ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

چرا ویزای سرمایه گذاری مهاحرت به کشور استرالیا را انتخاب می کنیم؟

یکی از مهمترین دلایل انتخاب ویزای سرمایه گذاری این است که ساده ترین راه برای گرفتن ویزای استرالیا و اقامت در استرالیا ویزای سرمایه گذاری است. اما باید دلایل مهم تری وجود داشته باشد که این تعداد متقاضی مهاجر این ویزا را انتخاب می کنند.

استرالیا سالهاست که دارای رشد اقتصادی مثبت بوده و از این نظر رکورددار است. برای بیست و هفت سال متوالی ، رشد اقتصادی مثبتی داشته است.

جایگاه مهمی در جغرافیای سیاسی به استرالیا نقش مهمی در حمل و نقل و جابجایی کالاها در تجارت جهانی داده است. بندر سیدنی به عنوان بزرگترین و مهمترین بندر تجاری استرالیا روزانه میزبان هزاران کشتی برای صادرات مجدد و ترانزیت به قاره های مختلف در سراسر جهان است.

از آنجا که استرالیا سالانه تعداد زیادی کارگر ماهر را به خود جلب می کند ، می توان گفت حضور آنها می تواند به شما در پیشرفت کار کمک کند.

یکی از مزایای ویزای سرمایه گذاری نسبت به ویزاهای دیگر این است که نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی نیست. با ویزای تجاری موقت ، ویزا برای چهار سال و سه ماه صادر می شود ، اما پس از آن زمان امکان درخواست اقامت دائم وجود دارد.

دولت استرالیا از سرمایه گذاران کارآفرین حمایت ویژه ای می کند ، خصوصاً اگر یک سرمایه گذار خارجی باشد.

در این حالت ، دولت استرالیا ویزاهای مختلفی از جمله اقامت موقت و دائم را ارائه می دهد. اما اینکه کدام ویزا را انتخاب کنید از نظر دارایی و سرمایه گذاری به شرایط شما بستگی دارد.