قیمت کولر گازی بندر گناوه

اگر کولر گازی گناوه فعلی شما بیش از هشت سال دارد ، وقت آن است که قیمت کولر گازی گناوه جدیدی داشته باشید. در طول عمر محصول ، مبلغی که در قبض های انرژی صرفه جویی می کنید بیش از حد هزینه واحد جدید است.
نکات خرید

موارد زیر معیارهای اساسی برای استفاده در کولر گازی بندر گناوه هنگام انتخاب سیستم جدید است:

BTUs: ظرفیت خنک کننده کولر گازی بندر گناوه در واحد حرارتی انگلیس در ساعت (Btu / hr) اندازه گیری می شود. برای یافتن بهترین BTU مورد نیاز برای خنک سازی اتاق ، متراژ فضا را در 10 ضرب کنید و سپس 4000 را اضافه کنید.
رتبه بندی Energy Star: رتبه بندی Energy Star آژانس حفاظت از محیط زیست نشان می دهد که یک دستگاه حداقل 10 درصد از حداقل استانداردهای فدرال کم مصرف است.
EER: EER کولر گازی اتاق یا نسبت بهره وری انرژی ، نسبت خروجی خنک کننده تقسیم بر مصرف برق واحد است. هرچه EER بالاتر باشد ، مدل کارآمدتر است.
فیلتر ضد میکروبی؟ اکثر تهویه های مطبوع اتاق دارای فیلترهای الکترواستاتیک قابل استفاده مجدد هستند که ممکن است با تریکلوزان درمان شوند. در صورت خرید واحد با فیلتر ضد میکروبی ، از خرده فروش بخواهید که آن را با فیلتر الکترواستاتیک تصفیه نشده جایگزین کند.

بررسی کنید آیا دفتر انرژی دولت یا خدمات محلی برای ترغیب به خرید واحدهای کم مصرف ، تخفیف و تجارت مدلهای قدیمی را ارائه می دهند. در پایان می توانید 75 دلار یا بیشتر در خرید خود صرفه جویی کنید.
داستانهای محبوب امروز
سفربهترین های جهان
مقصد در حال افزایش برای سال 2021
علوم پایه
چرا Moderna ممکن است در مسابقه واکسن دارای برتری باشد: تبرید
مجله
با ارزش ترین منبع آمریکای شمالی در معرض خطر است

اگر در آب و هوای بسیار مرطوب زندگی می کنید ، به دنبال مدل هایی از کولر گازی جنوب باشید که در از بین بردن رطوبت خوب هستند. در مورد میزان حذف آب سوال کنید (بر حسب پینت در ساعت).

در فروشگاه ، با استفاده از برچسب زرد “EnergyGuide” روی محصول ، مصرف انرژی و هزینه های استفاده از یک مدل را به مدل دیگر مقایسه کنید.

سیستم های مینی اسپلیت بدون داکت در حال افزایش محبوبیت هستند زیرا در یک یا چند منطقه خنک کننده موثر و کارآمد ارائه می دهند. آنها از آنجا که هر واحد داخلی به طور مستقل کار می کند و می تواند در دماهای مختلف تنظیم شود ، کنترل دما را بیشتر می کنند – به شما این امکان را می دهد که قسمت های خاصی از خانه خود را بدون خنک کردن کل فضا خنک کنید.

این خنک کننده منطقه ای به کاهش مصرف انرژی کمک می کند زیرا شما فقط قسمت هایی از خانه خود را خنک می کنید که در واقع مانند کولر گازی مرکزی از خنک کردن کل خانه استفاده می کنید.

برای دسترسی سریع به بخشهای این راهنمای خرید کولر گازی هندیجان ، روی پیوندهای زیر کلیک کنید:

اجزای مینی اسپلیت AC
مزایای اصلی
Zones: Single Zone در برابر Multi Zone
اندازه و قدرت
نصب و راه اندازی
بهره وری انرژی
انواع کمپرسور
حالت های اضافی
امکانات
هنوز س Quesالی دارید؟

اجزای مینی اسپلیت AC

سیستم های بدون کانال از 4 جز components تشکیل شده اند:

واحد تغلیظ: کندانسور در خارج از خانه یا ساختمان در حال خنک شدن قرار دارد. خرید کولر گازی از گناوه سیم پیچ کندانسور آن هوای خنک را از طریق خطوط مبرد که به واحد یا واحدهای داخل ساختمان متصل می شوند ، پمپ می کند.
خطوط مبرد: این خطوط مبرد شارژ شده ، واحد خارجی را به واحد یا واحدهای داخلی متصل می کنند. آنها لوله های کوچکی از مبرد خنک کننده هستند و مجموعه های خطی نامیده می شوند و واحدها را از طریق یک سوراخ کوچک در دیوار و یا در موارد نادر از طریق یک پنجره متصل می کنند.
واحد داخلی یا واحدهای داخلی: این موارد می توانند به صورت دیواری نصب شوند ، از سقف معلق شوند یا در سقف نصب شوند. هوای خنک از طریق واحد یا واحدهای داخلی به خانه شما منتقل می شود.
کنترل از راه دور یا مانیتور دیواری: این سیستم کل سیستم را کنترل می کند و به شما امکان تغییر دما ، حالت ها و سایر تنظیمات را می دهد.

مزایای اصلی

مینی انشعابات مزایای مشخصی نسبت به سایر سیستم های کولر گازی جنوب اتاق دارند:

ساکت: از آنجا که کمپرسور در بیرون قرار گرفته است ، تنها صدای داخلی فن از طریق دستگاه است که باعث می شود آنها نسبت به پنجره های برق یا از طریق دیواره AC بی صدا باشند.
خنک سازی منطقه (و در صورت وجود گرمایش): خنک کننده منطقه ای به شما امکان می دهد همزمان یک اتاق یا یک منطقه از خانه خود را خنک کنید. به عنوان مثال ، می توانید AC اتاق خواب خود را خاموش نگه دارید تا زمانی که به رختخواب بروید. در حالی که AC های مرکزی کل خانه شما را خنک می کنند ، از جمله مناطقی که به ندرت از آنها استفاده می کنید ، خنک کننده منطقه ای به شما امکان می دهد فقط مناطق خاصی از خانه خود را خنک کنید ، بنابراین مناطق خنک کننده انرژی را که در آنها نیستید هدر ندهید.
بدون مجاری: لازم نیست نگران پخش شدن کانال های کثیف آلرژن ها یا سایر ذرات در اطراف خانه خود باشید ، زیرا آنها از کانال مجاری استفاده نمی کنند. بعلاوه ، تقریباً همه سیستمهای داکت شده به دلیل نشتی ، ترک خوردگی یا قطع شدن ، درصد عملکرد و کارایی خود را از دست می دهند – بدون مجاری به معنای از دست دادن عملکرد نیست.
ویندوز مورد نیاز نیست: بسیاری از کولرهای گازی اتاق برای تهویه و نصب به پنجره ای نیاز دارند. قیمت کولر گازی در گناوه بر خلاف AC و پنجره های قابل حمل ، برای نصب مینی انشعابات به پنجره ای نیاز نیست.

1. به چه میزان نیرو نیاز دارید؟

هنگام خرید کولر گازی ، اولین مورد شما احتمالاً این است که دستگاه تا چه اندازه برای خنک کردن مناسب خانه شما باید قدرتمند باشد. ظرفیت تهویه مطبوع توسط BTU (واحد حرارتی انگلیس) و توان خروجی بر حسب کیلووات تعیین می شود. خرید واحد با اندازه مناسب بسیار مهم است زیرا کولرهای گازی بیش از حد بزرگ انرژی بیشتری را مصرف خواهند کرد ، در حالی که کولرهای کم حجم باعث خنک شدن کافی اتاق نمی شوند.

هنگام انتخاب تهویه مطبوع مناسب برای فضای خود ، موارد زیر اعمال می شود:

برای یک اتاق 10 متر مربع تا 20 متر مربع ، یک واحد 2.6 کیلوواتی باید اتاق را خنک کند.
برای یک اتاق 20 متر مربع تا 30 متر مربع ، یک واحد 3.5 کیلوواتی باید اتاق را خنک کند.
برای یک اتاق 30 متر مربع تا 45 متر مربع ، یک واحد 5-6 کیلوواتی باید اتاق را خنک کند. و
برای یک اتاق 45 متر مربع تا 65 متر مربع ، یک واحد 7-8 کیلوواتی باید اتاق را خنک کند.

با این حال ، ما همیشه توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری نهایی ، از تیم محلی The Good Guys مشاوره تخصصی بگیرید. اعضای تیم دوستانه و آگاه ما می توانند در یافتن راه حل مناسب برای خانه و بودجه خود به شما کمک کنند.

به عنوان مثال ، اگر اتاق را به مدل 6 کیلووات نیاز دارید ، به دنبال یک تهویه هوا با ظرفیت خنک کننده در محدوده 6 کیلووات تا 6.5 کیلووات (تقریبا) باشید. احتمالاً یک شرط مطمئن تر است که یک مدل کمی بالاتر از ظرفیت مورد نیاز نسبت به کمی زیر آن داشته باشید ، زیرا کمی ناراحتی اضافی ممکن است در دمای شدید کمک کند. اما بیش از حد ظرفیت بالا نروید.
نحوه انجام یک محاسبه مناسب
برخی از نصب کنندگان و ماشین حساب های آنلاین فقط یک تحلیل ساده ارائه می دهند و ممکن است تمایل داشته باشند ظرفیت بزرگتری را از آنچه شما واقعا نیاز دارید پیشنهاد دهند.

اما متغیرهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. به عنوان مثال ، یک اتاق عایق بندی شده خوب با پنجره های رو به جنوب در انتهای پایین محدوده ظرفیت قرار دارد ، در حالی که یک اتاق عایق بندی نشده با پنجره های رو به غرب ، به سمت بالا قرار دارد.

به همین ترتیب ، اتاقی در پرت احتمالاً به یک تهویه مطبوع قدرتمندتر در مقایسه با یک اتاق در سیدنی یکسان نیاز دارد.

یک محاسبه مناسب تمام جزئیات اتاق را در نظر می گیرد:

اندازه اتاق: طول ، عرض و ارتفاع.
نوع اتاق: اتاق نشیمن ، اتاق نشیمن و آشپزخانه اوپن ، اتاق خواب و غیره
اندازه و جهت پنجره ها و درهای شیشه ای. یک پنجره بزرگ رو به شمال یا غرب می تواند گرمای زیادی را در تابستان وارد کند.
سایه و پرده روی پنجره ها.
عایق کف ، سقف و دیوارها.
آب و هوای محلی.