدالت بود و امروز هیئت منصفه همین را به من داد. من همیشه این روز را به یاد خواهم داشت.

"پس از زندگی با وحشت خشونت ماکسول، قلب من با بسیاری از دختران و زنان جوان دیگر است که از دست او رنج کشیده اند و زندگی آنها را ویران کرده است. امیدوارم امروز پایان کار نباشد، بلکه گام دیگری در راه عدالت باشد. ماکسول به تنهایی عمل نکرد. دیگران باید پاسخگو باشند. من معتقدم که خواهند شد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

وکلای ماکسول در حین خروج از دادگاه از سؤال کردن خودداری کردند

ماکسول این اتهامات را در دادگاه رد کرده است و دفاعیات او مدعی است که او قربانی جنایات اپستین بوده است که در سال 2019 در حالی که متهم به اداره شبکه بزرگی از دختران نوجوان برای سوء استفاده از خودکشی ظاهری بود جان باخت.

ماکسول نزدیک به یک سال و نیم را در زندان نیویورک گذرانده است و او و خانواده اش بارها از شرایط بازداشتگاه پایتخت در بروکلین شکایت کرده اند.

او در تاریخ بعدی محکوم خواهد شد.

او همچنین با دو اتهام شهادت دروغ مواجه است که وکلای مدافع با موفقیت استدلال کرده اند که باید جداگانه محاکمه شوند.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن