چهار فیلم سوپر هیرویی جذاب از دید هیوا مووی

Category: دسته‌بندی نشده No comments

در طی چند دهه گذشته محبوبیت فیلم های ابرقهرمانی سیر بسیار صعودی داشته و این فیلم ها روز به روز محبوب تر می شوند و سهم بسیار بزرگی را در گیشه های سرتاسر جهان به خود اختصاص می دهند. سوپر هیرو های دوست داشتنی که هر کدام داستان خاص مربوط به خود را داشته و بعضی با قدرت های ماورایی (سوپرمن ) و بعضی نیز با تجهیزات (بتمن) به جنگ آدم بد ها می روند و از مردم محافظت می کنند. همچنین نمی توان از این نکته نیز گذر کرد که پیشرفت های بصری چند دهه اخیر در حوزه سینما تاثیر بسزایی در محبوبیت این دسته از فیلم ها داشته است. مردم به سینما می روند و غرق در صحنه های اکشن زیبا و و پر تلاطم این گونه فیلم می شوند و با چهره ای رضایت مند سینما را ترک می کنند و حتی گاهی برای تماشای چند باره این گونه فیلم ها به سینما بازمیگردند.

برترین دانلود فیلم های ابرقهرمانی از دید هیوا مووی

برترین دانلود فیلم های ابرقهرمانی از دید هیوا مووی

در ادامه این نیمچه مقاله هیوا مووی قصد دارد نیم نگاهی به چند تا از برترین دانلود فیلم های سوپر هیرویی چند دهه اخیر بزند و از دید خود چند تای آن ها را گلچین و انتخاب کند. در ادامه با هیوا مووی همراه شوید:

 

چهار فیلم سوپر هیرویی جذاب از دید ما

1- انتخاب اول هیوامووی دانلود فیلم پر آوازه ی کریستوفر نولان یعنی The Dark Knight یا همان شوالیه تاریکی می باشد. این فیلم که دومین اثر از سه گانه ی بتمن نولان می باشد به جرئت میتوان گفت نه تنها جزو بهترین فیلم های ابرقهرمانی می باشد بلکه از نظر منتقدین و مخاطبان جزو برترین آثار کل تاریخ سینما نیز است. از بازی شاهکار هیث لجر فقید گرفته تا دیالوگ های به یاد ماندنی تک تک شخصیت های فیلم آن را به اثری جاودانه بدل کرده است. اگر این اثر را ندیده ای هر چه در دست دارید زمین بگذارید و سریعا شروع به تماشای نسخه ی اول این سه گانه به نام Batman Begins کرده و در ادامه نیز این فیلم را ببینید. مطمئنا ناامید نخواهید شد.

2- انتخاب دوم ما سری Avengers است. با کولاکی که دو نسخه ی آخر این سری به راه انداخت تا مدت ها میتوان انتقام جویان را بر سر زبان مردم در سر تا سر دنیا شنید. اثری متشکل از اکثر شخصیت های دنیای مارول با داستانی گیرا و جلوه های ویژه ی بی نظیر. البته باید خاطر نشان کرد که برای درک هر چه بهتر داستان و آشنایی با شخصیت های فیلم بهتر است فیلم های تکی و جداگانه هر سری را از قبل ببینید تا با زمینه ای کامل به سراغ این سری فیلم بی نظیر بروید نهایت لذت را از آن ببرید.

3- انتخاب سوم ما دو دانلود فیلم از سری Deadpool می باشد. اثری با بازی بی نظیر رایان رینولدز. کمدی بسیار عالی آن و داستان پر کشش و اکشن گیرای این اثر آن را قطعا به یکی از بهترین و خوش ساخت ترین آثار ابرقهرمانی چند دهه اخیر تبدیل کرده است.

4- انتخاب چهارم ما Spider-Man: Into the Spider-Verse می باشد. اثری انیمیشنی و در سبک و سیاق کمیکی و گرافیکی بسیار پر زرق و برق. علاوه انیمیت و گرافیک عالی آن از داستان و شخصیت هایی غنی نیز برخوردار می باشد و هر فردی قطعا از تماشای آن نهایت لذت را خواهد برد.

منبع : https://hivamovie.com/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>