سابقه عمومی به موسیقی جهانی دانلود آهنگ جدید

Category: دسته‌بندی نشده No comments

جهان غرب دارای میراث موسیقیایی گسترده ای است که در طی قرنهای متمادی شکل گرفته است. با این حال ، برخی از آوازهای موسیقی ، آسیایی ، پولینزیایی ، آفریقایی و نزدیک به شرق برای هزاران سال رونق گرفته است. در حالی که ژاپن ، چین ، هند و اندونزی سنت های دیرینه هنر هنری دارند (که در آن موسیقی دانلود آهنگ جدید توسط معدود هنرمندانی که به خوبی آموزش دیده اند اجرا می شود) ، اکثر جوامع غیر غربی موسیقی موسیقی هنری ندارند (“کنسرت رسمی”) در عوض ، آنها موسیقی را به عنوان بخشی از زندگی روزمره که در کل جامعه در آن شرکت می کند درک می کنند. بخش اعظم این موسیقی بداهه ساخته شده و فقط از طریق انتقال دهان و دندان زنده مانده است. بنابراین ، نمی توان آن را به صورت استاندارد موسیقی غربی توصیف کرد ، یا با استفاده از نمادهای نمادین غربی نوشت. چنین موسیقی تنها از طریق ترکیبی پرشکوه از ابزارهای موسیقی شناختی و انسان شناسی قابل مطالعه است.

بنابراین ، حتی اگر باید تمایزی بین به اصطلاح “هنر موسیقی” (با بازی حرفه ای ها) در مقابل انواع دیگر موسیقی “کاربردی” ایجاد شود ، این به معنای این نیست که دلالت بر این داشته باشد که “موسیقی هنری” از هنری تر یا برتر است. هر چیز دیگری

ملاحظات مهم موسیقی در موسیقی فارسی دانلود آهنگ جدید

بیشتر انواع موسیقی غیر غربی بر اساس مفاهیمی کاملاً متفاوت از سنت غربی ساخته شده است:

ریتم
موسیقی غیر غربی (به ویژه آفریقایی) می تواند از ریتم بیشتر و خلاقانه تر از اصطلاحات غربی استفاده کند.

پویایی شناسی
موسیقی غیر غربی به ندرت از دینامیک به عنوان یک مفهوم مستقل استفاده می کند. با افزایش / کاهش تعداد نوازندگان ، تغییر در صدا و سیما رخ می دهد.

ملودی
موسیقی غیر غربی اغلب از فواصل ملودیک میکروترون استفاده می کند که از مقیاس های سنتی غربی کوچکتر یا بزرگتر است

هارمونی
به طور کلی ، هماهنگی در اصطلاحات غیر غربی به اندازه غرب اهمیت ندارد. دانلود آهنگ جدید موسیقی غیر غربی ممکن است به هیچ وجه هماهنگی نداشته باشد ، یا ممکن است هماهنگی های خود را بر اساس سیستم های کاملاً متفاوت از موسیقی غربی پایه گذاری کند.

رنگ تن
اگرچه موسیقی غیر غربی در درجه اول از نظر طبیعت آواز است ، اما برخی فرهنگ ها نیز خانواده های مستقل و بی نظیری از سازها را توسعه داده اند. صداهای رنگارنگ کوبه ای ، و سازهای رشته ای و بادی بی نظیر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

بافت
از آنجا که هماهنگی مورد توجه مهمی نیست ، موسیقی فارسی اغلب به صورت تک رنگ (یک نت واحد یا ملودی به تنهایی) یا هتروفونیک (دو نسخه کمی متفاوت از همان ملودی که همزمان اجرا می شوند) است.

فرم
موسیقی غیر غربی نسبت به موسیقی غربی آزادانه ساختار یافته است و بیشتر انواع آن به شدت به بداهه سازی (خلاقیت در نقطه) وابسته است. چنین موسیقی به صورت شفاهی منتقل می شود. بنابراین ، دانلود آهنگ جدید بندرت – به هر حال – به ندرت – دو بار انجام می شود.

نمونه های برگزیده موسیقی جهانی

موسیقی آفریقایی

موسیقی – به ویژه موسیقی آوازی – بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره در دنیای آفریقا است. عملاً هر رویدادی که برای یک فرد یا فرهنگ به طور کلی اهمیت داشته باشد با موسیقی جشن گرفته می شود. بسیاری از زبانهای آفریقایی “تنشی” هستند (معنی یک کلمه به سطح زمینی که در آن صحبت می شود بستگی دارد). بنابراین ، دانلود آهنگ جدید ملودیهای آفریقایی معمولاً از محور متن آنها پیروی می کنند. ملودی های آفریقایی مبتنی بر مقیاس هایی است که کاملاً متفاوت از آنچه در غرب یافت می شود.

ویژگی مشترک آهنگهای آوازی آفریقایی “فراخوانی و پاسخ” است که در آن رهبر این آهنگ روایتی “فراخوانی” درباره یک رویداد گذشته یا فعلی را بداهه می زند و سپس گروه بزرگ یک “پاسخ” مکرر می خوانند. که در طول آهنگ یکسان است. تکنیک تماس و پاسخ در نهایت به یک ویژگی مهم موسیقی محبوب تحت تأثیر سیاه در جهان غرب تبدیل شد.

بداهه نوازی و polyrhythmms پیچیده (ترکیب همزمان دو یا چند الگوی مختلف ریتمیک) در موسیقی آفریقایی به وفور دیده می شود ، و نوازندگان آفریقایی این موارد را تا حد بسیار بالاتری از آنچه معمولاً در سبک های سنتی موسیقی غربی با آنها روبرو شده اند ، توسعه داده اند.

مدت ها قبل از اختراع در دنیای غربی تلگرام ، تلفن یا کد مورس ، دانلود آهنگ جدید قبلاً سنت طولانی استفاده از انواع طبل ها برای “گفتگو” (تلاوت شعر ، ارسال هشدارهای “کلامی” و یا انتقال مجتمع واقعی) وجود داشته است. پیام ها به روش کلمه گفتاری در مسافت های طولانی).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>