مراحل تزریق ژل صورت

Category: دسته‌بندی نشده No comments

زمان با ایجاد تغییرات سلولی و آناتومیکی و در نتیجه از بین رفتن حجم بافت نرم باعث پیری صورت می شود. با پیشرفت فن آوری های جدید ، پزشک این فرصت را دارد که با استفاده از پرکننده های پوستی ، این تغییرات را برطرف کند. پرکننده های پوستی اسید هیالورونیک (HA) محبوب ترین و غیر دائمی تزریقی هستند که امروزه برای اصلاح نقص بافت نرم صورت در اختیار پزشکان است. این ماده به دلیل توانایی عظیم آن در اتصال آب و سهولت در کاشت ، گزینه ای مؤثر ، غیر تهاجمی و غیر جراحی برای اصلاح نقص کانتور صورت می باشد. پرکننده های پوستی HA بی خطر و موثر هستند. نسل بومر کودک و میل آنها به بازگشت ساعت به هنگام لذت بردن از یک سبک زندگی فعال ، باعث محبوبیت این پرکننده ها شده است. در ایالات متحده ، در حال حاضر هشت پرکننده پوستی HA که برای تجاری سازی توسط سازمان غذا و داروی (FDA) تأیید شده اند ، وجود دارد. این مقاله به بررسی خصوصیات ذاتی پرکننده های HA تأیید شده با FDA می پردازد و بینشی در مورد محصولات بعدی HA و استفاده از آنها برای مدیریت چهره پیری ارائه می دهد.

واژه‌های کلیدی: اسید هیالورونیک ، صورت پیری ، پرکننده پوستی ، چین و چروک ، رستیلان ، پرلان ، جوودرم
قابل اعتماد و متخصص:
مقدمه
پدیده پیری با تحریک مجموعه ای از تغییرات حجمی پیچیده میکروسکوپی و ماکروسکوپی بر چهره انسان تأثیر می گذارد. این تغییرات با جذب ساختار عمیق سه بعدی ، گرانش ، توزیع مجدد چربی زیر جلدی ، عادات بد و عوامل محیطی تشدید می شوند. نظر از جذابیت ، صرف نظر از نژاد ، ملیت یا سن ، بسیار جالب توجه است. مفاهیم زیبایی شناختی زیبایی ، به منظور ایجاد هارمونی و ایجاد چهره ای جذاب ، نیاز به منحنی ها ، کانتورها ، ابعاد و نسبت های خاص دارند.

در گذشته ، تکنیک های جراحی در زمینه جوان سازی صورت حاکم بوده اند (د مایو 2004). اهمیت ترمیم حجم اکنون شناخته شده است و در بسیاری موارد بر بلند کردن دو بعدی به دست آمده در هنگام استفاده از پوست سر برتری داشته است. در بعضی موارد روشهای جراحی حتی ممکن است از دست رفتن ظاهری حجم را تشدید کند (کوچک 2000). پرکننده های پوستی به چیزی که روش دیگری قادر به انجام آن نیست ، دست می یابند: آنها حجم را تأمین می کنند. تقویت حجم بافت از طریق روشهای غیر تهاجمی با استفاده از پرکننده های تخریب پذیر تجزیه پذیر بافت نرم می تواند با پر کردن چین های لب و بهبود خطوط و چین و چروک های ظریف ، ظاهر جوانی را به صورت پیری بازگرداند و در عین حال برای همه بیماران نر و ماده در کلیه گروه های قومی ایمن و مؤثر باشد.

پرکننده های پوستی از زمان معرفی پرکننده های پوستی مبتنی بر کلاژن گاوی در دهه 1980 ، تقاضای حیرت انگیزی را در بازار آمریکا تجربه کرده اند. معرفی Restylane® ، یک پرکننده پایه هیالورونیک اسید (HA) در پایان سال 2003 ، استفاده از پرکننده های پلیمری را 700 درصد افزایش داده است (Matarasso و همکاران 2006). امروزه ، طبق گزارش انجمن جراحان پلاستیک زیبایی در 24 فوریه 2006 ، پرکننده های پوستی مبتنی بر HA سریعترین روش زیبایی غیر تهاجمی در ایالات متحده هستند (Wise and Greco 2006). در حالی که لیست پرکننده های تزریقی با استفاده از ترکیبات مختلف نوآورانه همچنان در حال گسترش است ، پرکننده های HA هنوز هم محبوب ترین عامل پرکننده پوستی برای مدیریت پیری صورت هستند (لوپو 2006). پرکننده های حامل حیوانی غیر حیوانی متقاطع بیش از 18 سال در ایالات متحده و حتی طولانی تر در کشورهای مختلف جهان در دسترس هستند. این ترکیبات زیست سازگار هستند (Fernandez-Cossio و Castaño-Oreja 2006) و ظرفیت نگهداری آب را تا 1000 برابر حجم خود دارند (Johl and Burgett 2006). تزریق ژل صورت

به طور کلی ، پیشرفت های اخیر در تکنیک های تزریق و درک بهتر پیر شدن صورت می تواند در هنگام استفاده از پرکننده های پوستی هیالورونان متقابل مرتبط برای ترمیم صورت ، نتایج برتر را به انژکتورها ارائه دهد. در این مقاله به استفاده از پرکننده های پوستی HA که در ایالات متحده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا در مدیریت صورت سالخورده تصویب شده است ، می پردازیم.

قابل اعتماد و متخصص:
تاریخچه مختصری از HA
اولین بار توسط دو دانشمند آمریکایی در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک کشف شد: کارل مایر که پدر شیمی گلیکوزامینوگلیکان و دستیار وی جان پالمر (سیمونی و همکاران 2002) به حساب می آید. در سال 1934 آنها توانستند این ماده را از طعم زجاجیه گاو جدا کنند و بعداً آن را بهمراه ترکیبی از قند ادراری موجود در این ماده ، “هیالوس” نامگذاری کردند. اصطلاح hyalos از واژه یونانی به معنی شیشه گرفته شده است ، که ظاهر شفاف و شیشه ای آن را به طور دقیق توصیف می کند.

HA بعداً برای نخستین بار توسط Endre Balazs بصورت تجاری مورد استفاده قرار گرفت که برای ثبت اختراع از این ماده به عنوان جایگزین سفیده تخم مرغ در محصولات نانوایی استفاده کرد (Balazs and Denlinger 1989). در طول 50 سال آینده ، وی به عنوان متخصص HA و بیشترین كشفیات مربوط به این اسید به وی نسبت داده شد. در طی دو دهه گذشته ، HA به طور گسترده در جراحی چشم ، ترمیم زخم و برای درمان مفاصل مفاصل از طریق i مورد استفاده قرار گرفته است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>