سشوار برای زنان و مردان مریخی

سشوار فیلیپس ThermoProtect Ionic HP 8233
سشوار فیلیپس ThermoProtect Ionic HP 8233
سشوار فیلیپس ThermoProtect Ionic HP 8233
تنظیم ThermoProtect
مراقبت های یونی
پخش کننده حجم ماساژ
2200W برای نتایج سالن
قیمت: 62.00 دلار
2 سال گارانتی بین المللی سازنده
آن را از Shopee بخرید

بله ، نام تجاری فیلیپس دوباره در این لیست وجود دارد. بهترین مدل سشوار بابلیس خوب … چرا که نه؟ Philips ThermoProtect Ionic دلایل زیادی برای دوست داشتن آن به ما ارائه می دهد.

سشوار یونیک فیلیپس ThermoProtect با قیمت مناسب سشوار بابلیس برای کیف پول ، نه تنها زنانه ترین خطوط را دارد ، بلکه تنظیم دمای ThermoProtect را نیز دارد. این اجازه می دهد تا درجه حرارت خرید سشوار بابلیسی مطلوب خشک شود در حالی که رشته های شما را از سوختن محافظت می کند.

سیستم تهویه یونی این امکان را برای شما فراهم می کند خرید سشوار بابلیس که ظریف ترین و درخشان ترین پایان را داشته باشید در حالی که 6 تنظیمات سرعت و دما انعطاف پذیر ، امکان انعطاف پذیری و سهولت بیشتری در هنگام مدل سازی را فراهم می کند.

این محصول با یک دیفیوزر همراه است که باعث می شود قیمت سشوار بابلیس جریان هوا بیشتر از طریق رشته ها باعث افزایش حجم و کاهش وز شدن شود. حتی می توانید از این کار استفاده کنید تا فرهای شما بیشتر نازک شود.

سشوار یونی فیلیپس ThermoProtect یکی دیگر از برنده های بزرگ است که مشتریان زیادی دارد. بسیاری از مکانیسم خشک کردن سریع و بدون سوزاندن مو را دوست داشتند.

بسیاری نیز از طراحی نرم و لطیف آن استقبال کردند. قیمت سشوار مارک بابلیس این محصول لازم است که در کمد خود داشته باشید ، همانطور که یک مشتری خوشحال می گوید ، “می توانید” ظرف پنج دقیقه “” 75٪ “از موهای خود را خشک کنید.

علاوه بر این ، به گفته بسیاری از کاربران ، “ویژگی یون برای جلوگیری از وز شدن مو مفید بود”.

9. سشوار سکوت Philips Essential Care
سشوار سکوت Philips Essential Care
سشوار سکوت Philips Essential Care
1800 وات
باحال شات
220 – 240 ولت
پخش کننده
قیمت: 49.00 دلار
2 سال گارانتی بین المللی سازنده
آن را از Shopee بخرید

مطمئناً ، ما نمی توانیم در جستجوی بهترین سشوار بی صدا در سنگاپور سشوار بابیلیس مدل BB-2157 تنها باشیم؟ ما خیلی راحت هستیم که سشوار موی سکوت Philips Essential Care Silence را پیدا کردیم!

تعداد بسیار کمی از سشوارهای موجود در بازار می توانند صدای پر سر و صدای خشک شدن موهای دستگاه را از بین ببرند. سشوار فیلیپس Essential Care Silence یکی از کسانی است که در واقع قادر به انجام آن است.

طراحی گریل ورودی هوا باعث افزایش جریان هوا می شود ، در نتیجه امکان اثر خشک شدن بیشتر با صدای بسیار دلپذیر در مقایسه با سشوارهای معمولی دیگر فراهم می شود.

مانند سایر سشوارهای فیلیپس موجود در این لیست ، سشوار فوق حرفه ای بابلیس این زیبایی همچنین با تنظیم درجه حرارت ThermoProtect همراه است که ساقه های ظریف مو ما را سرخ نمی کند.

این محصول با پخش کننده حجم به شما کمک می کند تا حجم بیشتری به موهای لخته اضافه کنید. سرانجام ، تنظیمات عکسهای جذاب آن باعث می شود که موها کاملاً لمس شوند.

به محض اینکه این خشک کن را امتحان کردید ، مانند بسیاری از مشتریان سشوار موتور سنگین بابلیس دیگر احتمالاً آن را دوست خواهید داشت. یکی عمدتا آن را برای دیفیوزر خریداری کرد اما سپس متوجه شد که استفاده از این محصول چقدر آسان است و بی درنگ عاشق شد.

برخی از آنها گفتند “این مانند یک جذابیت عمل می کند” ، آنها همچنین سشوار بابیلیس 7000 از اندازه و طراحی جمع و جور و آسان برای حمل آن ستایش کرده اند. اگر شما بخواهید از آن برای “یک ظاهر طراحی ساده” استفاده کنید ، محصولی کاملاً توصیه شده توسط دیگری است.

10. سشوار Tefal HV1342
سشوار تفال HV1342
سشوار تفال HV1342
1400 وات
تاشو
تنظیمات تنظیم شده
متمرکز کننده
قیمت: 24.90 دلار
2 سال گارانتی محلی (سنگاپور)
این را در سایت تفال بررسی کنید

موهای ما هنوز هم مجبور هستند سشوار بابیلیس 7000 وات که کاملاً بی نقص باشند. مجهز به 1400 وات ، Tefal HV1342 با طراحی کم حجم و سبک وزن احتمالاً بهترین همراه شما در سفر است.

مانند سایر سشوارهای موجود در این لیست ، این سشوار کوچک اما با استعداد دارای یک کنسانتره است که امکان سشوار کشیدن دقیق را فراهم می کند ، همراه با تنظیمات مختلف سرعت قیمت سشوار بابیلیس 7000 وات و دما.

به راحتی جمع می شود ، بنابراین پر کردن آن در چمدان آسان است. بنابراین ، حتی در هنگام حرکت دیگر نگران موهای خود نباشید!

11. TUFT 8005 TURBO + آرایشگاه مو
TUFT 8005 TURBO + آرایشگاه مو
TUFT 8005 TURBO + آرایشگاه مو
3 تنظیم دما
2 تنظیم سرعت
ساخته شده در فن آوری یونی فوق العاده ریز
شات باحال
2 نازل کنسانتره
طراحی ارگونومیک
عملکرد سالن 2200 وات
قیمت: 83.89 دلار
آن را با TUFT بخرید

سشوار Tuft 8005 Turbo + به دلیل ظرفیت سریع خشک کردن مو معروف است. در صورت استفاده از آرایشگاه ، این در واقع انتخاب خوبی است. این یک فناوری یونی فوق العاده ریز است که باعث کاهش تجمع الکتریسیته ساکن در موهای شما می شود. این حالت موهای شما را از بین می برد. بنابراین ، آن را به طور طبیعی براق می کند.

وقتی نوبت به گزینه ها می رسد ، این سشوار دارای یک بهترین سشوار بابلیس ضربه خنک کننده و سه تنظیم دما است. بعلاوه ، دارای 2 تنظیم سرعت است که به شما امکان می دهد سرعت خود را انتخاب کنید.

این همراه با دو نازل قابل جدا شدن است که به شما کمک می کند خرید سشوار بابلیس ارزان موهای خود را در موارد مختلف حالت دهید. این یک طراحی ارگونومیک است که کار را راحت تر و راحت تر می کند.

12. سشوار Pritech – TC-2357

مقرون به صرفه
موتور سیلندر داخلی
دسته تاشو
بدون اشعه رایگان
تنظیمات گرم / سرد قابل تغییر
قیمت: 39.99 دلار
الان بخرش

گاهی اوقات ما فقط می خواهیم بدون آرایشگاه واقعی به سالن موهای خرید سشوار بابلیس پرو عالی برسیم. با سشوار Pritech – TC-2357 ، شما می توانید موهای زرق و برق دار را در هر مکان بدست آورید.

این سشوار مناسب برای استفاده های معمولی و حرفه ای است