چگونگی ساختن یک شبکه بک لینک خوب PBN

آیا باید منتظر جریمه گوگل باشیم یا نه؟
این سؤال دارای دو پاسخ بله و بدون پاسخ است که انتخاب آنها بر نحوه اجرای PBN شما تأثیر خواهد گذاشت. هرچه بیشتر روی شبکه خود کار کنید و دقیق تر آن را اجرا کنید ، احتمال شناسایی آن بسیار کمتر و صفر است ، اما اگر در هنگام اجرای آن عجله کنید و اشتباه کنید ، مطمئناً شناسایی آن آسان خواهد بود و کافی است Google برای شناسایی آن. سپس پشیمان خواهید شد که انجام دادید.

برای یادگیری چگونگی ساختن یک شبکه بک لینک خوب PBN برای جلوگیری از خطرات جریمه ، در ادامه بخوانید.

بیاموزید که چگونه یک بک لینک PBN ایجاد کنید
همانطور که گفتم ، بک گراند PBN از چند لایه تشکیل شده است ، در هر لایه شما باید فعالیت های خاصی را انجام دهید ، اما قبل از اینکه با این فعالیت ها آشنا شوید ، باید بگویم که روش های زیادی برای ساخت PBN وجود دارد که من در زیر به بحث خواهم پرداخت. وی گفت: بیشترین و بهترین اثر را دارد اما بسیار بیشتر از سایرین هزینه خواهد داشت.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، PBN ما دارای 4 لایه می باشد که شامل سایت هدف ، وب سایت های تخصصی در زمینه کار یا تخصص های مختلف ، سپس پروفایل های همان سایت های تخصصی در وب 2 است که همان شبکه های اجتماعی هستند مانند فیس بوک – LinkedIn – Reddit و و امکان ثبت آدرس وب سایت در پروفایل ما را دارند و لایه بعدی وب سایتهایی هستند که با گرفتن مقدار مشخصی از پول مانند وب سایت backlinks ، بک لینک را در وب سایت های مختلف قرار می دهند. اقتدار و …

در این روش ابتدا باید چندین وب سایت تخصصی (شخصی) راه اندازی کنید و با قرار دادن مطالب منحصر به فرد در آنها ، اعتبار آن سایت ها را افزایش دهید (فکر کنید می خواهید به طور کلی یک سایت جدید ایجاد کنید و قصد دارید آن را به صفحه اول بیاورید. نتایج.)

پس از آن ، در تمام شبکه های اجتماعی ثبت نام کنید و لینک وب سایت تخصصی خود را در آن ثبت کنید.

بنابراین ، مهم نیست که چقدر می خواهید برای این پروفایل ها بک گراند خریداری کنید ، مهم نیست که بک گراند های شما همه خوب باشند – بی فایده ترین لینک دهنده های اینترنتی را بخرید ، و اگر حوصله دارید ، کم کم از آنها پشتیبان تهیه کنید. دارند.

تاکنون تعدادی وب سایت تخصصی با محتوای و ساختار سئو عالی دارید که برای هر کدام از آنها پروفایلهای جداگانه ای را در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده اید و لینک سایت را در پروفایل خود ثبت کرده اید ، همچنین برای این پروفایل ها که هزاران نفر ایجاد کرده اید بک لینک

اکنون زمان آن است که بک لینک از هر یک از سایت های تخصصی خود را به وب سایت هدف خود ثبت کنید. به پایان رسید ، بک لینک های PBN شما به خوبی اجرا شده اند و به زودی می توانید جهشی بزرگ در جهت بهبود رتبه بندی کلمات کلیدی خود در روزهای آینده ببینید.

اما تمام این چند سطر بالا نکات زیادی دارد که در زیر به تفصیل در مورد آنها بحث خواهم کرد ، بنابراین با دقت اینجا و آنجا را بخوانید.