مد Sex And The City: And Just Like That ... طراحان صحنه و لباس برای سبک سازی سارا جسیکا پارکر دوباره برای سریال Revival | Ents & Arts News

[ad_1] قبل از اینکه اینفلوئنسرهای اینستاگرام و تبلیغات هدفمند رسانه‌های اجتماعی بر هر حرکت ما غ

توسط AKHBARESHOMAAA در 18 آذر 1400
[ad_1]

قبل از اینکه اینفلوئنسرهای اینستاگرام و تبلیغات هدفمند رسانه‌های اجتماعی بر هر حرکت ما غلبه کنند، کری بردشاو و آنچه ممکن است حسادت‌انگیزترین کمد لباس تلویزیون باشد * وجود داشت.

جنسیت و شهر همه چیز در مورد چهار زن بود که به درجات مختلف نشان دادند که خوشبختی به معنای یافتن شوهر و پایان دادن به یک رامکام نیست (اگرچه موارد زیادی وجود داشت). نه، خوشبختی برای دوستان خوب، رابطه جنسی خوب و شایعات خوب - و از همه مهمتر، لباس های خوب نیز بود.

البته، برای طرفداران فیلم اصلی، که از سال 1998 تا 2004 پخش شد و پس از آن دو فیلم در سال‌های 2008 و 2010 پخش شد، مد فرار بخش بزرگی از سرگرمی بود. کری برادشاو (با بازی سارا جسیکا پارکر) می تواند از همه چیز دور شود - ترکیب شورت اسپرت با کفش پاشنه دار، کراوات مردانه با لباس های مد روز و حتی کمربند، به طرز عجیبی با کمر برهنه اش - تبلیغ ایده آل برای بیشتر بیشتر است.

سینتیا نیکسون، سارا جسیکا پارکر و کریستین دیویس در فیلم And Just Like That.  عکس: Sky UK / Warner Bros / HBO
تصویر: ستاره های Sex and the City سینتیا نیکسون، پارکر و کریستین دیویس دوباره در And Just Like That ... عکس ها: Sky UK / Warner Bros / HBO
سارا جسیکا پارکر در نقش کری در فیلم And Just Like That، دنباله فیلم Sex And The City است.  عکس: Sky UK / Warner Bros / HBO

البته میراندا (سینتیا نیکسون)، شارلوت (کریستین دیویس) و سامانتا (کیم کاترال) نیز خوب لباس پوشیده بودند، اما این کری بود که به یک نماد مد رسید - الهام بخش همه ما برای رسیدن به پارچه توری و سپس احساس می کنیم. غمگین است زیرا به لطف این وام های راه اندازی نتوانستیم این کار را انجام دهیم.

زمانی که Sex And The City در سال 1998 عرضه شد، کفش‌های پاشنه‌دار قدرتمند در نظر گرفته می‌شدند. اما در دهه‌های آینده، با تغییر نگرش عمومی نسبت به مد و فمینیسم، چگونه کت‌واک‌های نمایش به مخاطبان جوان‌تر خواهد رسید؟

زنان از Sex And The City بازگشته اند (خوب، اکثر آنها - سامانتا اکنون در لندن زندگی می کند زیرا کاتال نمی خواست شرکت کند) و همینطور...، سریال کمدی آسمان، به عنوان فصل جدیدی از تاریخ خود اعلام شد. با افزایش انتظارات برای سریال، بیش از 10 سال پس از آخرین باری که ما آنها را دیدیم، نمی‌توانم از خود فکر کنم... آیا طرفداران کری مشتاق نیستند در مورد آن باخبر شوند؟ حرفه میراندا؟ زندگی شارلوت به عنوان والدین؟

شاید، اما در واقع همه چیز در مورد سبک است. تمام عکس‌ها که به‌طور مخفیانه زمانی که زنان در حال تیراندازی در فضای باز مشاهده شدند، گرفته شده‌اند، بلافاصله راه خود را در فضای مجازی پیدا کردند و حساب اینستاگرام که صرفاً به لباس‌ها اختصاص داده شده بود، قبل از پخش سریال حدود 113000 فالوور داشت.

اطلاعات بیشتر در مورد سارا جسیکا پارکر

با مد دهه 90 که اکنون مد شده است، اکنون زمان مناسبی برای بازگشت است. اما آیا و درست مثل آن ... کمد لباس ما را دوباره تعریف می کند؟

پاتریشیا فیلد، طراح لباس معروف Sex And The City، در احیای این فیلم شرکت نکرد - جیمی چوس بزرگ را به عهده گرفت تا مالکان مولی راجرز و دنی سانتیاگو را به دست بگیرد.

سانتیاگو به اسکای نیوز گفت: "مد برای این دختران و بینندگانی که می توانستند ببینند بسیار مهم بود." "این یکی دیگر از شخصیت‌های نمایش است، واقعاً مد است، دخترها چه می‌پوشند. مردم همیشه کنجکاو هستند که ببینند ... کری چگونه از در بیرون می‌آید؟"

راجرز و سانتیاگو هر دو سابقه نمایش دارند. راجرز با فیلد در رابطه با جنسیت و شهر و فیلم‌ها کار کرد، در حالی که سانتیاگو نیز روی فیلم‌ها کار کرد. بنابراین آنها فشار زیادی را احساس نکردند تا میراث مد را بر عهده بگیرند و بگویند فیلد به آنها برکت داده است.

پشت صحنه کمد لباس و درست مثل آن.  عکس: مولی راجرز
تصویر: پشت صحنه فیلم And Just Like That ... کمد لباس. عکس ها: مولی راجرز
از گوچی تا جیمی چو: کفش های موجود برای ستاره ها و درست مثل آن.  عکس: مولی راجرز
تصویر: از گوچی تا جیمی چو: کفش های در دسترس ستاره ها

با توجه به اینکه تقریباً می توانید روی انگشتان خود بشمارید که چند زن رده بالای بالای 40 یا 50 سال در سینما، تلویزیون یا مد به کار خود ادامه می دهند، سؤالی که از راجرز و سانتیاگو بیشتر از همه پرسیده می شود این است که سبک شخصیت ها چگونه توسعه یافته است. آنها پیر بودند

Ageism موضوعی است که پارکر قبلاً به آن پرداخته است و جلد دسامبر ووگ آمریکایی را برای تبلیغ سری جدید تزئین کرده است: «آنقدر زن ستیز در پاسخ به ما وجود دارد که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. در مورد A. Man. راجرز و سانتیاگو نیز هر گونه پیشنهادی مبنی بر اینکه سن کوچکترین تفاوتی دارد را رد می کنند.

سانتیاگو می‌گوید: «دختران سبک‌های بسیار متفاوتی دارند و به این سبک معروف هستند. او و سارا جسیکا همیشه بسیار خلاق بوده اند. او هوی و هوس های زیادی در شخصیت خود دارد، هوس های زیادی در نحوه مونتاژ لباس هایش. او به استایل خود و چیزهایی که می پوشد بسیار مطمئن است، بنابراین می تواند یک روز با لباس شب و روز دیگر با شلوار جین یا تاپ ... با یک جفت پاشنه بلند زیبا باشد و این بخشی از آن است. این بخشی از چیزی است که او همیشه بوده است.

«همه پیرتر می‌شوند و، البته، شاید برخی از سبک‌های شما تغییر کند و چیزهایی وجود دارد که بیشتر از 20 سال پیش به آن علاقه دارید. ولی [Carrie] او هنوز هم همان کسی است که هست، او هنوز دوست دارد مد را آزمایش کند... بنابراین سن و سال مهم نیست، بلکه مهم این است که به خودتان وفادار بمانید."

راجرز اضافه کرد: «فکر نمی‌کنم مجبور باشید برای چیزی در زندگی‌تان شماره تعیین کنید، لازم نیست محدودیت‌ها و قوانینی داشته باشید و از آن لذت ببرید».

و درست مثل آن ... به آسمان می آید
تصویر: استایلیست های The And Just Like That می گویند که سبک زنانه Sex And The City به شخصیت های آنها وفادار است. عکس ها: Sky UK / Warner Bros / HBO
کریستین دیویس در نقش شارلوت در فیلم و درست مثل آن "فصل جدید" جنسیت و شهر  عکس: Sky UK / Warner Bros / HBO

پرونده رقت انگیز مد، وقتی صحبت از تاثیر آن بر محیط زیست در حال حاضر به میان می آید، یکی دیگر از مسائلی بود که باید برای راه اندازی مجدد در سال 2021 حل می شد. به گفته طراحان لباس، Sex And The City همیشه چیزی فراتر از مد سریع بوده است.

راجرز می گوید: «دنیای مد به طور کلی می تواند مطمئناً کارهای بیشتری انجام دهد. "من فکر می کنم که بازیافت و بازیافت، برداشت و استفاده مجدد از قطعات واقعا کمک می کند و مصرف شما را کاهش می دهد. من فکر می کنم شما این را در نمایش منعکس خواهید کرد.

سانتیاگو می گوید: «این کاری است که برند همیشه انجام داده است. «به‌ویژه، آهنگ‌های بازسازی‌شده و قدیمی او همیشه چیزی بوده که کری دوست داشت، و ما همچنان به همین کار ادامه می‌دهیم. این کاری است که ما همیشه انجام داده ایم و به آن اعتقاد داشته ایم."

یکی از بهترین چیزها در مورد احیا دسترسی به مجموعه آرشیوی پارکر از سریال ها و فیلم های اصلی بود - هر دو می گویند در قسمت ها شگفتی های نوستالژیکی وجود خواهد داشت.

سانتیاگو می گوید که پارکر "چشم خوبی دارد." "و او همه چیز را امتحان خواهد کرد."

او در مورد کمد لباس ستاره Sex And The City می گوید: «ما خیلی خوشحال بودیم که سارا جسیکا بسیاری از آهنگ ها را بایگانی کرد. او ما را باز کرد تا بتوانیم هر چه می‌خواهیم بکشیم. ما خیلی هیجان زده بودیم که حفاری کنیم و ببینیم چه چیزی آنجا هست و چه چیزهایی می توانیم استفاده کنیم، و چیزها را در مکان های بسیار مشخصی قرار دادیم. [in the new series].

"چیزهای کوچک ویژه ای وجود دارد که مردم سال هاست آنها را دوست داشته اند، و اینکه ما هنوز موفق به داشتن این آهنگ ها شده ایم، فکر می کنم مردم را برای دیدن دوباره آن هیجان زده می کند. آنها مانند دوستان قدیمی هستند."

* گفتم تلویزیون. از جمله یک فیلم، کمد لباس چر که توسط کامپیوتر برنامه ریزی شده است، می تواند به سادگی او را دور بزند. متاسفم کری

و همینطور ... از 9 دسامبر در Sky Comedy و NOW پخش شده است


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن