مار داشته باشید ، سفر خواهد کرد – آموزش گریزی برای انسان و سگ مهره مار

دوباره فصل شلوغی است و سگ ها سگ هستند ، باید بررسی کنند که چه چیزی در میان چمن می گذرد یا در مخفیگاه پنهان شده است – فقط برای این که نیازی به دردشان بخورد.

اما آمدن به نجات ، کودی ویل ، 24 ساله ، صاحب یک مهره مار تجارت منحصر به فرد با نام Will’s Skillz Rattlesnake Aversion Training.

ویل واقع در دیویس اما مایل به سفر به هر کجا مار وجود دارد ، ویل آموزش سریع و مؤثری را ارائه می دهد که نه تنها از سگ شما بلکه شما نیز محافظت خواهد کرد.

بی احتیاط به مارها

ویل گفت روش آموزش منحصر به فرد او از نوك خفیفی از شوك درمانی استفاده می كند كه به سگ ها می آموزد تا با استفاده از چهار مرحله در حدود 45 دقیقه از مارها دور شوند. مهره مار

او با اتصال یقه شوک مخصوص به سگ ، او ابتدا سگ را در معرض کوچک کینه ای خفه شده ای که برای این مناسبت آورده است قرار می دهد.

ویلی گفت: “هنگامی که این مسئله را پیدا کردند ، به بررسی آن می روند و بینی خود را در آن دفن می کنند.” “این وقتی شروع می کنم که یقه را روشن می کنم. در ابتدا سطح پایین است مهره مار و من آن را تغییر می دهم تا رسیدن به “نقطه شیرین” که در آن شوک به اندازه کافی زیاد است تا آنها را متقاعد کنم که مار مضر است. سرانجام آنها به جایی می رسند که شروع به عقب نشینی از آن می کنند. ”

هنگامی که سگ به طور مداوم از مار زنده اجتناب می کند ، ویل به مرحله دوم می رود که آموزش سگ به بوی مار است. به همین دلیل او از پوسته پوسته شده مار استفاده می کند. وی گفت: “من آن را در چمن ها و زیر صخره ها پنهان می کنم تا سگ آن را خراب کند. اگر سگ خیلی نزدیک شود ، یقه شوک می شود. ”

مرحله سوم این است که سگ از مار جلوگیری کند زیرا آن را می شنود. مهره مار او ضبط می کند از تند و زننده تکان دادن دم خود. وی گفت: “من و من هر دو برای تقویت نیاز به انجام سگ به عقب برگشته ایم.”

وی گفت: “مرحله چهارم آزمایش بیشتر است.” وی گفت: “من مار بزرگسالی را بیرون می آورم ، آن را در فضای باز قرار می دهم و آن را نیز مخفی می کنم. اگر سگ به طور مداوم از آن اجتناب کند ، مهره مار می دانیم که این درس را پایین آورده اند. ”

ویل گفت که او در خانه افراد یا برای گروه های کوچک مانند کلوپ های سگ یا همسایگان که می خواهند درس گروهی برگزار کنند ، درس می دهد. وی همچنین کلینیک هایی را انجام می دهد که معمولاً در مطب یا دامپزشکی انجام می شود.

قیمت گذاری مقرون به صرفه است و دروس خصوصی فقط 100 دلار برای اولین سگ و 80 دلار برای هر مورد اضافی هزینه می کنند. 80 کلینیک برای هر سگ 80 دلار است. پیگیری های خصوصی 50 دلار برای اولین سگ و 30 دلار اضافی است. و پیگیری های کلینیک 30 دلار است.

در ضمن ، طبق یک کلینیک دامپزشکی محلی ، هزینه واکسیناسیون سگ در مقابل نیش مار حدود 65 دلار است و باید سالانه تمدید شود. و در حالی که واکسن ها می توانند سم را کاهش دهند مهره مار ، اغلب ممکن است نیاز به درمان اضافی باشد. حتی بیشتر از آن نیز گرانتر از درمان سگی که گاز گرفته است اما واکسینه نشده است. در این حالت ، ویل تخمین می زند که به راحتی می تواند تا 1000 دلار بین ضد سم و مراقبت توسط یک دامپزشک هزینه کند.

شرکای تجاری

ویل گفت که او چهار سال پیش به یک کار غیرمعمول از بی اعتنایی تند و زننده رسید. مردی که مارها را تقریباً به اندازه سگ دوست دارد ، او را “شرکای تجاری” خود می داند.

تنها مار سمی در کالیفرنیا ، ویل توصیف مارپیچهای شمالی اقیانوس آرام و همچنین تغذیه ، مراقبت و خوشبختی را نشان می دهد.

یکی از آنها “دیابلا” نامیده می شود ، یک زن بالغ سه پا که به عنوان “مار تند و زننده با نگرش فراوان” توصیف شده است. به گفته وی ، “اگر گربه مشهور” گربه وحشی “مار بود ، این او بود.”

یکی دیگر از Xeva است ، یک زن بالغ 3.5 فوت که او از زمان شروع کارش بوده است. او تماس با او را آسان و با بسیاری مهره مار از شخصیت ها و مطابقت با ظاهر خوب ، او مار مورد علاقه او برای آموزش است.

یک سوم ، کرکی است ، یک مرد بالغ 4.5 فوت که به گفته وی ترجیح می دهد ساکت بماند ، مخفی شود یا به هیچ وجه از تیز خوردن دور شود. ویلی گفت: مهره مار “من صادقانه نمی دانم که آیا او می داند که او یک تندخو است.” اما وی گفت كه چنین رفتاری معمولاً برای بسیاری از تندخوها مناسب است ، به همین دلیل است كه سگ ها برای تشخیص آنها باید از تمام حواس خود استفاده كنند.

ویل همچنین برای یافتن و حذف مارها از اموال افراد ، بازرسی از املاک مهره مار را انجام می دهد. وی گفت: مارها برای آزادسازی به گروه ماهی و حیوانات وحشی کالیفرنیا داده می شوند. وی گفت: “آنها برای محیط زیست خوب هستند.”

وی در پاسخ به این سؤال که شماره شماره 1 او که همیشه از او پرسیده می شود ، مهره مار گفت: اینگونه است که چگونه پوزه ها را روی تخته های مارپیچ قرار می دهد. وی با خنده گفت: “با احتیاط” ، وی قادر است این کار را انجام دهد زیرا یک جفت مخصوص دستکش برای محافظت در دست دارد.

فصل مار

با هوای گرمتر ، مارها خارج شده اند و دامپزشکان در حال حاضر سگ هایی را که گزش شده اند ، معالجه می کنند. کلینیک اورژانس Mother Lode Pet گفت: تنها دو روز تنها آنها هفت سگ را به دلیل نیش مار معالجه کردند.

ویل گفت: فصل مار بسته به شرایط آب و هوایی به طور کلی مهره مار از مارس تا اکتبر انجام می شود. وی گفت: “وقتی هوا از 80 تا 85 درجه باشد ، بیشترین فعالیت را دارند و معمولاً در مناطق چمن زنی ، بین سنگ ها ، سنگ های سقوط شده و مناطق جنگلی یافت می شوند.

وی گفت که معمولاً تندخوها تهاجمی نیستند و معمولاً مهره مار مردم و سگ ها کمی دچار درد می شوند زیرا باعث وحشت می شوند یا احساس خطر می کنند. او توصیه کرد فقط به آن فضا بدهید و آن را تنها بگذارید.

ردیاب مار

خواهد گفت