فیلمبرداری الک بالدوین: هفت نکته کلیدی از اولین مصاحبه این بازیگر پس از تراژدی زنگ | Ents & Arts News

[ad_1] از آنجایی که تحقیقات در مورد تیراندازی مرگبار هالینا هاچینز فیلمبردار همچنان ادامه دارد،

توسط AKHBARESHOMAAA در 12 آذر 1400
[ad_1]

از آنجایی که تحقیقات در مورد تیراندازی مرگبار هالینا هاچینز فیلمبردار همچنان ادامه دارد، ممکن است به نظر غیرعادی به نظر برسد که الک بالدوین یک مصاحبه گسترده با دوربین درباره این حادثه انجام دهد.

با این حال، بازیگر - که او می گوید تپانچه ای که در دست داشت بدون کشیدن ماشه شلیک شد - گفت که شش هفته پس از فاجعه، او می خواست با "تصورات غلط" مقابله کند و نمی توانست صبر کند تا تحقیقات قبل از صحبت کردن به پایان برسد.

در گفتگوی احساسی یک ساعته با جورج استفانوپولوس از تلویزیون ABC، بالدوین جزئیات آنچه را که در لحظات منتهی به مرگ خانم هاچینز رخ داد و بلافاصله پس از آن برای اولین بار بیان کرد. در اینجا نکات مهم این مصاحبه است.

الک بالدوین هنگامی که در اولین مصاحبه خود پس از شلیک گلوله به هالینا هاچینز در صحنه فیلمبرداری شرکت کرد، گریه کرد.  عکس: ABC
تصویر: بالدوین در طول مصاحبه چندین بار گریه کرد. عکس: ABC

چند لحظه قبل از انفجار اسلحه

این بازیگر به استفانوپولوس گفت بالدوین و خانم هاچینز برای تمرین صحنه ای که در آن او نقش شخصیتی را بازی می کند که اسلحه خود را روی دو دشمن می کشد، ملاقات کردند.

این بازیگر با یادآوری "تمرین علامت گذاری" - که طی آن فیلمبردار به او نشان داد سلاح را کجا بگیرد - این بازیگر گفت که دستیار اول کارگردان فیلم، دیو هالز، یک هفت تیر به او داد و به او گفت "این یک تفنگ سرد است" - یک اصطلاح صنعتی. یعنی خالی یا مملو از کارتریج های ساختگی بوده است.

خانم هاچینز به او دستور داد که کجا و چگونه اسلحه را نگه دارد، "که در نهایت درست زیر بازوی او هدف قرار می گیرد."

بالدوین گفت که باید اسلحه را بردارد، اما با آن شلیک نکند تا بتواند تیر مورد نیاز خود را دریافت کند.

او گفت: "من تفنگم را بالا می برم." "من پاسخ می دهم، "این را می بینی؟" اینو میبینی؟ می بینی؟ و بعد چکش را روی اسلحه انداختم و تفنگ منفجر شد."

سپس استفانوپولوس پرسید که آیا بالدوین ماشه را کشیده است؟ ستاره پاسخ داد: "نه، نه، نه، نه." «من هرگز اسلحه را به سمت کسی نشانه نمی‌گیرم و ماشه را روی او می‌کشم.

هالینا هاچینز فیلمبردار در جریان تیراندازی سر صحنه فیلم وسترن Rust کشته شد.  عکس: Swen Studios / رویترز
تصویر: هالینا هاچینز فیلمبردار، که در یک مجموعه دیگر به تصویر کشیده شده است، به بالدوین نشان داد که هنگام شلیک اسلحه را کجا بگیرد. عکس: Swen Studios / رویترز

عواقب تیراندازی

این بازیگر گفت که در ابتدا متوجه نشد که چه اتفاقی افتاده است، زیرا "این تصور که یک نفر گلوله واقعی را در اسلحه قرار داده حتی واقعی نبود."

او گفت: "او پایین می آید." "فکر کردم، آیا او غش کرد؟" این تصور که یک گلوله جنگی در این تپانچه وجود دارد تنها 45 دقیقه تا یک ساعت بعد به ذهنم رسید.

بالدوین گفت که او برای حدود 60 ثانیه بالای سر خانم هاچینز ایستاده بود "و او فقط در شوک آنجا دراز کشیده بود" قبل از اینکه به او گفته شود که با ورود پزشکان ساختمان را ترک کند. وی در پاسخ به این سوال که آیا هوشیار است، پاسخ داد: به یاد دارم بله.

او گفت که پلیس 15 تا 20 دقیقه بعد به محل رسید و منطقه را پلمپ کرد. جوئل سوزا کارگردان نیز در این حادثه مجروح شد.

او "ساعتی بعد" پس از اینکه پلیس به او گفت که یک "تفنگ کالیبر 45" از روی شانه آقای سوزا برداشته شده است، از مرگ خانم هاچینز مطلع شد.

بالدوین گفت که او "نوعی عذاب را تجربه می کند که من را از فکر اینکه کسی گلوله واقعی را در تفنگ قرار می دهد دیوانه می کند."

Hannah Gutierrez-Reed اسلحه ساز سر صحنه فیلم Rust بود.  اسکرین شات فایل: Shutterstock
تصویر: Hannah Gutierrez-Reed اسلحه ساز سر صحنه فیلم Rust بود. اسکرین شات فایل: Shutterstock

گلوله چطور سر صحنه فیلمبرداری تمام شد؟

در طول مصاحبه، بالدوین گفت تنها سوال مهم این بود که گلوله چگونه به اسلحه برخورد کرد.

او گفت: «فقط یک مسئله وجود دارد که باید حل شود و این که راند زنده از کجا آمده است؟»

بالدوین گفت که قبل از فیلمبرداری، هانا گوتیرز-رید، فیلمساز را برای آموزش اسلحه ملاقات کرده است و او توانا و مسئولیت پذیر به نظر می رسد.

او گفت: "من فرض کردم که او آنجا بود و استخدام شد تا در سطح باشد."

گوتیرز-رید موضوع بسیاری از تحقیقات بود. وکیل او گفت که او فشنگ را در اسلحه قرار نداده و معتقد است که قربانی خرابکاری شده است.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

بالدوین: "یکی گلوله واقعی را در تفنگ انداخت"

آیا بالدوین باید خودش اسلحه را چک می کرد؟

در طی مصاحبه ای با بالدوین، ویدئویی از جورج کلونی منتشر شد که در مورد دست زدن به سلاح در صحنه فیلمبرداری صحبت می کرد که در آن او گفت: "هر بار که در صحنه فیلمبرداری اسلحه ای به من می دهند، هر بار که اسلحه ای به من می دهند، تماشا می کنم که آن را باز می کنم. ، آن را به شخصی که به او اشاره می کنم نشان می دهم، به خدمه نشان می دهیم. تک تک شلیک ها شما آن را به اسلحه ساز برگردانید، وقتی کارتان تمام شد، دوباره این کار را انجام می دهید. همه این کار را انجام می دهند، همه آن را می دانند."

بالدوین پاسخ داد: "خب، افراد زیادی بودند که فکر می کردند لازم است در مورد وضعیت اظهار نظر کنند، که واقعاً به وضعیت کمک نکرد - اصلاً. اما شما ... اگر پروتکل های خود را دارید، هر بار سلاح را چک می کنید، برای شما خوب است. آفرین بر شما می‌دانی، من احتمالاً به اندازه هر بازیگر دیگری در فیلم‌ها با اسلحه کار می‌کردم... و در آن زمان پروتکلی داشتم و هرگز ناامیدم نکرد.»

این ستاره گفت وقتی جوانتر بود به او آموختند که اعضای خدمه «نمی‌خواهند که بازیگر آخرین خط دفاعی در برابر نقض ایمنی فاجعه‌بار سلاح باشد».

وی گفت: وقتی این مردی که این شغل را برعهده داشت، اسلحه را به دست من داد، من به آنها اعتماد کردم... در این 40 سالی که تا به امروز در این کار هستم، هرگز مشکلی نداشتم.

الک بالدوین بازیگر راست و همسرش هیلاریا بالدوین در اولین نمایش جهانی فیلم حضور دارند. "بچه رئیس: کسب و کار خانوادگی" در تئاتر SVA در روز سه شنبه، 22 ژوئن 2021، در نیویورک.  (عکس از ایوان آگوستینی / Invision / AP)
تصویر: بالدوین در اولین نمایش در ژوئن، چهار ماه قبل از فیلمبرداری، با همسرش هیلاریا عکس گرفت. عکس: ایوان آگوستینی / Invision / AP

حرفه بالدوین

این بازیگر در سریال آمریکایی Knots Landing به شهرت رسید و همچنان در فیلم هایی مانند Beetlejuice و The Hunt For Red October و همچنین همکاری خود با کارگردانان وودی آلن (آلیس و بلو یاسمین) نام خود را در پرده بزرگ به دست آورد. و مارتین اسکورسیزی.)

او شاید بیشتر به خاطر بازی در سریال تلویزیونی 30 Rock و نقش دونالد ترامپ در شنبه شب زنده شهرت داشته باشد.

با این حال، او گفت که دیگر به شغل خود فکر نمی کند و "مداوما" رویای این تراژدی را در سر می پروراند.

او گفت: «نمی‌توانستم بیشتر به حرفه‌ام اهمیت بدهم.

سپس استفانوپولوس پرسید "تموم شد؟" که بازیگر پاسخ داد: "می تواند باشد."

بالدوین گفت که تولید بعدی‌اش همچنان او را می‌خواهد، "اما با خودم گفتم آیا می‌خواهم بعد از آن خیلی سخت‌تر کار کنم؟"

پلیس گلوله ای را پیدا می کند که توسط یک بازیگر اسلحه که توسط الک بالدوین استفاده شده بود شلیک شده است
تصویر: Rust در نیومکزیکو فیلمبرداری می کرد

این بازیگر مسئولیت را انکار می کند - و می گوید که فکر نمی کند به جرمی متهم شود

همانطور که بالدوین گفت که "هر کاری از دستش بر بیاید برای خنثی کردن اتفاقی که رخ داده انجام می دهد"، وقتی از او پرسیده شد که آیا در مورد مرگ خانم هاچینز احساس گناه می کند، گفت: "نه." خیر احساس می کنم ... یکی مسئول اتفاقی است که رخ داده است و نمی توانم بگویم کیست، اما می دانم که این من نیستم.

"راستش را بخواهید، اگر احساس مسئولیت می‌کردم، اگر فکر می‌کردم مسئول هستم، ممکن است خودم را بکشم. و این را ساده نمی‌گویم."

بالدوین به همراه سایر تهیه کنندگان دو دعوای مدنی دارد که توسط اعضای تیم Rust علیه او تنظیم شده است. بازرسی های پلیس ادامه دارد، هیچ اتهامی مطرح نشده است.

بالدوین گفت که دیگر اعضای خدمه مسئول بررسی سلاح به او گفته اند که اسلحه "ایمن" است و او باور نمی کند که با اتهامات جنایی روبرو شود. او گفت که "چیزی برای پنهان کردن" ندارد.

او گفت: «آشنایان به من گفته اند که بعید است اتهام مجرمانه ای به من وارد شود.

جوئل سوزا، فیلمنامه‌نویس و کارگردان، به‌طور تصادفی توسط الک بالدوین بازیگر سر صحنه فیلم زنگ‌زدگی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.  هالینا هاچینز فیلمبردار در این حادثه جان باخت.  عکس: رون آدار / SOPA Images / Shutterstock
تصویر: جوئل سوزا، فیلمنامه‌نویس و کارگردان نیز در تیراندازی زخمی شد. عکس: رون آدار / SOPA Images / Shutterstock

گزارش مسائل ایمنی در مجموعه

بالدوین که تهیه کننده این فیلم نیز بود، گفت، علیرغم استعفای وی قبل از مرگ خانم هاچینز، هیچ نشانه ای مبنی بر نارضایتی خدمه از امنیت مجموعه وجود ندارد.

این بازیگر گفت: من هرگز حتی یک کلمه در مورد آن نشنیده ام. او همچنین گفت: گلایه ها از کاهش هزینه فیلم اشتباه بوده است.

او گفت: «هرکسی که فیلم می‌سازد مسئولیت دارد که با پولی که به شما می‌دهد بی‌احتیاط و بی‌احتیاط نباشد».

بالدوین در پاسخ به سوال استفانوپولوس که آیا کاهش هزینه ها ایمنی را به خطر انداخته است، گفت: "فکر نمی کنم... من شخصاً در زمانی که آنجا بودم متوجه هیچ مشکل ایمنی یا امنیتی نشدم."

در بیانیه‌ای، تهیه‌کنندگان Rust، از جمله بالدوین، پیشتر گفته‌اند: «ایمنی بازیگران و خدمه ما برای Rust Productions و همه افراد مرتبط با این شرکت اولویت اصلی است.

«اگرچه هیچ شکایت رسمی در مورد ایمنی سلاح‌ها یا وسایل موجود در مجموعه به ما اعلام نشده است، اما تا زمانی که تولید به حالت تعلیق درآمده است، یک بررسی داخلی از رویه‌های خود انجام خواهیم داد.

ما به همکاری با مقامات سانتافه در تحقیقات آنها ادامه خواهیم داد و در این لحظه غم انگیز خدمات بهداشت روانی را به بازیگران و خدمه ارائه خواهیم داد.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب