در اینجا نحوه استفاده از تونر صورت بدون خشک کردن پوست شما آورده شده است

هر روز صبح و شب به این فکر کنید که هر روز صبح و شب با چسبیدن به نفس خود روی تونر صورت خود امیدوار باشید که محلول پر شده از الکل باعث جادوی آکنه شما شود. این ممکن است از برآمدگی های روی پوست شما خلاص شده باشد ، اما باعث می شود یک تن هم سفت شود و چهره شما را خشک کند.

جوش ، تونر صورت برمی گردد. اما به نظر می رسد بسیار متفاوت از آنچه که در زمان نوجوانی بودید. کریستین چوی کیم ، دکتر ، متخصص پوست و مو در بدن فروشگاه می گوید: “تونرهای صورت به لطف محبوبیت گسترده رژیم های مراقبت پوست 10 مرحله ای کره ای ، بازگشتند.”

این محتوا از {embed-name imported وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان قالب را با قالب دیگری پیدا کنید ، یا ممکن است اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها پیدا کنید.

حتی اگر شما علاقه ای به انجام 9 حیاط کامل (یا بهتر بگوییم 10 قدم) روال زیبایی پوست کره ای ندارید ، تونر صورت می تواند بخشی جدی از روال شخصی شما باشد. در اینجا نحوه استفاده از تونر صورت آورده شده است.

تونر صورت دقیقاً چیست؟
تونر صورت اساساً قدم بین پوست است. منظور از این است که پس از شستن صورت ، اما قبل از استفاده از سرم یا مرطوب کننده استفاده می شود.

صحبت از سرم ها …

بهترین سرم های صورت برای هر شماره از پوست

سرم ویتامین C یک سلاح مخفی برای زخم های آکنه است

لازم برای جستجوی پوست خشک اگر به دنبال آن باشید
ربکا کازین ، MD ، متخصص پوست و مو در واشنگتن ، دی سی می گوید: “از تونرهای تاریخی به عنوان روشی برای متعادل کردن pH پوست پس از استفاده از یک محصول صابون قلیایی برای پاکسازی استفاده می شد.” حال ، به عنوان تمیز کننده های ما تمایل به متعادل تر و ملایم تر شدن pH دارند ، تونرها به خودی خود به یک دسته از محصولات پوست تبدیل شده اند.

دکتر کازین می افزاید: “روند فکر فقط از یک محصول معمولاً قابض تغییر کرده است. اکنون انواع بیشتری از تونرها وجود دارند که فواید مختلفی را ارائه می دهند” درمورد میزان الکل آنها چیست؟ تونرهای امروزی معمولاً دارای آب هستند.

تونر برای پوست شما چه کاری می تواند انجام دهد؟
دکتر کیم می گوید: تونرهای صورت ، پوست را برای مرطوب کننده ها و سرم آماده می کنند و ضمن خلاص شدن از شر روغن اضافی و گرد و غبار لکه دار یا مواد آرایشی باقی مانده بر روی صورت شما بعد از شستشو ، می گوید اما آنها جایگزینی برای شستن صورت شما نیستند. فقط به جای میانبر روال مراقبت از پوست ، از تونرهای صورت به عنوان اعتبار اضافی در نظر بگیرید.

اما تونرهای اصلاح شده امروز فراتر از نقش اساسی است. دکتر کیم می گوید: “آنها برای هدف قرار دادن انواع مختلفی از نگرانی های پوستی از آکنه تا خشکی گرفته تا پیری استفاده می شوند.”

برخی از تونرها مانند سلف آنها ، برای پوست روغنی فرموله شده اند. Estee Williams ، MD ، متخصص پوست در NYC می گوید: “یک تونر با ترکیبی از اسیدهای گلیکولیک و سالیسیلیک می تواند پوست روغنی را در طول روز حفظ کند.”

اما اکنون برای انواع پوست خشک تر حاوی مواد مرطوب کننده وجود دارد. دکتر کیم توضیح می دهد: “برخی فرمولاسیون جدید حتی ترکیبی سرم تونر با ژل یا لوسیون قابل ملاحظه تر هستند.”

چگونه از آن استفاده کنم؟ فیس واش
خوشبختانه استفاده از تونر ب سیار ساده تر از نورد یشم است. یک لنت پنبه را با تونر خیس کنید ، سپس آن را روی تمام صورت ، گردن و قفسه سینه خود بکشید. شما باید بعد از شستن صورت و قبل از استفاده از سرم یا مرطوب کننده از تونر استفاده کنید. اگر می خواهید سبز شوید و از پنبه پنبه پرش کنید ، می توانید چند قطره تونر را نیز در کف دستان خود قرار داده و سپس آنها را به صورت خود فشار دهید.

“تونرها می توانند دو بار در روز بعد از پاکسازی استفاده شوند ، تا زمانی که پوست شما بتواند فرمولاسیون را تحمل کند.”

صبح و شب از تونر استفاده کنید. اما اگر پوست شما به راحتی خشک و یا تحریک می شود ، یک بار در روز یا هر روز دیگر امتحان کنید. به یاد داشته باشید ، این تونرها حاوی مواد قوی هستند. و در مورد فرمول های قابض تر (برای پوست های روغنی یا مستعد آکنه طراحی شده است) ، او پیشنهاد می کند که هر دو روز قبل از آنکه به تدریج از بین برود ، از آن استفاده کنید.
چه کسی باید از تونر استفاده کند؟
دکتر کازین می گوید: “واقعاً هر کسی”. “این فقط براساس فواید یک تونر خاص است.” و از آنجا که فواید تونرهای صورت به اندازه فواید سرم بسیار زیاد است ، پیدا کردن یک مورد مناسب برای نوع یا نگرانی های پوستی شما است. صحبت از…

چه چیزی را باید در تونر صورت خود جستجو کنم؟
دکتر کیم پیشنهاد می کند که به دنبال عناصر اختصاصی برای نگرانی های خود باشید. در اینجا چند مثال آورده شده است:

گلاب برای هیدراتاسیون
بابونه برای تسکین دهنده
روغن درخت چای برای مبارزه با روغن و باکتری ها
آلوئه ورا برای آرام کردن التهاب و قرمزی
ویتامین E برای هیدراتاسیون
سلولهای بنیادی گیاهی برای آنتی اکسیدان ها و خاصیت ضد پیری
تونر ژل برچسب Body Shop بریتانیایی رز گلبرگ-نرم
تونر ژل برچسب Body Shop بریتانیایی رز گلبرگ-نرم
بهترین استفاده برای پوست خشک ulta.com