فرآیند تولید مانتو ارزان

فشار و فشار دادن
چسباندن و فشار دادن دو فرآیند هستند که بیشترین تأثیر را در نمای تمام شده یک پوشاک دارند. Fusing پایه و اساس را فشار می دهد و مهر و موم نهایی کیفیت را روی پوشاک می گذارد.

اتو کردن پس از آنکه یک پوشاک کاملاً دوخته و مونتاژ شده است ، برای فشار دادن به قسمت اتو کردن تسهیلات منتقل می شود. هر ایستگاه اتو از یک اتو و یک سکو اتو تشکیل شده است. اتوها شبیه به مدلهای مسکونی هستند اما بخار توسط یک دیگ بخار در محل تأمین می شود. کارگران بخار پدال را کنترل می کنند و بخار از طریق شیلنگ های سربار مستقیماً به آهن منتقل می شود. در اکثر امکانات ، سکوهای اتو مجهز به سیستم تهویه هستند که بخار را از طریق میز اتو کشیده و آن را خارج از کارخانه بیرون می کشند.

اجزای اصلی فشار دادن عبارتند از:

بخار و گرما برای شل کردن پارچه و ساختن آن به اندازه کافی پایدار لازم است تا با دستکاری در آن قالب گیری شود.
فشار: هنگامی که پارچه با بخار شل شده است ، فشاری اعمال می شود که فیبرها را در موقعیت های جدید آنها قرار می دهد.
خشک کردن: پس از اعمال بخار و فشار ، باید اجزاء یا پوشاک خشک و خنک شوند تا پارچه بتواند به وضعیت عادی خود برگردد. این کار با یک عمل خلاء انجام می شود که آب اضافی را از پارچه خارج می کند و در همان زمان آن را خنک می کند. در بعضی از عملیات فشار ، از هوای گرم یا مادون قرمز به جای خلا برای خشک کردن استفاده می شود.
ماشین آلات مورد استفاده برای فشار دادن و اتمام کار هستند
دستگیره ها را با یک میز پرس خلاء فشار دهید
قیچی مطبوعات
ماشین های چرخ فلک
دالی بخار
بسته بندی و حمل و نقل
بسته بندی و حمل و نقل در آخرین مراحل ساخت یک محصول خرده فروشی ، پوشاک مطابق با مشخصات مشتری تاشو ، برچسب خورده ، اندازه و بسته بندی می شوند. همچنین ، ممکن است پوشاک در کیسه های پلاستیکی محافظ ، دستی یا با استفاده از سیستم خودکار قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که در هنگام حمل و نقل ، مواد تمیز و تمیز باقی می مانند. سرانجام ، پوشاک در جعبه های مقوایی قرار می گیرد و به مراکز توزیع مشتری ارسال می شود تا سرانجام در فروشگاه های خرده فروشی فروخته شود.

بیشتر پوشاک در کیسه های پلاستیکی بسته می شوند ، یا در پایان تولید یا هنگام ورود به فروشگاه کالاهای نهایی. محصولاتی مانند پیراهن و زیر لباس معمولاً پس از بازرسی نهایی به طور مستقیم کیسه و بسته بندی می شوند و به صورت پیش بسته وارد فروشگاه ها می شوند. برای این نوع و محصولات مشابه بسیاری از ماشینهای اتوماتیک استفاده می شود.

سایر پوشاک آویزان مانند کاپشن ، لباس و دامن معمولاً توسط ماشین های دستی ، ماشین های نیمه اتوماتیک و ماشین های کاملاً اتوماتیک بسته بندی می شوند. برخی از این ماشین آلات اتوماتیک کیسه ، مهر و موم شده و به صورت چرخ دستی حمل می شوند. حدود 500 پوشاک در ساعت.

در صورت حمل پوشاک یا حلق آویز به صورت عمده حمل و نقل ، پوشاک یا جعبه ها درون کارتن ها بسته بندی می شوند که می توان آنها را با کاغذ چسب بسته کرد و یا پلاستیک های دستی و اتوماتیک برای هر دو موجود است.

منبع : https://donikk.com/product-category/%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%86%DA%86%D9%88-%D9%88-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D9%87/