لین-مانوئل میراندا روی تیک، تیک ... BOOM!، نزدیک شدن به کار با همدلی و "زندگی واقعی" | Ents & Arts News

[ad_1] همیلتون در ارتفاعات. Vivo. آن را روشن کنید. Encanto. سبک آزاد عشق عالی. موانا موا

توسط AKHBARESHOMAAA در 4 دی 1400
[ad_1]

همیلتون در ارتفاعات. Vivo. آن را روشن کنید. Encanto. سبک آزاد عشق عالی. موانا مواد تیره آن. تیک، تیک... بوم!

این فقط تعداد انگشت شماری از کار است که کمک کرد لین-مانوئل میراندا در چند سال اخیر به یک نام مشهور تبدیل شده و آن را به یک ستاره تبدیل کرده است.

و این آخرین پروژه او بود که او را به زندگی در سراسر جهان بازگرداند و به او اجازه داد اثری از پیروان فرقه بگذارد.

اندرو گارفیلد و رابین دو ژسوس.  عکس: Macall Polay / Netflix
تصویر: گارفیلد و رابین د ژسوس در تیک، تیک ... بوم!. عکس: Macall Polay / Netflix

تیک، تیک... بوم! آخرین پروژه او است که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است

آخرین فیلم (و اولین کارگردانی) او اقتباسی از تیک موزیکال نیمه اتوبیوگرافیک نمادین، تیک ... BOOM! توسط جاناتان لارسون فقید، به دلیل دریافت نامزدی گلدن گلوب و جوایز انتخاب منتقدان - تکمیل دو سال طلایی برای فیلم خلاق، مورد ستایش قرار گرفته است.

داستان به دنبال لارسون است که به خاطر نوشتن موزیکال تاثیرگذار رانت شناخته می شود و سعی می کند آخرین اثر خود را در میان طرد شدن، موانع مالی و قلبی شکسته روی صحنه بیاورد.

در این فیلم اندرو گارفیلد در نقش اصلی با حمایت ونسا هاجنز، رابین دی ژسوس و الکساندرا شیپ بازی می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد لین مانوئل میراندا

لارسون در سال 1996 درگذشت، صبحی که رانت مجبور شد درهای خود را در برادوی باز کند - به این معنی که او هرگز نتوانست کار خود را روی بزرگترین صحنه ببیند.

میراندا در گفتگو با زوم از ایالات متحده، به اسکای نیوز توضیح داد که چگونه توانسته است به این اثر بسیار دوست داشتنی اصالت بیاورد.

«آنچه پس از معرفی خودم به تیک، تیک... BOOM! در سال 2014، افراد زیادی بودند که جاناتان را دوست داشتند و می‌شناختند و هنوز در اطراف بودند، و ما واقعاً به آن به عنوان یک منبع متکی بودیم.

"من با دوست دخترش مصاحبه کردم، با بهترین دوستش، با خانواده اش مصاحبه کردم، با کلی از همکاران و همکارانم مصاحبه کردم که داستان هایی درباره جاناتان الهام بخش و جاناتان سردرد و سپس ناامید یا بی حوصله به من گفتند.

"همه این چیزهای خاص، ما سعی کردیم تا حد امکان روی پرده نمایش دهیم و چیزی که من با فیلم به آن افتخار می کنم این است که افرادی که جاناتان را می شناختند و دوست داشتند، از خواهرش جولی، که با ما تهیه کننده است و او. هر روز سر صحنه با ما بود تا ... هم اتاقی هایش از دانشگاه و بازیگری که با او کار می کرد، که گفت: "احساس می کردم او را برای دو ساعتی که فیلم شما پخش شد، آوردم."

- این چیزی است که من بیشتر به آن افتخار می کنم.

اندرو گارفیلد و میراندا در محل در نیویورک.  عکس: Macall Polay / Netflix
تصویر: گارفیلد و میراندا در محل در نیویورک. عکس: Macall Polay / Netflix

میراندا متواضع و متواضع است - و نمی داند که چرا کار او اینقدر مورد تحسین قرار می گیرد

با صحبت کردن با او، مشخص شد که او با وجود تمام موفقیت هایش در چند سال گذشته، بسیار متواضع است.

وقتی از او پرسیده شد که چرا فکر می کند کارش اینقدر مورد تحسین قرار گرفته است، میراندا پاسخ داد: "نمی دانم."

«می‌دانم که سعی کردم انجام دهم، در هر قطعه‌ای که می‌نویسم، سعی می‌کنم تا جایی که ممکن است شخصی را در کار به ارمغان بیاورم.

«راه دیگری برای نوشتن نمی‌دانم جز اینکه خودم را جای قهرمان بگذارم و بفهمم آنها چه می‌خواهند بگویند. این بسیار ساده است - و بسیار پیچیده است،

«شما به تحقیق و همدلی زیادی نیاز دارید. این دو ابزار عالی هستند - شما ابزار کمی برای استفاده در جنگ دارید.

"همین است. این تحقیق و همدلی است، و این چیزی است که من سعی می کنم در همه چیز قرار دهم، چه جاناتان لارسون یا الکساندر همیلتون، یا، می دانید، تیم تشویق کننده در Bring It On.

"این تنها کاری است که می توانید انجام دهید و امیدواریم که حقیقت کافی را در آنجا پیدا کنید تا با شخص دیگری طنین انداز شوید."

میراندا نویسنده فیلم جدید Disney Encanto است.  عکس: دیزنی
تصویر: میراندا نویسنده فیلم جدید Disney Encanto است. عکس: دیزنی

درمان کمک می کند تا تیک تاک ساعت ساکت تر شود

میراندا همچنین اعتراف می‌کند که «زندگی واقعی» به او در نوشتن آثارش کمک کرده است و می‌گوید که همیلتون (یک موزیکال ژانرشکنی، رکوردشکن و برنده جوایز درباره پدران بنیان‌گذار ایالات متحده) در زمان استراحت نزد او آمد.

«فکر نمی‌کنم تصادفی باشد که بسیاری از شخصیت‌های کار من صدای تیک تاک ساعت را می‌شنوند که بسیار بلند است.

«من هم از این تیک تیک آگاهم، اما با درمان زیاد یاد گرفتم که آن را رد کنم.

"من کارهای زیادی انجام دادم و می دانم که بهترین ایده ای که تا به حال در زندگی ام داشته ام زمانی اتفاق افتاد که در تعطیلات بودم، زمانی که ران چرنو را بردم. [Alexander Hamilton] بیوگرافی در یک بانوج در مکزیک - بنابراین من اهمیت داشتن یک زندگی واقعی را درک می کنم.

لین-مانوئل میراندا نقش شخصیت اصلی موزیکال همیلتون را ایفا کرد که خود او نیز آن را نوشت.  عکس: Lynn-Manuel Miranda and Nevis Productions
تصویر: میراندا نقش شخصیت اصلی موزیکال همیلتون را بازی کرد که خود او نیز آن را نوشت. عکس: Lynn-Manuel Miranda and Nevis Productions

در حالی که میراندا تأثیر او را کم رنگ می کند، همکارانش این را می گویند

الکساندرا کشتی از چوب ساج، چوب ساج ... بوم! بدون اینکه بخواهد به اسکای نیوز گفت که از شانس همکاری با میراندا در این پروژه لذت می برد.

وقتی گفتند لین-مانوئل میراندا کارگردانی آن را بر عهده دارد، با خودم گفتم: «چه کار کنم؟ آیا باید صورتم را قطع کنم، باید انگشتم را به آنها بفرستم؟ بعد برو گوششان را بده، چه می خواهند؟ این چه خواهد بود؟ من آن را انجام خواهم داد."

بازیگر کشتی مردان ایکس که در این فیلم نقش شریک زندگی طولانی لارسون سوزان را بازی می کند، افزود: بسیار بامزه و بسیار مهربان ... او متواضع و مهربان است.

و او علاقه مند است، و من فکر می کنم که کار کردن با او آنقدر زیبا است، که او علاقه مند است که من چه چیزی را به میز بیاورم و چگونه می توانیم روی آن با هم کار کنیم."

اندرو گارفیلد و کشتی الکساندرا.  عکس: Macall Polay / Netflix
تصویر: گارفیلد و الکساندرا کشتی در تیک، تیک ... BOOM! عکس: Macall Polay / Netflix

روزا دیاز از بروکلین ناین ناین، استفانی بئاتریس، که امسال با میراندا در In The Heights و Encanto کار می کند، نیز با او صحبت کرد. گفتن اسکای نیوز از مجموعه بازی West End 2:22 A Ghost Story: "من او را دوست دارم. او شگفت انگیز است.

"من او را از زمانی که هر دوی ما هنرمندان جوان و فقیری در نیویورک بودیم می شناسم. او مرد شگفت انگیز، دوست، همکار، هنرمند است، من عاشق کارش هستم و فکر می کنم او مرد شگفت انگیزی است."

استفانی بئاتریس (راست) در In The Heights.  عکس: Macall Polay / Warner Bros.
تصویر: استفانی بئاتریس (راست) در In The Heights. عکس: Macall Polay / Warner Bros.

در اوایل سال جاری، آنتونی راموس (همیلتون، در ارتفاعات، خیابان چامپ 21) صدای خود را به عشق لین اضافه کرد و به اسکای نیوز گفت: "لین یک نابغه است. من همیشه هر بار که دور او هستم و چیزی می نوشم عصبی هستم.

من از او چیزی یاد می‌گیرم، و او تنها یکی از درخشان‌ترین افرادی است که روی زمین قدم گذاشته است.»

لین-مانوئل میراندا با آنتونی راموس در مجموعه فیلم In The Heights.  عکس: Macall Polay / Warner Bros.
تصویر: میراندا با آنتونی راموس در صحنه فیلمبرداری In The Heights. عکس: Macall Polay / Warner Bros.

لوید وبر، سوندهایم، منکن، شوارتز - به نظر می رسد که میراندا نام بعدی است که به لیست نویسندگان ارجمند تئاترهای موسیقی اضافه می شود، که آثارشان برای دهه ها زنده است.

تیک، تیک... بوم! اکنون در نتفلیکس در دسترس است، همیلتون و انکانتو از دیزنی + پخش می شوند، و In The Heights در اسکای سینما و NOW پخش می شود.

Bring It On The Musical تا 22 ژانویه در ساوت بانک سنتر لندن به فروش می رسد و محصول West End همیلتون اکنون در تئاتر ویکتوریا پالاس است.

گاهشماری پروژه های لین-مانوئل میراندا

2003: In The Heights روی صحنه رفت (نویسنده، مجری)

2004: Creates Freestyle Love Supreme - کنسرت رپ بداهه

2012: برادوی در Bring It On The Musical (آهنگساز و شعر) پخش شد

2014: خیابان چامپ 21 (نویسنده)

2015: همیلتون اولین بار در برادوی (نویسنده، مجری)

2016: مری پاپینز بازگشت (نوازنده)

2016: موانا (آهنگساز و نویسنده)

2019: Star Wars: The Rise of Skywalker (آهنگساز)

2019: His Dark Materials (نوازنده)

2020: همیلتون در پلتفرم استریم دیزنی + شروع به کار کرد

2021: نسخه سینمایی In The Heights (آهنگساز، نویسنده، مجری)

2021: Vivo در نتفلیکس (هنرمند، نویسنده، تهیه کننده اجرایی)

2021: تیک، تیک ... بوم! منتشر شده در نتفلیکس (کارگردان)

2021: Disney's Encanto (آهنگساز، نویسنده)

2023: پری دریایی کوچک (آهنگساز، نویسنده)


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن