هفته اول محاکمه Gislane Maxwell برای قاچاق جنسی به پایان رسید – این چیزی است که تاکنون اتفاق افتاده است | اخبار آمریکا

[ad_1]

گیسلین ماکسول، دوست دختر سابق جفری اپستین، در حال حاضر به هشت اتهام محاکمه می شود – از جمله شش اتهام اغوا کردن خردسالان و قاچاق جنسی.

در دوره 10 ساله از 1994 تا 2004، اتهامات سوسیالیست 59 ساله بریتانیایی شامل چهار قربانی نوجوان ادعا شده بود که جوانترین آنها در آن زمان تنها 14 سال داشت.

مکسول، دختر غول سابق رسانه ای رابرت ماکسول، در صورت محکوم شدن به تمام اتهامات ممکن است با 80 سال زندان روبرو شود.

او همه اتهامات را رد کرد و خود را بی گناه دانست.

بنابراین، در حالی که هفته اول محاکمه او در حال پایان است، آنچه تاکنون اتفاق افتاده است:

“شریک در جنایت.”

طی سخنرانی مقدماتی دادستانی، دادگاه شنید که ماکسول دختران جوان را مورد هدف قرار داده و آنها را دستکاری می کند قبل از “خدمت به آنها برای تجاوز جنسی” توسط جفری اپستین – که در سال 2019 در حالی که در انتظار محاکمه در زندان به اتهام قاچاق جنسی بود، خودکشی کرد.

بیشتر در مورد Ghislaine Maxwell

لارا پومرانتز، دادستان فدرال به هیئت منصفه گفت: «او دختران جوان آسیب پذیر را سرقت، دستکاری و شکنجه می کرد تا مورد آزار جنسی قرار گیرند.

خانم پومرانتز همچنین گفت که ماکسول و اپستین “شریک جنایت” بوده اند و آنها را “شکارچیان خطرناکی که به مدت یک دهه از کودکان استثمار و سوء استفاده جنسی می کردند” توصیف کرد.

در ابتدای محاکمه، او گفت که این زوج دختران 14 ساله را فریب دادند تا در «به اصطلاح ماساژ» شرکت کنند، که در آن خشونت جنسی پس از حمام کردن قربانیان آسیب‌پذیر با پول و پول، «تصادفی و عادی» تلقی می‌شد. هدایا

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

جیسلین ماکسول کیست؟

لولیتا اکسپرس

اولین شاهدی که به محاکمه علیه ماکسول فراخوانده شد، یکی از خلبانان قدیمی اپستین، مردی به نام لری ویسوسکی بود.

هواپیمای اپستین پس از اینکه ادعاهایی مطرح شد مبنی بر اینکه او از آن برای انتقال دختران نوجوان به جزیره شخصی خود، مزرعه خود در نیومکزیکو و خانه شهری خود در نیویورک استفاده می کرد، لقب Lolita Express را گرفت.

در بحث ماکسول، آقای ویسوسکی به دادگاه گفت او برای شریک سابقش “شماره دو” بود، با مجرم جنسی محکوم شده “قطعاً شماره یک بزرگ”.

عکس یک دادخواست
تصویر:
گفته می شود که اپستین از هواپیمای خود برای انتقال دختران زیر سن قانونی بین چندین محل اقامت خود استفاده کرده است.

دوک یورک

آقای ویسوکو در طول شهادتش تعدادی از افراد مشهور را به یاد آورد که با هواپیماهای اپشتین سفر می کردند، از جمله شاهزاده اندرو، رئیس جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ و کوین اسپیسی.

آقای های در پاسخ به سوال دفاعیات مبنی بر اینکه آیا دوک یورک تا به حال با هواپیماها پرواز کرده است، گفت: “بله، او انجام داد” – اما او نمی توانست تاریخ دقیق را به خاطر بیاورد.

آقای ویسوسکی گفت آقای ترامپ “چندین بار بر فراز آنها پرواز کرده” و به یاد آورد که چگونه باید هواپیما را برای رئیس جمهور سابق بیل کلینتون “خوب جلوه دهد”.

به همراه کوین اسپیسی، آقای ویسوسکی از کریس تاکر بازیگر، ویرجینیا ژفر، دادستان شاهزاده اندرو و یکی دیگر از قربانیان ادعایی که برای محاکمه علیه ماکسول نام “جین” نامیده شد، نام برد.

با این حال، او هرگونه اتهامی مبنی بر مشاهده فعالیت جنسی در حال پرواز را رد کرد.

شاهزاده اندرو قاطعانه تمام اتهامات علیه خود را رد کرد.

خبرنگار آمریکایی مارتا کلنر در نیویورک

گیسلین ماکسول کسی است که پشت میز دفاع نشسته است و به طور دوره ای یادداشت برداری می کند و با وکلایش زمزمه می کند، اما حضور جفری اپستین در این روند به چشم می خورد.

اپستین در سال 2019 بر اثر خودکشی درگذشت و وکلای ماکسول می گویند که او مسئول جنایات او است.

برای اثبات گناه او، دادستان ها باید کاری را که اپستین انجام داده است، ثابت کنند. هیئت منصفه درباره خانه های او شنیده است. در نیومکزیکو، لیتل سنت جیمز، و ملکی در پالم بیچ که مانند یک هتل پنج ستاره اداره می شد، پر از یک کتاب قوانین 58 صفحه ای و دستورالعمل هایی که خانه دار نباید به چشم او نگاه کند.

تصاویری از جت شخصی او با یک آشپزخانه کاملا مجهز و یک اتاق گرد با مبل دوناتی شکل و فهرست مسافرانی که شامل شاهزاده اندرو و دو رئیس جمهور سابق، دونالد ترامپ و بیل کلینتون بود، نشان داده شد.

یکی از قربانیان ادعایی که به طور ناشناس با نام مستعار جین شهادت می‌دهد، گفت که توسط ثروت و ارتباطات اپستین کور شده است. با این حال، مهمتر از همه، جین همچنین می گوید که ماکسول نیز در سوء استفاده از جمله کوتاه کردن مو نقش داشته است.

پرونده دادستان به این بستگی دارد که بتواند نشان دهد که ماکسول شریک جنایت اپستین بوده و همچنین مسئول آنچه در بسیاری از موارد رنج مادام العمر بوده است.

پیش از این، شاهزاده گفته بود که برخوردهای جنسی
تصویر:
شاهزاده اندرو با ویرجینیا ژفر. عکس: Shutterstock

“بانوی خانه”

خانه دار سابق اپستین نیز در دادگاه شهادت داد ماکسول او اولین بار در سال 1991 روی صحنه رفت و خود را به عنوان “بانوی خانه” معرفی کرد.

خوان آلسی گفت که متهم به او دستور داده است که با اپشتین تماس چشمی نداشته باشد سندی 58 صفحه ای با قوانین «تحقیرآمیز» به او داد، از جمله “اطمینان از اینکه اسکناس های صد دلاری در هر ماشین وجود دارد” و اداره عمارت سرمایه دار پالم بیچ “مانند یک هتل پنج ستاره”.

آقای السی همچنین به یاد می آورد که قربانی ادعایی، جین و ویرجینیا ژفر، را به عمارت اپستین در پالم بیچ می برد، زمانی که هر دو دختر حدوداً 14 یا 15 ساله به نظر می رسیدند.

او در طول شهادتش گفت که اطلاعات تماس جین را در دفترچه تلفن اپستاین دیده است که به عنوان «ماساژور» ذکر شده است.

او افزود که “خیلی، بسیار، بسیاری از زنان”، که بیشتر آنها در دهه 20 زندگی خود ظاهر می شدند، زمانی که او از سال 1990 تا 2002 در آنجا کار می کرد، از این خانه دیدن کردند.

جفری اپستاین و گیسلین مکسول در بتمن برای همیشه لطفا برای حضور در بتمن / آر.  رویداد مک دونالد در 13 ژوئن 1995 در نیویورک.  عکس: Patrick McMullen 1995 / Sky UK
تصویر:
جفری اپستین و گیسلین ماکسول در سال 1995. عکس: Sky UK

دادستان اول

اولین دادستانی که در دادگاه از نام مستعار “جین” برای دفاع از حرفه بازیگری 22 ساله خود استفاده کرد. با جزئیات تصویری در مورد خشونت ادعایی خود شهادت داد در دستان اپستین، ماکسول را به عنوان یک شرکت کننده فعال به تصویر می کشد.

این بازیگر که نقش های تلویزیونی متعددی را به عنوان یک بیمار سرطانی، قربانی ماشین و روسپی بازی کرده است، ادعا می کند که اولین بار در سن 14 سالگی توسط یک پدوفیل محکوم مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

اردوگاه موسیقی

جین در طول حضور خود در دادگاه توضیح داد که چگونه برای اولین بار در سال 1994 با اپستین و ماکسول ملاقات کرد، در حالی که در یک کمپ موسیقی به دنبال حرفه خوانندگی شرکت می کرد.

او گفت که در حال خوردن بستنی با دوستانش بود که ماکسول با یک یورکشایر تریر نزدیک شد و توجه آنها را به خود جلب کرد.

او به دادگاه گفت: پس از رفتن دوستانش، او با اپستین صحبت کرد، که سپس وارد شد و خود را به عنوان اهدا کننده معرفی کرد و آنها متوجه شدند که هر دو در پالم بیچ فلوریدا زندگی می کنند.

طرحی از دادگاه نشان می دهد که گیسلین ماکسول پشت میز دفاع نشسته و در حال تماشای شهادت شهود در جریان محاکمه علیه خود است.  عکس: AP
تصویر:
طرحی از دادگاه نشان می دهد که گیسلین ماکسول پشت میز دفاع نشسته است. عکس: AP

اولین حادثه

چرخه ادعایی آزار و اذیت جین یک روز در سال 1994 آغاز شد، زمانی که اپستین ناگهان دست او را گرفت و گفت: “به دنبال من بیایید” قبل از اینکه او را به خانه ای در استخر در خانه اش در پالم بیچ ببرد.

جین به هیئت منصفه گفت، او سپس شلوارش را درآورد، او را نزدیک کرد و “به خودارضایی ادامه داد.”

او گفت: «از ترس یخ زده بودم. “من قبلاً آلت تناسلی ندیده بودم.”

وی با بیان اینکه درباره اتفاقات حوضخانه به کسی چیزی نگفته است، افزود: ترسیده بودم و احساس بیماری و شرمندگی داشتم.

او گفت که اپستین و ماکسول به زودی او را برای خرید لباس، از جمله لباس زیر ویکتوریا سیکرت، بردند، او را به سفرهای سینمایی بردند و بحث های جنسی داشتند.

خانه جفری اپستین در پالم بیچ، عکس در سال 2019. عکس: AP
تصویر:
خانه جفری اپستین در پالم بیچ، عکس در سال 2019. عکس: AP

اتاق ماساژ

به عنوان بخشی از شهادت خود، جین همچنین به دادگاه گفت که او را به اتاق ماساژ بردند که مکسول و اپستین از او سوء استفاده کردند.

او گفت: “او همه جا دست هایش را گرفته بود و جفری دوباره به خودارضایی ادامه داد.”

او به تفصیل توضیح داد که چگونه سوسیالیست بریتانیایی اغلب زمانی که اپشتین با او آمیزش جنسی داشت در اتاق حضور داشت و گفت که ماکسول “بسیار معمولی” بود و “به گونه‌ای رفتار می‌کرد که انگار موضوع مهمی نیست”.

جین ادعا می کند که متهم به او در مورد نحوه ماساژ جنسی اپشتین آموزش داده و گاهی اوقات به طور فیزیکی در جلسات شرکت می کند.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

ماکسول “به سختی” شهادت خواهد داد

عکس ها

به عنوان بخشی از دادرسی علیه ماکسول، تعدادی عکس نشان دادن سبک زندگی مجلل اپستین در دادگاه نشان داده شد.

آنها شامل عکس هایی از خانه های او در جزایر ویرجین ایالات متحده و نیومکزیکو، جزیره خصوصی او، در یکی از هواپیماهایش و هلیکوپتر او هستند.

دیگری ماکسول را با زنی نشان داد که بنا به گزارش ها دستیار شخصی اپستین، سارا کلن است.

عکس یک دادخواست
تصویر:
سنت جیمز کوچک، جزیره اپستین
عکس یک دادخواست
تصویر:
هلیکوپتر اپستین
عکس یک دادخواست
تصویر:
گیسلین ماکسول و همسرش سارا کلن هستند
عکس یک دادخواست
تصویر:
داخل هواپیمای اپشتاین

غرامت

بابی استرنهایم، وکیل ماکسول، در طی سخنان ابتدایی دفاع، گفت که جین یک “حرفه ای در این بازی” بود و انگیزه داشت که ماکسول را در درخواست خود برای پرداخت غرامت برای قربانیان اپستین مشارکت دهد.

جین به دادگاه گفت که 5 میلیون دلار از صندوق دریافت کرده است.

جین پس از مکثی طولانی و اشک آلود گفت: «کاش از اول هرگز آن پول را دریافت نمی کردم. “امیدوارم که به همه چیز پایان داده شود و بتوانم به زندگی خود ادامه دهم.”

عکس یک دادخواست
تصویر:
رانچو زورو در نیومکزیکو

حفاظت

در طول هفته، تیم دفاعی ادعا کرد که ماکسول “به عنوان قربانی اپشتین متهم شده است.”

خانم استرنهایم در بیانیه مقدماتی خود گفت: از زمانی که حوا متهم شد که آدم را با سیب وسوسه کرده است، زنان به خاطر کارهایی که مردان انجام داده اند سرزنش شده اند.

او گفت که ماکسول “چیزی شبیه جفری اپستین نیست” و افزود که او “مثل فیل در اتاق است”.

برداشت از هنرمند توسط گیسلین ماکسول و وکیلش بابی استرنهایم در دادگاه
تصویر:
هنرمند امپرسیونیست گیسلین ماکسول و وکیلش بابی استرنهایم در دادگاه

تیم دفاعی ماکسول همچنین سعی کردند شهادت جین را سوراخ کنند و به اعتبار او حمله کنند و از این سوال بپرسند که چرا او بیش از 20 سال برای گزارش خشونت ادعایی منتظر بوده است.

لورا منینگر، وکیل مدافع نیز پرسید که چرا جین دو وکیل آسیب شخصی را به اولین جلسه خود با FBI آورد.

خانم منینگر جین را با اسناد اف‌بی‌آی مربوط به سال‌های 2019 و 2020 مواجه کرد و گفت که او به دولت گفته بود که حافظه‌اش مبهم است که آیا مکسول در زمان آزار و اذیت اپستین حضور داشته است یا خیر.

اسناد دیگر می‌گویند که او گفت که در طول بازدید از مزرعه اپستین در نیومکزیکو هیچ سوء استفاده‌ای صورت نگرفته است – اظهاراتی که با شهادت او در مورد ملاقات‌های ادعایی با او در آنجا تناقض دارد.

جین تغییر داستان خود را رد کرد، در عوض صحت اسناد را به چالش کشید و گفت اظهارات او هرگز ثبت نشده است.

روند ادامه دارد

برنامه ویژه ای را تماشا کنید که منعکس کننده آنچه در این فرآیند اتفاق افتاده است
تصویر:
برنامه ویژه ای را تماشا کنید که منعکس کننده آنچه در این فرآیند اتفاق افتاده است

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmakameralı su tesisatçısıTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmabuy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma Mobil Ödeme BozumEvde paketleme viagra